Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
153

Sveiki!
Esmu nedaudz parakņājies pa spokiem, cenšoties atras visvisādus trūkumus - diemžēl nesekmīgi (pagaidām), bet uzmetot aci pāris lietām konstatēju, ka dažas no lietām spokos ir pilnīgi liekas, un bez kurām spoki varētu iztikt.
kādas tās lietas ir - lasi zemāk.

Pirmā lieta vispār tās ir... Autors: Will Smith Lietas, kuras spokos ir nevajadzīgas un bez kurām spoki varētu iztikt.
1. Pirmā lieta (vispār tās ir divas lietas), bez kuras spoki noteikti varētu iztikt ir čats, konkrētāk – Vip čats un Forever alone čats. Jau no pirmajām dienām spokos, esmu ievērojis, ka Vip un Forever alone čatu neviens neapmeklē, jo kāda jēga apmeklēt tos divus čatus, ja ir kopējā istaba, kura ir par brīvu un kurā uzturas vairums spoku. Tie divi čati pilnīgi nevienam netraucē, bet ir bezjēdzīgi, jo kad izveido un aktivizē rakstu, var izvēlēties 3 lādes un ja tajā lādē, ko izvēlies iekrīt spēja Vip čats, tad jēga nav nekāda (to spēju vari uzreiz mest laukā), jo Vip čatā neviens nekad nav, spēju Vip čats var nopirkt arī veikalā par cepumiem, kas būtu pilnīgi lieka cepumu tērēšana. Un ne tikai Vip čats ir nevajadzīgs, bet arī Forever alone čats, jo tajā čatā arī neviena nekad nav. Pēdējā laikā, cik nu esmu gājis kopējā istabā esmu ievērojis, ka tur ar katru reizi ir mazāk cilvēku un domāju, ka drīz pat kopējā istaba izmirs.
Otrā lieta kas arī nevienam... Autors: Will Smith Lietas, kuras spokos ir nevajadzīgas un bez kurām spoki varētu iztikt.
2. Otrā lieta kas arī nevienam netraucē, bet ir lieka, atrodas galerijās, kad liekot savas bildes galerijās tur var atzīmēt ‘18+ galerija’ ļoti šaubos, ka kāds ir licis šeit tādas bildes (ja nu vienīgi tas ir saglabājies no pašiem pirmsākumiem) domāju, ka tas arī ir kas pilnīgi lieks, varbūt jacky cer uz brīnumu, ka kāds viņam par prieku tomēr ieliks tādu bildi. Cik esmu redzējis visi galerijās like bildes ar sevi, dzīvniekiem vai kādiem dabas skatiem, bet 18+ galerijas bildes es personīgi neesmu redzējis.
Trešā lieta ir redzam kad... Autors: Will Smith Lietas, kuras spokos ir nevajadzīgas un bez kurām spoki varētu iztikt.
3. Trešā lieta ir redzam kad apskati kādu citu spoku, runāju par iespēju nobloķēt spoku, es nezinu kāds no tādas iespējas ir labums, kad nobloķē spoku, vienīgais varbūt pašsajūta uzlabojas, jo nobloķējot tu vairs nesaņem vēlstules no tā spoka (kuras viņš tāpat tev nesūtija, vis ticamāk), bet kopumā tas ir vienīgais labums nobloķējot spokus, jo tā spoka (kuru nobloķēji) rakstus tu tāpat vari lasīt, komentēt un vērtēt, tāpat kā viņš tev var atbildēt uz komentāriem un vērtēt tos, tapēc baigā jēga no iespējas bloķēt spoku nav.
Ceturtā liekā lieta ir... Autors: Will Smith Lietas, kuras spokos ir nevajadzīgas un bez kurām spoki varētu iztikt.
4. Ceturtā liekā lieta ir diezgan dārga, tā maksā 2.85€ tā ir spēja Sponsors, kuru var iegādāties par īstu naudu, lai pēcāk spokos varētu dalīt medaļas un 200 cepumus desmit reizes, esmu redzējis tikai dažus ar Sponsora spējām, es domāju, ka tā ir pilnīgi lieka naudas izšķērdēšana, lai pēctam virtuāli varētu kaut ko uzdāvināt kādam, varbūt tas ir kruti, notriekt piķi bezjēdzīgi, lai tikai palielītos cik tu kruts, ka spēj atļauties ko tādu. Lai nu kā, manuprāt šī spēja ir lieka, jo tagad visi var dot medaļu ‘patīk raksts’ un ‘patīk komentārs’ reizi mēnesī, un papildus 10 medaļas, kuras var iegādāties pa gadrīz 3 eiro ir diezgan muļķīgi, jo pilnībā pietiek ar ik mēneša medaļām, nemaz nerunājot par to, ka moderatori, redaktori, admini var dot papildus savas medaļas.
Piektā lieta ir lieta kas... Autors: Will Smith Lietas, kuras spokos ir nevajadzīgas un bez kurām spoki varētu iztikt.
5. Piektā lieta, ir lieta, kas arī ir lieka, to arī var iegādāties spoku veikalā, tā ir spēja ‘Izsoļu karalis’ (tērējas par 50% mazāk cepumu izsolēs) reti kam ir tāda medaļa, jo to var iegādāties sākoties 11 līmenim, ši spēja, manuprāt, ir pilnīgi lieka, jo šo spēju var iegādāties par 5000 cepumiem (uz vienu mēnesi(kā arī šo spēju var dabūt aktivizējot rakstu, atverot attiecīgo lādi)), kas ir daudz ņemot vērā to, ka izsoles uzvaras neiegūšanas gadījumā, tu esi zaudējis 5000 cepumus. Jo cik nu bieži tās izsoles notiek, dažreiz vairākas reizes mēnesī, dažreiz vispār retāk. Pēdējās izsoles kas ir bijušas nav bijušas diez ko aktīvas, salīdzinot ar senākajām, varbūt tagad balvas tik ļoti nesaista kā agrāk. Es domāju, ka vairāk cepumu aiziet iztērējot spējā ‘izsoļu karalis’ nekā pašās izsolēs (tas ir tad, ja esi to pircis).
Sestā un šajā rakstā pēdējā... Autors: Will Smith Lietas, kuras spokos ir nevajadzīgas un bez kurām spoki varētu iztikt.
6. Sestā un šajā rakstā pēdējā lieta ir otra spoku versija – spoki.rus. Lieka, jo tur nekad nekā jauna nav, lielākā daļa rakstu ir likti no Lv versijas, tāpat, kā daži no rus versijas rakstus liek Lv versijā (visu tulkojot caur google translate), tā vien liekas, ka Jacky tur nav spēris kāju mēnešiem ilgi. Ieejot rus versijā, liekas ka tur būtu notikusi apokalipse, visi raksti kas tur ir tikai no lv versijas, vēl paskatorties ‘karstākos’ rakstus, visi kas ir ir likti vai nu no Tēvoča sema vai Perversi (trīs lapas ‘karstākie’ sadaļā, tikai ar viņu rakstiem) tā vien šķiet, ka viņi viens otram arī liek plusus. Russpoki versija ir pilnībā neizdevusies, cilvēku tur nav (ja neskaita tos kas liek rakstus no Lv versijas), nekāda labuma nav, jo pat rus versijas reģistrētie spoki, rakstus labāk like Lv versijā, nekā Rus versijā. Šīs protams ir tikai dažas lietas, bez kurām spoki varētu iztikt, jo ir vēl daudz citas liekas lietas. Vēlos pateikties vienam spokam, par atsūtītajiem screenshotiem, Paldies! Paldies par uzmanību!
4
153
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [13]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ĶerCiet avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ĶerCiet 22.07.18 12:07  
4
0
Ja tā labi padomā tā jau ir.
Laciz avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa LācītisMedaļa Gada spoks 2014
  Laciz 23.07.18 03:40
3
0

