Tā nav ČEKU loterija, tā ir ČEKISTU loterija!18

 300  9

Tā nav ČEKU loterija, tā ir ČEKISTU loterija!

Kārtējā ņirgāšanās par tautu un cilvēkiem, kuri vēl šeit Baltijas jūras krastā ir brīnumainā kārtā izdzīvojuši, un negrib braukt prom ”vergot” uz citām valstīm.

Šī loterija ir kartējais apliecinājums, ka Latvijā nav nekādas demokrātijas vai sauciet to par vārda brīvību vai personīgo izvēli, vai labo gribu utt. Šeit mēs spilgti redzam noziedznieku grupējuma, zem nosaukuma ”Jaunā vienotība” izvirzīto politiku, kura ir kaitnieciska Latvijā dzīvojošajām tautām. VID ģenerāldirektore ( Vienotības cilvēks ) tikai izpilda šīs absurdās idejas NEESOŠĀS Latvijas ekonomikas stiprināšanai, jo kā gan var pastāvēt valsts ekonomika, ja valstij nav savas personīgās valūtas un, kas ir ļoti svarīgi, tās nodrošinājums 100% apmērā zelta rezervēs, kuras glabātos Latvijas Bankā.

VID cenšas ar loterijas palīdzību iegūt 2 miljonus eiro valsts budžetā. Smieklīgi! Valdība un dažādas padomes, valdes, komisijas, domes utt. Ik dienu valstij nozog tos 2 miljonus, taču VID tas neinteresē, jo savam saimniekam jau kājā nekodīs.

Totāla cilvēku paverdzināšana!

Kas tad īsti notiek!? Notiek tas, ka latviešu tauta ir iesaistīta noziedzīgā darījumā no valsts pārvaldes puses. Cilvēki ar šīs loterijas palīdzību tiek UZPIRKTI, lai no viņiem pašiem varētu vēl vairāk zagt.

Netaisnīgā nodokļu politika jau ir noziegums! Es pat neiedziļināšos šajā jautājumā.

Man arī nav skaidrs, kādēļ vieniem ir jāmaksā nodoklis par laimestu, bet pats VID izdara izņēmumu unčeku loterijas laimētājiem NAV jāmaksā nodoklis!? Kā tā?

Laimesta daļai virs 3000 līdz 55000 eiro tiek piemērota nodokļa likme 23% apmērā, savukārt laimesta daļai virs 55 tūkstošiem eiro nodokļa likme ir 31,4 %.

Izņēmums ir Simtgades loterija (čeku) , jo tās jebkura lieluma laimestiem nodoklis piemērots netiek.

VID lielie nodokļu nemaksātāji neinteresē. Jānosmacē un jāiznīdē mazie un vidējie uzņēmēji un ražotāji.Mērķis – visam janonāk tikai un vienīgi lielo tirdznbiecības ķēžu tīklā. Gribi nopirkt maizi - ej uz RIMI, gribi paēst restorānā – ej uz ALFU , Akropoli, Dominu utt. Gribi pie friziera – ej uz Alfu, gribi kosmetologu – ej uz Alfu. Milzīgs lobijs ir no šo superparadīzes vietu turētājiem.

Es aicinu NEPIEDALĪTIES cilvēkus šajā legāli noziedzīgajā afērā, kuru sauc par čeku loteriju. Jūs naivie varat nemaz necerēt, ka kāds no Jums, ko saņems. Laimēs „Vienotībai” pietuvināts cilvēks ( savējais ).

Kamēr netiks sodīti lielie zagļi, kamēr VID strādājošie ierēdņi, kuri piesedz šīs zādzības un visi citi iesaistītie „nesēdēs”. Nekas nemainīsies. Kāds ir teicis: „Mūsu valstī daudz kas ir izmainījies, bet nekas nav mainījies!”.

Lai negodīgie nodokļu nemaksātāji sāktu maksāt, ir jāizveido konkurētspējīga nodokļu vide (taisnīga, uz realitātē balstītiem aprēķiniem). Ir jāizdara tā, lai viņiem būtu izdevīgi maksāt nodokļus. Tad pašas nozares sakārtos sevi un pašattīrīsies.

Bet tāds jau nav mērķis...

Un kādēļ tikai čeki no 5 euro ? Vai līdz 5 euro var čeku nedot un neprasīt ?

Un kā VID var pierādīt, cik čeku ir iesniegts? Es neticu , ka cilvēki masveidā iesniedz čekus šim „noziegumam” pašiem pret sevi.

Un kādēļ katrs 5 čeks nav reģistrēts un/vai derīgs? Es tam neticu. Mums vienkārši melo.

Ir taču jānovērš uzmanība no OIK un citām afērām... vai ne tā ?

Ar cieņu,

Kaspars Pudniks

Komentāri 18

0/2000

Piekrītu katram vārdam. Ir ļoti naivi cerēt, ka būsi tas laimīgais, kuram valsts ieskaitīs kontiņā pāris tūkstošus. Manā skatījumā masu instinktam pakļaujošs aitu bars, kas skrien un reģistrē čekus un savā prātiņā jau uzbur ainas ar kādu jaunu autiņu vizināsies, vai Turcijā zem palmas sauļosies. Mani ļoti tracina tas, ka es maksāju lielus nodokļus,  veselības aprūpi bezmaksas es dabūt nevaru, tikai par savu naudu, pilni sociālie tīkli ar mirstošiem , lūdzošiem cilvēkiem, kas lūdz palīdzību līdzcilvēkiem, jo valsts viņiem ir vidējo pirkstu parādījusi, bet te... no mūsu nodokļu naudas pāris miljoni tiks kādām Vidam pietuvinātām personām.  Ko arī pārbaudīt nevarēs, jo pēc datu aizsardzības nekādi vinnētāji nav jāpublicē, ja cilvēks pats to nevēlas. 

 36  1 atbildēt

Nevienu taču nespiež ar varu ņemt čeku un reģistrēt. 

 29  4 atbildēt

  Nežēlīgi nokaujošs raksts.

 13  1 atbildēt
Izklausās, ka kādam te ir melnais bizness un kājiņas trīc par to, ka tik kāda klients šo neatmasko caur čeku loteriju Tā loterija ir laba lieta, daudzus uzņēmējus derētu ar mietu pabakstīt, ja tā nevar - tad lai to dara VID, viņiem tā bakstīšana padodas itin labi
 15  4 atbildēt

Pats neesi čekists?Ko?

 20  13 atbildēt

1) Man domāt ka to loteriju vēl pagājušās valdības laikā sāka organizēt (ZZS)...    

2) Par OIK nevajag tikai ūdeni liet- pašlaik Ašeradens tieši to putru "strebj" ārā... Jau desmitiem fiktīvu uzņēmumu licences ir atņemtas... ~3.gadu laikā beigsies līgumi ar pārējiem (kas kaut ko daudzmaz tur arī kooģenerē, un kam nevar uzreiz "piesiet lietu" , un OIK atcels. Neizplati absolūti idiotisku dezinformāciju...    

3) Pilnīgi neizprotama ir čeku loterijas saistība ar kaut kādu "lielo uzņēmumu" lobēšanu?!? Ja gribi skaļi kliegt- kliedz par mazajiem uzņēmumiem nedraudzīgu nodokļu politiku... It kā lielajiem uzņēmumiem čeki nebūtu jāiesniedz...    

4) "Pietuvinātais cilvēks" kurš visu vinnēs nedaudz ož pēc "slimīgas paranojas"...

P.S.: No Vienotības neesu un par viņiem nebalsojoju...

 9  3 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

Galvenais, lai laimīgais čeks jau nebūtu ieslēpts kāda VID darbinieka radinieka maciņā, kā tas nereti 'pilnīgas nejaušas' sakritības pēc notiek!

 3  0 atbildēt
Raksta autoram 100% piekrītu! Interesants fakts - šādu čeku loterijas ir tikai un vienīgi austrumeiropā! Daudzi šeit nav sapratuši pamatbūtību: - loterija no valsts līdzekļu budžeta ir amorāla; - tie, kuri šajā loterijā piedalās, veido sava veida kulises lielo balvu vinnētājiem kuri nekad nebūs no parasto cilvēku vidus (iekārtas mainās, bet cilvēku daba nekad); - šīs loterijas dēļ visi vairāk piemaksāsim par precēm un pakalpojumiem (jo papildus izdevumu slogs vienmēr gulsties uz patērētāju pleciem) - skaudīgajiem un paštaisnīgajiem jāatgādina, ka nodokļi tika maksāti arī pirms šīs loterijas ieviešanas un: a) cik budžetu izmaksās papildus uzņemto ierēdņu pulks šā "cirka" kontrolei? b) ja izdevumu un nodokļu slogs kļūst par smagu, plaukst ēnu ekonomika. Kuram tas ir izdevīgi, valstij? c)sāks rukt uzņēmēju skaits, turpināsies cilvēku izbraukšana no valsts un jums vēl ir pārliecība ka jums dzīves līmenus augs...? Tiem, kuriem tā traucē un kaitina uzņēmēju darbība, klusi pačukstēšu - tas pkacus drīz būs brīvs! Nu ko, iesiet rukāt šo uzņēmēju vietās? Un vistraģiskākais ir tas ka lielos koncernus un korporācijas tas neskar! Šmaukšanās lielos apmēros notiek pavisam citās sfērās un tautai aizmālē acis ar pasviestu apgrauztu kaulu! Skumji, ļoti skumji! Vai tad no senču vēstures nebij diezgan, lai atkal un atkal uzķertos uz vecajiem trikiem? Atmiņā nāk vecvecāku teiktais: bars vienmēr skrien pašnāvībā...
 2  0 atbildēt
Es zinu zinu: - "Ko nevari noslēpt, ar to atliek vienīgi lepoties". Piekrītu. Bet ne jau ar stulbumu.
 1  0 atbildēt
cik cilvēki vajadzīgi, lai izveidotu suverēnu meža republiku kkur tagadējās LV teritorijā?
 2  1 atbildēt
Sapratu, ka autora izpratnē nodokļus maksā tikai lohi
 3  2 atbildēt
Vai no krieviem iemācījies, ka zagt ir labi un stukačot ir slikti? Nevar izveidot taisnīgu tirgu, ja viena daļa godīgi maksā nodokļus, kamēr citi zog. Maksājot par preci vai pakalpojumu tāpat samaksāsi gan uzcenojumu, gan pvn. Tikai šoreiz nauda nonāks valstij nevis uzņēmēja kabatā. Es jau gadiem esmu visurpie prasījusi čekus un ja nedod, tad vairs to vietu neapmeklēju. Nab ne mazākās vēlmes atbalstīt idiotiskus uzņēmējus, kas nejēdz aprēķināt izmaksas pirms uzsāk savu darbību. Nevar vēlēties tādus pabalstus un pensijas kă ārzemēs, kamēr visi māk tikai zagt.
 1  0 atbildēt

Ha a Ko jūs gaidijāt... ?

 0  0 atbildēt
Gena
 0  0 atbildēt