Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
199

Laiku pa laikam patīk pasapņot -spocēni ir bijusi RPG varoņi, picu piedāvājumi īpašā picērijā, nokļuvuši paralēlā pasaulē un izdzīvojuši zombiju apokalipsi. Šoreiz laiks kam jaunam, piemērotam tam, ka pavisam drīz atsāksies skola - kā būtu ja spocēni būtu varoņi pusaudžu seriālā. Tiem, kas vel iet skolā un teiks - mana loma galīgi nav tāda -uztversim visu ar smaidu un humoru

 Autors: Latvian Revenger Ja spocēni būtu varoņi tīņu seriālā.
1.
Dark Magician  Foto pulciņa... Autors: Latvian Revenger Ja spocēni būtu varoņi tīņu seriālā.
2.

Dark Magician - Foto pulciņa vadītājs ar noslieci fotogrāfēt daudz un dikti -tik daudz, ka nevienu neinteresēs viņa fotogrāfētais.

Jacky - Jautrais un smaidīgais skolas direktors, kuram gan slēpsies tumšs noslēpums.

EV1TA - direktora vietniece no ,kuras baidās visi skolēni. Līdz brīdim, kad atklāsies, ka nav nemaz tik ļauna. Tiesa tas notiktu, kādā 6. sezonā.

Trakais Jēgers un kaķūns - pārītis vecākajās klasēs par kuru uzzinot visi būs šokā -viņi un pāris, kā tas iespējams?

Tautas Spogulis - dīleris un mūžīgais filozofs, kuru daļa varoņu cienītu, daļa nevarētu ciest, bet kur būtu diskusija, tur viņš paradītos.

Zviedriete - Kora galvenā balss. Koris bez viņas nebūtu iedomājams. Kādā sērijā viņa pat no slimnīcas atskrietu, lai tikai izpildītu savu solo kādā īpašā koru koncertā.

Zirnrēklis - mazais puisēns, kurš dievinātu zirnekļus un glabātu skolas skapīti tarantulu. Ak dievs, kas notiks ja tas tarantuls izbēgs?

Tvītotāja - skolas vieglatlētikas komandas viena no aktīvākajām meitenēm.

Mestrs Pletenbergs - Klusā dvēsele, kura iejauksies kautiņos. Visos kautiņos - arī, kad būš kautiņs ar kaimiņskolas džekiem.

agurs -  Skolas prezidents, kuram visos svarīgajos jautājumos pieder gala vārds.

Čarizards - agura fans un mazais palīgs, kurš priekš agura ievāc visu nepieciešamo informāciju uzvarai nākamajās skolas prezidenta vēlēšanās.

Vilis Slīkonis - skolas avīzes galvenais redaktors.

Kimberliiiiii - literatūŗas skolotāja, kura bērnus auklē un mīl un pasargā no 16. gadsimta literatūras... Liekot lasīt savus darbus.

jokuplēsis - humora pilnais varonis, kurš uzrodās tad, kad valda sēras un mēģina visu glābt ar smieklu palīdzību. Parasti tas izdodās.

Aleksa52 - nesaprastais tēls, kurš seriāla gaitā arī pats sevi meklē, lai saprastu.

Elys - Daudzpusīgā meitene, kura galvenajiem varoņiem reizē uzceps vistiņu un kārtīgi uzbrauks augumā, lai beidz činkstēt.

Syder - Viņš paradīsies retās sērijās, bet, kad parādīsies tad tas būs skaļi.

The Diāna - Sliktā meitene no vecākās klases. Visbiežāk sastopama ar vīnu un erotisko grāmatu rokās.

Ghost Whisperer - Viņš spēs klusēt visu sēriju, būt nemanāms un tad pēkšņi pateikt ko tādu, kas radīs spriedzi līz pat nākamajai sērijai, liekot to gaidīt ar nepacietību.

 exkluzīvais - viens no tā saucamajiem krutajiem bērniem. Tesa reizēm viņa rīcības līdz galam nesapratīs neviens, izņemot viņu pašu.

four - mazais nešpetnis, kurš to vien domāja, kā kaut ko nosūdzet. Kad sanāca tad smaidīja, kad nesanāca un pats sanāca vainīgs -īgni vainoja visus citus.

Ciema Sensejs - īgnais skolas apsargs, kurš draudēja visiem ar to, ka visi tapat dabūs to izglītības papīru un strādās par sētniekiem.

janisjanis70 - lūriķis, kas centīsies uzņemt meiteņu fotogrāfijas dušās caur atslēgas caurumu.

Roterdama - tā skolniece, kura pati visos notikumos neiesaistīsies, taču nepaliks komentaru un vērtējumu parādā.

Kalens - skolas tumšais puika. Baumos, ka varbū viņš ir vampīrs dēļ bālās ādas, lai arī patiesībā viņam nepatiks sēdēt ārā. priekškam, vai ne?

Pyrathe - Vēstures skolotajs, kuram būs ķeriens izdomāt labākās ekskursijas. Viņa ekskursijas būs vēsturiskas, bet arī interesantas. Galveno vēsturi gan radīs nevis muzeji, bet skolēnu savārītās ziepes to laikā.

Labrakstis - viens no vecākuiem, kurš mūžam īgņosies par zaudēto izglītības kvalitāti.

MobyDick - fiksias un veiklais vietējais kazanova, kurš jaunākajiem čomiem lielīsies par saviem izcilajiem randiņiem. Nez kāpēc vienmēr, kad viņs tuvosies stāsta beigām, viņš pēkšņi atcerēsies, ka nav kaut ko izdarījis un nozudīs nepabeidzot stāstu.

Mahitoo - latviešu valodas skolotājs ar misiju visus padarīt par izcilniekiem. Skolu programmas viņu neinteresē. Rakstīsi domrakstu un kļūdīsies vienu reizi - par labu atzīmi aizmirsti.

Meladze - krievu valodas skolotājs, kurš laiku pa laikam gremdēsies atmiņās par vecajiem, labajiem laikiem un 9. maiju ņems brīvu, lai dotos uz Rīgu.

Fosīlija - vakarenes skolēni, kuri atmeta ar roku mācībām un šad un tad uzrodās, lai pakacinātu seriāla ikdienišķos varoņus.

rasiks - bioloģijas skolotāja, kura mazajiem mācīs par ziediem, veselīgu uzturu un, lai nerastos garlaicība šad un tad pat centīsies parepot.

Lestets - tas skolēns, kuram liksies, ka ir redzējis citplanētieti, taču pārējie domās, ka tur ir tikai pāris kāši par daudz.

Liver - viņa mistiski pazudīs pirmās sezonas beigās, nevienam neko nesakot un tad tikpat negaidīti atgriezīsies nākamās sezonas vidū ar šokējošiem jaunumiem.

gatisz05 - vietējais datorģēnijs. Lai arīpatiesībā viņš nezinās super daudz, viņš savas labās zināšanas pratīš pasniegt tā, lai citiem mute ir vaļā.

Porņuks - meitene, kura pratīs pagatavot gardas vakariņas kopīgās ballītēs, pamācīt, kā sakopties un beigās uzgeimot, turklāt visus uzvarot.

Scorpio3 - puisis, kurš centīsies būt īsts sliktais zēns. Viņš lamāsies, lamāsies un lamāsies līdz brīdim, kad visi zaudēs par viņu interesi.

nedzimis neaudzis - kadra cilvēks. Viņš nevienā sērijā neko nepateiks, taču būs redzams kaut kadrā katru sēriju.

fakingsons - skolas grāmatu tārps numur viens. Ja kāds vēlēsies viņa padomu, ko palasīt - visi metīsies pie viņa. Viņš būs arī lielisks palīgs, kad būs problēmas ar literatūras mājas darbu izpildi.

Mr. Sīpoliņš - Foto pulciņa centīgākais dalībnieks. Daudzi uzskata, ka viņām pēc skolas beigšanas būtu jāieņem vadītāja vieta.

breezy18 - laipnā skolas pavārīte, kura īgņojas, ka skola nedod pietiekami naudu, lai varētu ik dienu gatavot vistas filejas un makarūnus.

Volāns - ļoti aktīvā meitene, kura uzsāks visu pasākumu veidošanu, taču tos pabeigs citi.

2
199
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 28.08.17 06:51
6
0

   Forši.

mežabrāls avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  mežabrāls 28.08.17 09:00
5
0

Kāpēc mēs neredzam begimotus, kas slēpjās kokos?

Tāpēc, ka viņiem labi izdodas.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 28.08.17 12:13
4
0

Cik žēl, ka man šīs personības ir svešas

SAMSS avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RecidīvistsMedaļa Brīvlaiks
  SAMSS 28.08.17 20:09
0
0

  

Volāns avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa MobiļņiksMedaļa Moderatora favorīts
  Volāns 05.09.17 11:10  
0
0
Tik ļoti patiesi
kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 28.09.17 20:29
0
0