8

 83  0

Iepriekšējais projekts bija salikt 3000 gabalu uz kartona loksnes, kas izskatās labi pirmos mēnešus un tad sāk locīties. Meklēju internetā labāku risinājumu, bet neko prātīgu neatradu. Šeit parādu savu pieeju.

« 1  2  3 »

Komentāri 8

0/2000

Es ar tādu gribu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kur tādu var nopirkt??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Likšos mierā.....................................................................................................................................................................................

.....................................................................................................................................................

....................................................................................................

 5  0 atbildēt

Man lielākais 4000, liku trīs nedēļas....un gabaliņš kaut kur pazuda  Tev noteikti kādi divi mēneši pagāja.  

Šī pils populāra...puzzle.... patīkami likt. Bilde skaista!

 3  0 atbildēt

Nu nē - man pacietība zustu.   

 3  0 atbildēt
Forši, man arī patīk likt puzles, bet ar tik daudz gabaliņiem nekad neesmu likusi.
 2  0 atbildēt

''no aukšas'' ,tiešām?

 1  0 atbildēt