local-stats-pixel

Dziedātāja HY RAH laiž klajā singlu ''Se Enfeita''6

 18  1

Šī gada 14.novembrī, ar jaunu singlu klajā nāca ārzemju māksliniece HY RAH. Viņa izlaida singlu ar nosaukumu ''Se Enfeita'' un nu šī dziesma ir pieejama visās vadošajās digitālajās mūzikas strīmošanas platformās. Tev tas jādzird!

Mūziķe īstajā vārdā tiek saukta par Rayra Maria un HY RAH ir vien viņas skatuves vārds. Mūziķe ir jauna un vien nesen uzsākusi mūzikas gaitas, taču jau ir spējusi iekarot mūzikas platformas. Par spīti tam, ka mūzika uzsākta vien nesen - viņa jau uzrāda ļoti cienījamu un respektablu statistiku.

Piemēram, iekš Instagram viņai seko vairāk nekā 40 tūkstoši cilvēku. Savukārt, iekš Spotify platformas viņai ir vairāk nekā 2200 ik mēneša lojālo klausītāju. Mūziķei ir ļoti interesants mūzikas stils un tas nav tik tipisks kā mūzika mūsdienās. Katram pašam ir jādzird viņas skaņdarbi.

Šī dziedātāja ir ļoti īpaša un šo talantu nedrīkst pazaudēt. Ļoti daudz mūziķi ir palikuši nesadzirdēti slavas trūkuma dēļ un šis nedrīkst būt tas gadījums, jo jaunā dāma tiešām ļoti cenšas un viņas mūzika ir superīga. Domājams, ka tas ir vien laika jautājums un jau pavisam drīz, mūziķe iekaros lielās mūzikas topu virsotnes un uzstāsies uz lielajām skatuvēm.

Mūziķei ir lieliska balss, spēcīgi vokāli un fantastiska muzikālā dzirde. Viņa ļoti īsā laikā ir paguvusi jau izveidot sev lojālu fanu bāzi un tas ir apsveicami. Cepuri nost jaunajai censonei. Atbalstīsim viņu kopā, noklausoties viņas skaņdarbu ''Se Enfeita''.

Piedāvājam noklausīties HY RAH dziesmu ''Se Enfeita''. Aicinām arī piesekot mūziķes sociālo tīklu kontiem. Tā Tu varēsi uzzināt par mūziķes gaitām ātrāk nekā citi! Esam pievienojuši atsauces vietā saiti uz viņas Instagram kontu, lai Tev parocīgāk un vieglāk piesekot jaunajai mūziķei.

HY RAH dziesma ''Se Enfeita''.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000

Kā latvieši saka: "hu*ņa baigā!"

 2  0 atbildēt

Vai viņas dziedātājas nosaukums jāizrunā kā hu* RAH?

 2  0 atbildēt

Not my cup of tea

 2  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt