local-stats-pixel fb-conv-api

Es daiļā Ramona sēžu uz diviem ķebļiem!3

"Kad viss būs kārībā un es jutīšu, ka droši varu pievērsties tikai ministres amata pienākumiem. Mums februārī priekšā ir arī partijas kongress. Tādēļ gribas, lai ir drošības sajūta, ar kuru es varu atstāt deputāta pienākumus," norādīja Petraviča.

Ļoti savdabīga situācija ir izveidojusies Labklājības ministrijā, jo atbildīgā ministre tur ir uz "pusslodzīti". Petravičas kundze ir pieņēmusi lēmumu sēdēt uz diviem beņķiem gan Saeimā, gan ministrijā. Arguments tur ir viens, "patlaban partijā situācija ir nedaudz sašķobījusies, tāpēc kādu brīdi, kamēr "viss saliksies pa plauktiņiem" un norimsies, Petraviča negribētu radīt jaunus satricinājumus."

Vienīgo satricinājumu viņa varētu radī, ja sāktu staigāt sarkanā, dziļā dekoltē kleitā.

Manuprāt, šai situācijai ir apzināts lēmums, jo, noliekot mandātu, Ramona atbrīvotu vietu aiz strīpas palikušam kandidātam, kurš, iespējams, ir no Gobzema komandas, kas varētu frakciju tircināt tālāk. Man tā kā būtu vienalga, kas tur nāk viņas vietā, taču man nav vienalga, ka ministrijai it kā ir, bet reizē arī nav pilna laika ministrs. Iedomājaties, ja es būtu pavārs, bet uz pusslodzi strādātu par ķirurgu. Pēc viņas domām, nozare var pagaidīt, man gan tā neliekas, jo problēmu ir daudz vairāk nekā vajag, un tās ir jāsāk risināt.

Ja kādam ir zināmi citi iemesli, tad droši dalieties ar informāciju komentāros.

43 0 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000
Es tai Ramoniņai ieteiktu žurnālā "Klubs" pafočēties kailai!emotion
2 0 atbildēt

Soc. tīklu meiča

0 0 atbildēt

Ja ar trīs lauku bodītēm pietiek gan plastmasas pupiem, gan aizlidošanai uz vietām, kur tos izkārt - vai nu riktīgi ir apčakarēti darbinieki, vai tikpat riktīgi - nodokļu pārvalde. Vai abi divi.

0 0 atbildēt