31

 866  3

Beidzot saņēmos jaunam izklaides pasākumam - paša kūpinātas vistiņas :)

Jau sen mana dārza stūrī ir nekam neizmantots, brīvs laukumiņš. Bija doma, uztaisīt kūpinātavu, bet rokas tikai divas. Nav laika, nav vecas mucas no kā taisīt, un vēl - slinkums :)

Ok, beidzot saņēmos. Gribas uz Jurģiem jaunu izklaidi. Cik var - šašļiki, šašļiki, šašļiki!

Tā kā tukšu vecu mucu tā arī nedabūju, braucu uz Depo un atvedu to, kas tur bija atrodams - krāsns ķieģeļus, šamota ķieģeļus un visādus pulverus javas uzjaukšanai (karstumisturīgos).

Komentāri 31

0/2000

Smalks darbs,sevishki pirmai reizei.Baidos ,ka ne pedejai , ja virs shitas konstrukcijas taisies buvet vel koka konstrukciju. Karstums bus pamatigs,vairak chipsu razoshanai ne kupinashanai.Maza neuzmaniba un ugunsgreks garantets,esmu redzejis ka deg lidzigas pariktes...  Ne velti medz kurtuvi ierikot atsevishki un dumus kupinatavai pievadit pa cauruli,kanalu utt. Tad mazak izredzu sadedzinat produkciju kopa ar konstrukciju( gandriz dzeja sanaca) un nav visu laiku jabut klat lai vaktetu. Lai nu ka ,velu veiksmi !

 15  0 atbildēt

Izcili   Lai labi garšo!

Pēc tam uztaisi rakstu ar pirmo kūpinājumu!

 13  0 atbildēt

Reāla štellīte, labs darbiņš !   

 11  0 atbildēt

Es te ta iedomajos - lai neparkurinatu un neparceptu, neesmu gan nekur redzejis un nezinu vai ta var bet kape neuzlikt termostatu uz siberi ??? Temperatura pa augstu un tas automatiski aiztaisas ciet, kad par mazu taisas pats vala un nav jacakarejas un jasez blakus   

 8  0 atbildēt
Lai labi kūpinās!
 8  0 atbildēt

Labs darbs, kas padarits   

 7  0 atbildēt

interesants variants.

kurināšana gan tikai ar slapjām pagalēm, lai nav grādi un ir dūms. Viens risinājums ir spainītī ar ūdeni turēt pagales, lai ir slapjas, tad var nedaudz miksēt ar sausajām, lai normāli deg.

Lai veicas. 

 7  0 atbildēt

ŠAMOTS - viela pārdomām    

 3  0 atbildēt

Paldies par padomu.

Bet vispār jau, uz zemākā plaukta bija plānots likt vanniņu ar ūdeni. Un kur taaukiem pilēt. No šašļiku pieredzes zinu, ka tauki un karstas ogles nav tas labākais savienojums

 3  0 atbildēt

Izskatas teicami

 3  0 atbildēt
Dikti jau sarežğīti bet nu jā lai labi garšo😉
 3  0 atbildēt

Skaisti uzmūrēts gandrīz labāk par dažu man zināmu amatnieku...varēšu piedāvāt darbu plīts un krāsns mūrēšanai,jo meisteru trūkst.Vismaz Vidzemes laukos.

 2  0 atbildēt

Labs darbiņš, kas padarīts. Pats gan pagalmu neaizbūvēju ar tādām būvēm, bet izmantoju nopirktu šādu elektrokūpinātavu.

http://www.netrauta.fi/tuotemerkki/muurikka/grillit-ja-savustimet/savustimet/sahkosavustin-1100w

Rezultāts kūpinātai zivij ir lielisks.

 3  1 atbildēt

A vista kur ? Vistu dod šu !   

 0  0 atbildēt
Uz Līgo svētkiem būs Jāņu siers ar blusām?
 0  0 atbildēt
Darbs labs, bet kam Tev jābūvē " bumbu patversme" tā kūpinātava ir gauži vienkāršs pasākums, nevajag sarežģīt vienkāršas lietas!
 0  0 atbildēt

Malacis,pilnīgi normals ceplis būs.Man ir tāds pat,bet bez šamata ķieģeļiem,bez oderes utt.vienk sienas un augšā skapis.mums te pie jūras visi tā kūpina.tie kas muld par trubam-tā ir aukstā kūpināšana..tur tas dūms atdziest un jākupina daudz ilgāk.Ja ceplim nav šķirbu tad viss ok-nekas nenodegs.Lai ceplis nodegtu -skābeklim vajag gan ieeju gan izeju.a ja skapis normāls tad tur tik dūmi būs.nu kas arī vajadzīgs,respektīvi nav skābekļa nav uguns..

 0  0 atbildēt

draugi novērtēs

 0  0 atbildēt