32

 86  11

Teikšu skaidri - raksta mērķis ir uzmanīgi apskatīt un analizēt šīs trīs cieši savītās idejas. Racionāli motivētu rakstu nevajag - nē, pat nedrīkst - sākt ar absolūtu secinājumu par to, kā šīs idejas mūs ikdienā ietekmē vai par to noderīgumu, tāpēc sākumā - definīcijas.

Komentāri 32

0/2000
Raksts ir dziļš, bet daudzam es nevaru piekrist. Uzreiz pateikšu - multikulturālisms nestrādā un nestrādās un tajā nav nekas slikts...
 16  2 atbildēt

Ir cilvēki,kas to spēj izlasīt, ir cilvēki,kas paskatās...man tas par garu.  

Lai runā tie, kas to visu izlasīja  

 8  1 atbildēt

Kaut kādi maza puišeļa spriedelējumi pa to, ka latviskās tradīcijas ir nevajadzīgas,  nacionālisms ir kaka,  jo multikulturālisms un pi*ari ir pats labākais, kas var notikt..

 8  4 atbildēt

Multikulturālisms teorijā ir skaists - visi dzīvo vienā valstī, piekopj savu kultūru un ciena pārējās. Bet prakse, diemžēl, ir tālu no teorijas, katrs mēģina uzspiest savu kultūru un noniecināt vai pat iznīdēt pārējās, tāda vienkārši ir cilvēka daba un jo zemāk attīstīta tauta, jo tas ir izteiktāk. Var mēģināt jaukt attīstīto valstu kultūras, tas daudz maz varētu strādāt, bet jaukt 21. gadsimta kultūru ar viduslaiku kultūru gan nav prāta darbs.

Kā vareno Romu iznīcināja barbari, tā arī Eiropu iznīcinās "bēgļi" (ne bez multikulturālistu atbalsta, protams)

 5  1 atbildēt

Tā... vai nu zilie, vai nu globālisti... vienīgās bezsmadzeņu grupas, kas varētu ko šādu sacerēt (Labojums - tiku domājis "antiglobālisti", ne "globālisti", atvainojos par pārpratumiem!)

 7  4 atbildēt

Un?   

 1  0 atbildēt
Es varu piekrist, ka kuktūra var mainīties ar laiku, bet rakstā varēja pieminēt, ka bez stipras kultūras tauta var beigt pastāvēt. Sakarā ar multikulturālismu varētu pieminēt, ka mūsdienās tas liekas vairāk kā uzspiests visiem, un dažas kuktūras vienkārši nespēj kopā sadzīvot.
 1  0 atbildēt
Šajā valstī kauns būt patriotam.
 1  0 atbildēt

Tu literally atgremo to pašu, ko nacionālisti un pret bēgļiem noskaņoti cilvēki nepārtraukti atkārto jau labu laiku, un, kas nav balstīts uz nekādiem argumentiem.

Nav jēga muldēt. Aizbrauc uz tevis slavināto Eiropu un izpēti pats kā "bēgļi" un viņu akmens laikmeta kultūra sadzīvo ar civilizēto pasauli. Bēgļi nekādi neuzskata, ka viņiem būtu jāievēro kādas nebijis normas vai likumi, jo tā ir rakstīts viņu Korānā. Faktiski viņi visi ir noskaņoti ļoti naidīgi pret "baltajiem neticīgajiem suņiem". Aizbrauc un paklejo pa dvieļagalvu rajoniem, nesdams multikultulārisma draudzības vēsti.. un labākajā gadījumā tapsi masveidā spārdīts ar kājām.

P.S. Ja kādā valstī jau vēsturiski ir izveidojusies multikulturāla sabiedrība/ASV, Austrālija/, tad tas jau ir cits stāsts..

Gadījumā, ja nesanāk pašam vai miesas uzbūve pašvaka, tad vari paprasīt, lai kāds čoms pastaigā pa bēgļu apsēstajiem apgabaliem.

 1  0 atbildēt

''Līdzīgas lietas var novērot arī ikdienā, taču tās parasti netiek pamanītas. Kāds nokrāso sev zilus matus, un pēkšņi šo cilvēku izsmej, jo "tas nav normāli". Paejot soli atpakaļ ir pašsaprotams, ka pašā sliktākajā gadījumā, šādi mati vienkārši neizskatās pārāk labi, un vienīgais pretarguments ir "tā nav pieņemts" '' - nevaru nepiekrist!!!   

 0  0 atbildēt

Multikulturālisms ir līdzvērtīgs visradikālajam nacionālismam. Diemžēl..

Un nevajag muldēt par lietām, kuras nespēj saprast.

 3  3 atbildēt
Par LATVISKU Latviju!!!
 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Frankfurtes skolas skolojums un Sorosa stipendja tā vien spiežas starp rindiņām ārā, ka pretīgi lasīt tādu propogandas rakstu.

 0  1 atbildēt

Multikulturālisms, nacionālisms... Kas labāks... Bla bla bla... Jūs spriedelējat apmēram par to vai lielas lietavas ir vai nav labāks par ilglaicīgu sausumu...    

Šīs "idejas" istenībā ir pilnīgi nesaistošas kopējiem procesiem, kas tagad notiek pasaulē:

Tagad pasaulē notiek 2 vai pat 3 lielu naudasmaku plēšanās. Un šie naudasmaki ir pietiekami lieli lai, JEBKURU ideju pārvērstu par "farsu"un tālāk izmantotu kā ieroci sabiedrības šķelšanai, nestabilitātes un konfliktu radīšanai...

Ja kaut kādu iemeslu pēc nebūtu "melno", "musulmaņu", ko esportēt uz veco eiropu un "geju propogandas", ko eksportēt uz jauno eiropu, tiktu atrastas kaut kādas citas "ietekmes sviras", kā radīt nestabilu politekonomisko telpu... Piemēram, līdz ekstrēmam sakāpināts tas pats nacionālisms, kas kūdītu tautu pret tautu vai tamlīdzīgi...

Fonā notiek "KARŠ" bez ieročiem... Un mēs uz doto brīdi esam tā vidū. Un viss, kas atliek ir izvēlēties pusi kurā tu cīnīsies...

Ja necīnīsies nevienā- kļūsi par ienaidnieku abām karojošām pusēm... Un viss...    

 3  4 atbildēt