Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
1361

Pēdējā mēneša laikā bēgļi ir vislielākā problēma Eiropā un Latvijā. Bēgļi it kā bēg no kara, bet patiesība ir pavisam citāda. Diemžēl, daļa cilvēku to vēl nav sapratusi.

Pārsvarā visi ir ekonomiskie... Autors: WhatDoesTheFoxSay Bēgļi - Eiropas pastāvēšanas beigas?
1.

Pārsvarā visi ir ekonomiskie bēgļi, un nebēg no kara, bet gan meklē labāku dzīvi Eiropā. Pārsvarā bēgļi ir vīrieši 20 - 30 gadu vecumā, kas, ja arī bēgtu no kara, varētu savu zemi aizstāvēt. Starp bēgļiem ir tikai tik sieviešu un bērnu, lai īstajā brīdī tos varētu nolikt kameras priekšā. Lielai daļai bēgļu kabatās ir iPhone un kaudze naudas, kājās Nike botas, un nekādu badu viņi necieš, ņemot vērā to, ko viņi dara ar humāno palīdzību - viņi to nepieņem, met uz vilciena sliedēm, un atstāj pilnīgi labu ēdienu visās malās, kas pierāda, ka viņi nav kara un bada skarti cilvēki, kam par katru cenu būtu jāpalīdz.

Scaronie bēgļi aiz sevis... Autors: WhatDoesTheFoxSay Bēgļi - Eiropas pastāvēšanas beigas?
2.

Šie bēgļi aiz sevis atstāj nekārtību, tur, kur viņi iet, tur paliek ļoti daudz atkritumu, kurus viņi paši nesavāc, bet met kur pagadās. Starp atkritumiem ir arī kaudzēm derīgu lietu, tostarp neskarti ēdiena iepakojumi, kas atkal pierāda, ka liela daļa no bēgļiem patiesībā nav tādā situācijā, kā tiek rakstīts medijos, un kā saka daudzi- nabadzīgi, bēg no kara un bada. Francijā uz šosejām bēgļi aplaupa kravas automašīnas, sastrēgumu laikā, bet varas iestādes neko īpašu nedara pat tad, kad kāds tiek nogalināts vai izvarots.

Scaronobrīd vienīgā valsts... Autors: WhatDoesTheFoxSay Bēgļi - Eiropas pastāvēšanas beigas?
3.

Šobrīd vienīgā valsts, kas patiešām pretojās nelegālajiem imigrantiem, ir Ungārija. Sākumā tika uzcelts trīs metrus augsts žogs gar Ungārijas-Serbijas robežu. Lai gan pret bēgļiem iebilst arī Lielbritānija un vairākas Austrumeiropas valstis, kā Polija, Čehija, Slovākija, tieši Ungārija reāli kaut ko dara, lai pretotos bēgļiem.

Ungārijas armija izmantoja... Autors: WhatDoesTheFoxSay Bēgļi - Eiropas pastāvēšanas beigas?
4.

Ungārijas armija izmantoja asaru gāzi pret bēgļiem, kas vardarbīgi centās gāzt žogu un iekļūt valstī, kas atkal izsauca kritiku no Rietumeiropas politiķiem.

Bēgļi kas ierodas Eiropā... Autors: WhatDoesTheFoxSay Bēgļi - Eiropas pastāvēšanas beigas?
5.

Bēgļi, kas ierodas Eiropā, pārsvarā ir musulmaņi. To starpā var būt daudz radikālo islamistu no ISIS, un citām teroristiskām organizācijām. Līdz ar to, Eiropā, tostarp arī Latvijā, kas uzņems 776 bēgļus, no kopumā 120 000 bēgļu (laika gaitā bēgļu skaits gan varētu sasniegt vairākus tūkstošus), kas tiek sadalīti pa Eiropas valstīm, var iebraukt teroristi, kas ir pavisam iespējams.

Līdz ar to, Eirābija kļūst par reālu scenāriju, nevis sazvērestības teoriju.

Ungārijā bēgļi mītiņā bļāva... Autors: WhatDoesTheFoxSay Bēgļi - Eiropas pastāvēšanas beigas?
6.

Ungārijā bēgļi mītiņā bļāva ''ALLAHU AKBAR'', Polijā iebraucošu musulmaņu bērns ar žestu parādīja, ko ir gatavs darīt ar baltajiem eiropiešiem. Un tie ir tikai divi no piemēriem. Liela daļa no bēgļiem ir nekārtību izraisītāji, un daudziem ir radikāli uzskati. Jau esošie musulmaņi Vācijā, Francijā, Zviedrijā, Lielbritānijā un citās valstīs rada nekārtības un ir galvenie miera traucētāji, kā arī veic daudz noziegumu. Liela daļa no šiem iebraucējiem uzskata, ka jāizkauj neticīgie, kas iekļauj gan neticīgos un ateistus, gan kristiešus, gan citu reliģiju pārstāvjus, un vienkārši baltos cilvēkus. Vai tiešām tolerantā daļa Eiropas nesaprot, ka šobrīd notiekošā migrācija iznīcinās Eiropu??

Latvijā sabiedrības... Autors: WhatDoesTheFoxSay Bēgļi - Eiropas pastāvēšanas beigas?
7.

Latvijā sabiedrības vairākums neatbalsta bēgļu uzņemšanu, bet valdība piekrita sākotnēji uzņemt 250 bēgļus, vēlāk vēl 500, un tagad kopējais skaits, kas tiks uzņemti Latvijā,  ir 776. Tiek darīts pretēji tautas viedoklim, tas netiek ņemts vērā. Latvijā jau ierodas pirmie bēgļi, no kuriem, maza daļa taisās palikt Latvijā, jo vairums vēlas doties uz Zviedriju, Vāciju, Lielbritāniju. Arī Lietuva un Igaunija uzņems bēgļus.

Citu Eiropas valstu... Autors: WhatDoesTheFoxSay Bēgļi - Eiropas pastāvēšanas beigas?
8.

Citu Eiropas valstu iedzīvotāji izmanto sociālos tīklus sava viedokļa izteikšanai, un vairums cilvēkiem ir negatīvas domas par musulmaņiem. To var spriest, jo komentārs ''Musulmaņi ir jāiznīdē'' saņem 1000 like YouTubē. It īpaši izceļās Vācijas iedzīvotāji, it sevišķi acīs iekrita kāda vācieša komentārs - ''Kauns būt vācietim. Vācija ir nolaidusi lejā rokas, un pat netaisās cīnīties pret tās iespējamo galu. Tas ir nožēlojami. Jau gadu nedzīvoju Vācijā, tieši šī iemesla dēļ, ka mana valsts piekāpjās, kad vēl nekas nav sācies.’’

Scaronobrīd notiekoscaronais... Autors: WhatDoesTheFoxSay Bēgļi - Eiropas pastāvēšanas beigas?
9.

Šobrīd notiekošais pierāda, cik viegli šķērsojamas ir Eiropas Savienības robežas, un, cik droša ir Eiropa, ja tajā tik viegli iekļūst simtiem tūkstošiem bēgļu. Eiropas robežas vispār netiek sargātas.

Tagad robežas ir slēgušas Somija, Vācija, Austrija, Horvātija un Ungārija.

Sakarā ar bēgļiem daudz tiek... Autors: WhatDoesTheFoxSay Bēgļi - Eiropas pastāvēšanas beigas?
10.

Sakarā ar bēgļiem daudz tiek teikts ''Cilvēkiem nelaimē ir jāpalīdz.'' Cik daudz no šiem bēgļiem ir nelaimē? Mazākā daļa. Lielākā daļa ir labākas dzīves meklētāji un dodas parazitēt uz Eiropu. 

Izskatās, ka Eiropas Savienība vēl nav sapratusi, ka šādi iznīcina paši sevi. Un izskatās, ka atjēgsies tad, kad būs par vēlu. Jo Eiropas lielvalstu un ES vadītāji uzskata, ka Eiropai būtu jāuzņem bēgļi, nevis jāpretojas tam, bet tas, ko jau paspējuši izdarīt šie bēgļi, liek domāt, ka tā ir slikta ideja, un radīs vēl vairāk problēmu.

11
1361
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [195]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 20.09.15 01:14
51
0

atbildot uz NightmareAngel komentāru " Man liekas ka Latvijā (un citur kur ... " Tā ir, jo tautas vairākums Latvijā ir PRET, bet, izskatās, ka valdībai pilnīgi nospļauties par tautas viedokli...

Anonīms
MÜLLER 20.09.15 11:02
21
0

Visiem, kuriem Latvija kaut ko nozīmē unvēlas dzīvot bez jebkādiem dzīvības apdraudējumiem, iesaku sarosīties kļūt mazliet attapīgākiem un sākt nopietni gatavoties vismaz savas sētas aizstāvēšanai. Sen esmu sapratis, ka piederība kādai reliģijai, kura nav normālā Eiropā, ir apdraudējums tai. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.09.15 01:13
21
1
Man liekas ka Latvijā (un citur kur pastāv demokrātija un kur ir bēgļi) vārds "demokrātija" neeksistē . . . ja vnk valdība pati izdomā uz savas galvas ko darīt ,pat neapspriežoties ar tautu.
aivars šķietnieks@spele avatars
Medaļa Spoks
  aivars šķietnieks@spele 20.09.15 05:22
19
0

Mums nav un nebūs lemts pašiem valdīt par savu Valsti  jo pieļaujam salašņām to darīt - kurš ir prezidenta cienīgs ,diemžēl neviens ,pat izdaudzināta Vairiņa ir un būs tikai sava labuma meklētāja . Kur sieviete tur putra.

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa nolaifers
  Sasha Aleksandrs 20.09.15 19:36
18
0

Sūdi  būs....

Sandzus avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas domaMedaļa Bakalaurs
  Sandzus 20.09.15 21:06
18
0

 Uzskatu, ka esam vienoti un neļausim kāpt sev uz galvas! Turamies brāļi

juris rausch avatars
Medaļa NostradamsMedaļa KārumnieksMedaļa Autoklikeris
  juris rausch 20.09.15 07:19
16
0

Ar kuru galu tā mūsu valdība domā? Kas lai to zina, kas tam uklunderim ir galvā, kautkas nepatiks sāks spridzināt un graizīt. M E Ž O Ņ I.

mauku mājas lukturis avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa ŽurnālistsMedaļa Veiksmes lāde
  mauku mājas lukturis 20.09.15 09:20
15
0

Citāts-"Polijā iebraucošu musulmaņu bērns ar žestu parādīja, ko ir gatavs darīt ar baltajiem eiropiešiem."

tad iedomājaties, ja tads mācās skolā vienā klasē ar mūsu bērniem un pekšņi viņš izdomā, ka viņi ir neticīgie, jo galīgi nesakrīt domāšana un tāpēc izdomā visu klasi izgriezt skaļi bļaujot "allah akhbar"

Un kopsummā letiniem laikam būs jārīkojas pašiem...

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 20.09.15 10:07
14
0

atbildot uz rausch@speles komentāru " Ar kuru galu tā mūsu valdība domā?... " Nu ja, musulmaņi ir neprognozējami. Nav zināms, kas šiem var ienākt prātā. Bija Tvnetā raksts, ka pusei imigrantu ir garīgas problēmas.

kmihs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  kmihs 20.09.15 02:21
15
2

visu laiku raudājām par zemu dzīves līmeni LV, bet tagad par to jāpriecājas - bēgļiem neesam vajadzīgi.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 20.09.15 19:14
10
0

atbildot uz 4avas komentāru " Kāda Eiropas krišana, domā 120000 mu... "

Tu saproti, ka ar šiem nekas nebeigsies? Sabrauks miljoniem bēgļu, ja neapturēs. Es zinu, ka eiropieši karos pret bēgļiem, ne valstis. 

diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 21.09.15 00:01
10
0

atbildot uz LordOrio komentāru " Mirinājumam daži faktiņi Pat ja ... " Tu joko???????????

Paskaties Francijas statistiku. Ja vienā franču ģimenē ir 1,3 bērni tad vienā islāmistu ģimenē, kura dzīvo Francijā, ir 8,1 bērns !!!!!!! Un tas ir vidēji pēc statistikas.

Pēc tādiem aprēķiniem pat bez migrantiem Fracijā pēc 40.gadiem būs 70% menādaino iedzīvotāju

spoku dienas doma

SvešaisStarpSpokiem avatars
Medaļa JubilārsMedaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  SvešaisStarpSpokiem 20.09.15 15:01
10
0

Da lab es domāju būs tā ja Latvija ienaks tie bēgļi un radīs nekārtību, latvieši vinjus noliks pie vietas...

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joks
  Jāņa oga 20.09.15 12:34
10
0

Eiropa un ASV izpostīja Lībiju, gāza Kadafi režīmu, tagad lai Eiropa pati cīnās ar to, ko izdarīja... ASV bija vajadzīga Lībijas nafta, Eiropa palīdzēja tai to iegūt, Eiropa atvēra Pandoras lādi, bet vaina tiek novelta uz tautas pleciem... Eiropa, es klanos tavā priekšā par tavu slavināto diktatūru apsolītās demokrātijas vietā un par postu un nelaimēm, ko tu mums esi devusi...

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 20.09.15 09:59
9
0

atbildot uz aivars šķietnieks@spele komentāru " Mums nav un nebūs lemts pašiem val... ''

Jo tāda ''demokrātija'' nemaz neeksisē, nekāda vara tautai nepieder. Tā ir tikai ilūzija, jo tā ir rakstīts uz papīra!

BoyMan avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BoyMan 20.09.15 13:29
9
0

Nav nekāds pārsteigums, jo jau sen ir pierasts, ka pie mums tautas intereses absolūti nevienam neinteresē un netiek ņemtas vērā. 

Tomēr vēl vairāk skumdina tas, ka cilvēkiem, īpaši jauniešiem, ir pamatīgi izskalotas smadzenes. Daudzi (pat pārāk) nevēlas skatīties uz faktiem (video, attēli par 'bēgļu' izdarībām, ziņas par uzbrukumiem utt.) un saprast to, ka viss nav tā, kā to mums stāsta mediji. 

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 20.09.15 10:04
9
0

atbildot uz opelis komentāru " Pilnīgi piekrītu šim rakstam. Ir z... " Jā. jau daži konteineri Grieķijas ostā tika atrasti, kas bija pilni ar munīciju.

Speciālisc avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa TeamworkMedaļa Sviestmaize
  Speciālisc 20.09.15 07:13
8
0
P.s. Tāds bija arī Kadaffi plāns "ieņemt" Eiropu un pēc tam arī pasauli uz "bēgļu rēķina". Tagad liekas, ka arī valsu vadītājiem prātā pašnāvnieciska politika!?
Ponij Piespied Pogu avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Admins iesaka
  Ponij Piespied Pogu 08.01.16 13:39
8
0

Es piekristu, ja Latvijā uzņemtu bēgļus, kuri ir tikai sievietes ar bērniem un bērni, bet ne vientuļās sievietes un vīriešus, viņi ir pilnībā spējīgi paši savu valsti aizstāvēt tā pat kā visi citi zaldāti aizstāv katri savas valstis, gan sievietes, gan vīriešus.

Rtainaiss avatars
Medaļa JubilārsMedaļa TeamworkMedaļa Pamatskolnieks
  Rtainaiss 20.09.15 18:56
7
0

atbildot uz 4avas komentāru " Kāda Eiropas krišana, domā 120000 mu... "

Vācijā jau ir virs pus milijona. Kopumā jau ir pāri par milijonu. Nepieņemsi musulmanismu, tev galvu paliks zem giljotīna. 

« 1  2  3  4  5 »