local-stats-pixel

Cepta Liellopa gaļa marināde4

 40  0
Cepta Liellopa gaļa marināde video recepte.

Gatavojam marinādi.Citrona sula,ķiploks,sojas mērce un eļļa.Liellopa mīkstumu paber ar pipariem, liek trauka iemērc marināde.Pēc tam trauku nosedz ar pārtikas plēvi un liek ledusskapī 120 minūtēm.Cepam trauku ietauko un liek gaļu, formu novieto sakarsēta cepeškrāsni grila režīma 10 minūtes smēre marinādi un apgriez gabalu un smēre marinādi cep vel 10 minūtes.Ņem ara no krāsnis formu nosedz ar foliju 10-15 minūtēm.

Sastāvdaļas:

Liellopa gaļa(mīkstums)450g
Augu eļļa 35ml
Citrona sula 30ml
Sojas mērce 30ml
Ķiploks 1 daiviņa
Brūnais cukurs 1 EK
Pipari 1/2 TKSpoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

Man nav nekādu iebildumu pret videorecepti, bet teksts raksta ievadā nav lasāms. To jau vairs nevar saukt par latviešu valodu. Tas ir nesakarīgs vārdu savirknējums- valodas kropļošana, kas kļuvis par ieradumu. Vai rediem un adminiem joprojām nekas nav iebilstams?

 3  1 atbildēt

Principā well-done uzcepta, nekas pretī nav, gaumes lietā,  Bet liekas medium-rare būtu izcili, vēl sulīgāka un varētu izjust visu gaļas garšu. Bet kopumā iespaidīgi. Vienīgais ieteiktu kad dodat gaļai pastāvēt un atpūsties, tad izņemiet ārā no formas, un ietiniet visu gaļu folijā. Viņa tad gatavojas savā temperatūrā, neiespaidojoties no formas uzkarsējuma, un sulīgums paliek vairak iekšā. emotion 

 0  0 atbildēt

cik grādos jācep?

 0  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt