7

 92  0

Mazais Dark Magician klusi klīda pa pilsētas ielām. Ziemassvētki aizgājuši tālu, lai atgrieztos nākamgad - līdzīgi kā katrs jaunais CAK kanāls un profils. Ziemassvētku sajūta bija kļuvusi par Artefaktu, kuru varēs izrakt tikai pie noteiktajiem apstākļiem un instrumentiem. Mazais Dark Magician, kurš bija apēdis tikai 28 pīrādziņus sajutās tik mazs kā mazais28 un klusi cerēja uz Jaunā Gada brīnumu. Kabatā bija palicis pēdējais zzcepums, ko mazais Dark Magician neēda bet pietaupīja vēlākam - vēl jau jānoskatās salūts, kamēr līdz tam tiks, vēders būs tukšs.

Viņš pagāja garām EDART TV, kuri atmaskoja kārtējo krāpnieku, kurš piesedzies ar vārdiem, kas pieder citiem par godīgu izlikās. Lai arī klāt tūlīt, tūlīt būs 2019. gads, Dark Magician austiņās no Spotify jau Panda2020 klausījās. Nerēja ne Jake The Dog, ne iedegās ugunsbumba un mazais Dark Magician jau bija pie, kādas kafejnīcas, kurā cerēja rast siltuma un laika kavēkļa, līdz salūtam. Kafejnīcā, gan viņš nedevās iekšā, jo tur ritēja asas diskusijas, piedaloties SAMSS un 197403, par to, kā pareizi tas uz augšu paceltais īkšķis komentārā liekams - pirms raksta izlasīšanas, pēc raksta izlasīšanas vai rakstu nemaz nav jālasa.

Ejot gar logiem, mazais Dark Magician redzēja kā rasiks minot mīklu raudzē mīklu piparkūciņai, citur gar logu noskrien Tarakāns69, bet vēl aiz loga The Diāna auklē kaķūnu, daloties ar Ledus Tēju un Redvīns. "Ehh, " mazais Dark Magician nopūtās, jo dāmu kompanija un mazliet dziriņas par ļaunu nenāktu. Kaut kur sētmalē gulēja Pēteris no Dzīves vai arī Pīters Kvils, kam dziriņas jau bijis par daudz un tur klāt jau nāk Drošais policists piecelt kritušo.

Uzpūta viegla breezy18 un mazais Dark Magician atkal sajutās nosalis un skumjš. Nelīdzēja ne datortārpa2 izraktās kailās dāmas, ne Tēvoča Sema piegādātās soc. tīklu daiļavas, ne korekti korektas pagatavots kokteilis. Mazais Dark Magician lēni vilkās uz salūta pusi, kur nostajās klusi klusi. Nosita pusnakti. Iedžinsktējās Els Bels, iezaigojās Gaisma Tuneļa gālā un debesis piepildīja raķešu sprādzieni. Jaunais Gads bija pienācis un smaids mazā Dark Magician sejā, beidzot uzplaucis.

Laimīgu visiem strauji tuvojošos Jauno Gadu!

Komentāri 7

0/2000

    

 5  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

Es tonakt spokos mīklas minēju un ilgi augšā biju,

un mazo Darku klaiņojam aiz loga arī pamanīju.

Ar mazo roķeli viņš mūsu mīklu minētājiem māja,

bet dziļas rūpju grumbas viņa maigo pieri klāja.

Viņš klusu vēroja, vai tehniskie ir šonakt formā,

vai mīklas pieslēdzot, ir iekļāvušies laika normā.

Es ilgi gaidīju, ka klusu pieklauvēs pie mana loga,

man ilgi skats vēl kavējās pie tukšā apsnigušā žoga,

kur kautri stāvējis bij mūsu spoku mazais Darks.

Tad sapratu, cik aizņemts viņš - tas mūsu sargs.

 Es viņu labprāt savā mājā iekšā aicinātu,

pat karstu mājas dziriņu vēl piedāvātu!

 4  0 atbildēt

Cik mīļš rakstiņš!

 3  0 atbildēt

    

 0  0 atbildēt
 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt