local-stats-pixel

Taisām paši universālu atslēgu dažādu nestandarta lietu skrūvēšanai6

126 0

Sveiki, vakar aiz neko darīt uzmeistaroju vēl vienu štruntu sev saimniecībā. Ideju noskatījos interneta ārēs, pati atslēga ir diezgan primitīva. Nepieciešamās lietas ir veca motocikla vai velosipēda ķēde un jebkāds caurules gabals. Atslēga ir laba ar to, ka ar to var saķert dažādas negabarīta detaļas, tādas ar kuru ir pagrūti tikt gala pat ar roratslēgu. Jo rorenei saķeršanu ierobežo atslēgas "lūpas", bet šitam tikai ķēdes garums. šī atslēga ļoti labi der piemēram motociklu izpūtēju, pie dzinēja skrūvēšanai.Sākam meistarot:

126 0 6 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000

Kāpēc es navaru nošpikot kāda ideju, ja man viņa palīdz ikdienas darbos? Es taču arī par ievietoto materiālu naudu neprasu. Ja kādam ideja patīk lai tik meistaro un lieto. Jo ne visi yotubē var mācēt atrast krievu saitos attiecīgos video.

7 0 atbildēt

Es tā arī nesaprotu, par ko tu cepies, es to štruntu ja usen gribēju uztaisīt un uztaisīju. Un to štruntu es esmu redzējis jau 35 gadus atpakaļ večus lietojam. Tā tā tava youtube te ir galīgi nevietā pieminēta, jo tā arī ir nošpikota. Tā ka man nav skaidrs tavu problēmu cēlonis. JA es to detaļu nebūtu uztaisījis tad vari pārmest, man da jebko, Bet savādāk ja tev kas nepatīk, tad tev tiesības arī paklusēt.

4 0 atbildēt

 emotion 

3 0 atbildēt

veca, bet piemirsta ideja emotion

+ no manis

2 0 atbildēt

vispār nav teikts ka tas kas ielika Youtubē ir idejas autors.. mazliet citādākā variāntā šādu atslēgu tiku redzējis jau gadus 30 atpakaļ, tajā laikā kolhoza darbnīcās.. visticamāk ka viņa ir veca kā pasaule...  Piedevām raksta sākumā ir teikts - noskatīta internetā.. Plaģiāts ir tad kad kāda ideju uzdod par savu, šjā gadījumā tā nav...

2 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt