12

 258  1

Savas sviesta bekas uzskatu par visgudrākajām sēnēm, kas stingri pieturas pie kalendāra, neatkarīgi no laika apstākļiem. Visu pēc kārtas.

Galvenie notikumi manā dārzā jau gadiem ilgi tiek piefiksēti dārza burtnīcā vai ar fotoaparātu. Vērīgākie būs pamanījuši, ka uz manām fotogrāfijām bieži ir datums. Šoruden nokrita gaisa temperatūra mīnusgrādos agrāk kā pagājušā gadā un paguva dārzā jau apskādēt daudzas puķes, tomātus, pupas. Ar lielu interesi šodien braucām uz dārzu, jo laika ziņās brīdināja par iespējamo sniegu, krusu, aukstumu un slideno ceļu.

Komentāri 12

0/2000

Zinātu es to meža ieloku.   Ai, no mani pārāk tālu, lai jau Rasiks mielojas.  

 12  0 atbildēt

  Vai cik daudz vienuviet.

 11  0 atbildēt

Gudrai saimniecei gudras bekas! Skaistums!!!   

 10  0 atbildēt

  

 7  2 atbildēt

  

 6  2 atbildēt

  Atcerejos senus notikumus,saistiba ar senem ... Vispar man vel tagad patik senjot,bet tolaik regulari braukaju uz mezu.Bija viena tada vieta ,kur gandriz vienmer paris grozus ar apsubecinjam salasiju,neskaitot citas bekas un senes .Nu it ka vis ok ,brauc un lasi,nekadu problemu.Tomer cilvekam raksturigi gribet vairak ... A kapec nevaretu sava darza ieaudzet apshubekas,pie setas viena apse ar ir ?   Talak jau vienkarsi ,izvelejos tris nelielas apshu becinjas,kopa augosas,ar visam sunam un ,,senjotni,, ,blakusvaga sedekli ieklaju celofana plevi un atvedu majas, kopa ar papildu ,,meza augsni (sunekli)... Laiks bija lietains un vispirms ierikoju ,,ieaudzetavu,,majas ,uz galda pie loga .Nu ,apmeram ta ,cik atceros ...

 3  0 atbildēt
Mūsu pusē vēl aiz vien aug baravikas... šogad jau tik daudz sviesta bekas salasījos ka vairs neskatos virsū.
 0  0 atbildēt