Vislētākais variants sanāk, DIY komplekts maksā ap 8 eiro , atliek tikai pašam visu salodēt kopā un piedomāt klāt izejas signāla pastiprinātāja pakāpi.
Pats uzšmorēju tam DIY komplektam savu pastiprinātāja gala pakāpi.
Vislētākais variants sanāk, DIY komplekts maksā ap 8 eiro , atliek tikai pašam visu salodēt kopā un piedomāt klāt izejas signāla pastiprinātāja pakāpi.
Pats uzšmorēju tam DIY komplektam savu pastiprinātāja gala pakāpi.
Tas pats kreņķis, pēc spoles pieslēgšanas ģenerātoriņš jāpieregulē katru reizi uz attiecīgās spoles frekvenci, var vadīties pēc testerīša rādījumiem.
Var arī regulēšanu veikt vadoties pēc gaismas diodīšu indikātoriņa, kad regulējot ģenerātoriņa frekvence sakritīs ar pieslēgtās spoles rezonanses frekvenci, tad uz spoles novietotā diodīte iedegsies uz maksimālo spolgtumu.
Tieši tāpat arī noskaņojam pieslēgto toriņu.
Ar lakoto spoli tieši tas pats. Sanāk diezgan liela ķēpa katru reizi, labāk tomēr izdomāt divaisu ar automātisko frekvenču noskaņošanos. Jauniešiem tas ir pupu mizas, bet vecākiem cilvēkiem jau tikai spoļu pārštekerēšana vien sagādā neērtības, kur nu vēl frekvenču trenkāšana, tādēļ labāk uzreiz taisīt shēmu ar automātisko pašnoskaņošanos uz katru konkrēto spoli.
Visas shēmas spoļu darbināšanai , sākot ar primitīvākajām var atrast internetā.
Šā pus gada garumā esmu salodējis desmitām dažādu shēmu, lielākā daļa gan nebija gājējas, droši vien čaļi vienkārši tās uzmodelēja ar programmiņas palīdzību uz datora, bet realitātē tās ne vella nedarbojās.
Šī bija interesanta ģenerātoriņa shēma jau ar visu izejas pakāpi, bet dabūt to pie normālas dzīvības man tā arī neizdevās, kaut gan forumā čaļi stāstīja, ka shēma darbojās normāli, lēti un dusmīgi.
Rūdītie radiobūves entuziasti var iet vēl tālāk un uztaisīt shēmu kura ne tikai pati noskaņojas, bet arī pieskaņojas konkrētā cilvēka elpošanas ritmam seansa brīdī.
He, vispār interesanta štelle, man arī noderētu tādu seansu Žēl ka es tik maz sajēdzu no elektronikas, mans stulbais pauris neko vairāk nevar ierubīt, kā shēmā elektrolītus nomainīt, pārbaudīt tranzistorus un diodes...
Ar virpuļstrāvām kopā man pabūt gribas,
Un pakavēties ilgāk, kur pacientei ribas.
Un maigi piespiesties tai vietai cieši klāt,
Lai virpuļstrāvas cenšas mūs abus dziedināt.
Saša, tagad uzmeistaro mūžīgās jaunības eliksīru! Bet ja man būtu cepure, es to noņemtu Tavā priekšā!
Lasot šādos rakstus, man parasti rodas divejādas domas:
1) Mēs tikai šobrīd knapi nojaušam, kā ir uzbūvēts šis tas mums zināmais, piem, planēta vai dzīvie organismi. No tā izriet, ka var eksistēt daudzi dažādi mums nezināmi paņēmieni, kā to visu ietekmēt un varbūt, ka daudz efektīvāk nekā mums šķiet.
2) Vai tieši šis rakstā minētais ir veids, kas tiešām strādā un rada brīnumus klasiskā izpratnē, kā efektīvi ietekmēt vajadzīgās lietas vai tikai atsevišķa sakritības gadījumi. Lai uz ko šādu atbildētu, gribētos vismaz fizikāli hipotētisku skaidrojumu, kas daudz maz sasaucas ar zinātni.
p.s. vai ar Teslas spoli bija kādi praktiski rezultāti? T.i., iegūts vairāk nekā patērēts?
Garām ejošs komentārs...Saša izskatās pēc Edgara Liepiņa... Kompliments
Pievienoju favorītiem kad tīšu sev šito uzparikti, būs no kurienes pasmelties info
Upuris uz, ko izmēģināt ietaisi ir atrasts nu tikai atliek novērot iedarbību un veikt atzīmēšanu ik pa dienai kalendārītī un tad varēsim izsecināt kas iedarbojas labāk zāles, ko reklāmē priekšā pakaļā vai tomēr statika.
Un te ir neliela lekcija kura vairāk vai mazāk universāli skaidro MIJIEDARBĪBU un Ņūtona LIKUMUS -- fundamentālus principus
https://www.youtube.com/watch?v=rKaQIQZV684
- par t.s "smalkās struktūras konstanti" zināja fiziķi jau WW1 laikā --
šai lekcijā daudzmaz kvalificeti apraksta kā lēna un maiga iedarbība spēj pat atomu sagraut
Nedaudz slikāku dizainu, un var tirgot nost. Tik jāatrod pareizais tirgus un mērķauditorija. Un Patents jātaisa augšā, ja nav jau isdarīts (neesmu tik dziļi racies)