1) Kādreiz bija aktuāli mazai cilvēku grupai.

2) Tev traucē? Labāk, lai ir.

3) Noderīga fīča, varētu piemest klāt vēl to, ka tad vairs netiek paziņots par tā lietotāja komentāriem tavos rakstos/atbildēm.

4) Ok, šim prasās neliels boosts.

5) Noderīga spēja, ja tev līmenis/cepumi neļauj, tad - sūdīgi tev.

6) Ja ir pieprasījums, būs piedāvājums.

exkluzīvais avatars
Medaļa Zvaniņš skanMedaļa Laimīgu Jauno gaduMedaļa Prieks
  exkluzīvais 22.07.18 18:54  
3
0
Drīzāk lietas, kuras vajadzētu pilnveidot...
Will Smith avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa InfluencerisMedaļa Latvijas politika
  Will Smith 22.07.18 19:18  
4
2
atbildot uz exkluzīvais komentāru " Drīzāk lietas, kuras vajadzētu pilnveid... "tās nevar pilnveidot, jo nav jēga
TheVilcene avatars
Medaļa DoktorsMedaļa ViktorsMedaļa nolaifers
  TheVilcene 22.07.18 12:21
2
0

2. es Tevi redzu, Antila.   

Laciz avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa LācītisMedaļa Gada spoks 2014
  Laciz 23.07.18 03:33
1
0

Septītā lieta - cilvēki, kuri īsti nemāk izmantot paint.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 23.07.18 02:32  
1
0
Nu, acīmredzot bloķēšanas opcija nemaz tik lieka nešķiet, ņemot vērā, ka mani šeit spocēni bloķē regulāri.
pyrathe avatars
Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Gada Spoks 2018
  pyrathe 23.07.18 00:29
1
0

Par "izsoļu karali".. pateicoties šai spējai es nopirku spoku T-kreklu par 1 234 000 cepumiem..    

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.07.18 15:23  
1
1
Pa kādiem spokiem tu rakņājies? Gan jau pa kādu miskasti.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.04.19 20:25  
0
1
atbildot uz Zvirbulis789 komentāru " Perfekts raksts "Viss pareizi pateikts
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.04.19 20:25  
0
1
Perfekts raksts
kartupelis ar mugurkaulu avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 23.07.18 00:50  
1
2
Laikam man būs jāliek 18+ sadaļā savi kailfoto!Kāds grib mani redzēt kailu, ko a?Reitingi Spokiem tak celsies!
Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 22.07.18 12:12
1
2

Šobrīd, kad izsoles ir retāk "izsoļu karalis" ir puslieka spēja, vismaz spokam, kam pamaz cepumu. Bet agrakos laikos, kad pietiekami bieži izsoles uzvarai 50K un vairāk tas atmaksājās. + Spoki/bode nav vainīga, ka spocēns neliek rakstus un neizkrīt seifā spēja par brīvu. Un vēlreiz + - pērc spēju brīvdienā un tad tā būs tikai 2,5K.