166

 750  3

Es kārtējo reizi ar priecīgiem jaunumiem nāku. Kalambūrs. :) Spoku statusu sistēmā patīkamas izmaiņas, it īpaši tiem, kas jau sen sapņo par to, lai varētu piedalīties spoku administrācijā. Atsvaidzināšu atmiņā tagadējo hierarhijas sistēmu:

1. Lietotājs (spoks, kas tikko piereģistrējies. Var darīt visu, ko pārējie spoki, vienīgais ierobežojums - pievienojot rakstu, jāgaida apstiprinājums)
2. Žurnālists (spoks ar pieredzi rakstu likšanā, kas saņēmis žurnālista statusu pēc 20 rakstu pievienošanas)
3. Redaktors (priviliģēts spoks, kas apstiprina lietotāju rakstus, paaugstina lietotājus par žurnālistiem, piešķir medaļas, seko žurnālistu rakstiem, pieskata komentārus un čatu, spoks ar zemākā līmeņa piekļuvi utt. utt.)
4. Admins (priviliģēts spoks, kas pieskata redaktorus, apstiprina oriģinālos, superoriģinālos rakstus, izskata spoku sūdzības, piešķir medaļas, redaktora statusus, palīdz administrācijas darbos, spoks ar vidējā līmeņa piekļuvi utt, utt.)
5. Superadmins (priviliģēts spoks, kas palīdz specifiskos administrācijas darbos, spoks ar augstākā līmeņa piekļuvi. utt. utt.)
6. Administrators un koderis (priviliģēts ar neierobežotu piekļuvi visam)

Un tā, esam nonākuši līdz galvenajam - no šodienas, spokos tiek ieviests vēl viens statuss - moderators!

Moderators spoku hierarhijā atrodas starp žurnālistu un redaktoru. Viņa pienākumos ietilpst palīdzēt redaktoriem, ziņot par nekvalitatīviem rakstiem, kas neatbilst noteikumiem, aizvainojošiem un naidu kurinošiem komentāriem. Moderatoram, mēneša laikā, ir jāizdala 5 medaļas "Moderators iesaka", 3 medaļas "Dienas joks" un 3 medaļas "Dienas doma". Moderatora statusu piešķir redaktori - vienu moderatoru mēnesī.

Moderatoru privilēģijas:
1) Moderators saņem īpašu medaļu, kas apliecina Moderatora statusu.
2) Katru mēnesi Moderators var piešķirt 5 "Moderators iesaka" medaļas par viņaprāt labāko rakstu. Kopā ar medaļu spoks saņem 100, bet Moderators saņem 10 cepumus par medaļas piešķiršanu.
3) Katru mēnesi Moderators var piešķirt 3 "dienas joka" medaļas. Kopā ar medaļu spoks saņem 100, bet Moderators saņem 10 cepumus par medaļas piešķiršanu.
4) Katru mēnesi Moderators var piešķirt 3 "dienas doma" medaļas. Kopā ar medaļu spoks saņem 100, bet Moderators saņem 10 cepumus par medaļas piešķiršanu.

Moderatora pienākumi:
1. Moderatora pienākums ir sekot, lai žurnālistu publicētie raksti būtu kvalitatīvi un atbilstu spoki.lv saturam, informēt autoru par pieļautajām kļūdām un ziņot Redaktoram par pārkāpumiem.
2. Moderatoram ir jāziņo Redaktoram par erotiska vai pornogrāfiska satura rakstiem, rakstiem kas satur reklāmu, kas neatbilst spoki.lv saturam vai ir pretrunā ar LR likumdošanu.
3. Moderatoram ir jāseko, lai raksts tiktu pievienots tajā kategorijā, kurai tas atbilst saturiski. Ja raksts neatbilst norādītajai kategorijai, nekavējoties jāziņo Redaktoram.
4. Moderatoram ir jāziņo Redaktoram par komentāriem, kuri satur reklāmas, aiskar vai aizvaino spoki.lv lietotājus vai neatbilst LR likumdošanai.
5. Moderatoram ir regulāri jāapmeklē spoki.lv lapa un jāseko līdzi aktualitātēm, aktīvi jāpiedalās spoki.lv sabiedriskajā dzīvē. Moderators atrodas tiešā pakļautībā tam Redaktoram, kurš viņam ir piešķīris Moderatora statusu
6. Moderatoram ir jāizlieto mēneša medaļu limits un jāpiešķir tās viņaprāt labāko rakstu un komentāru autoriem.
7. Ja Moderators nepamatoti ilgstoši neapmeklē spoki.lv lapu vai par viņu tiks saņemtas regulāras sūdzības, viņš var zaudēt Moderatora statusu.

Pieteikties moderatora statusam var žurnālisti pie jebkura redaktora.

Citi jaunumi:
Ja sen neesi bijis spokos.
1. Jauns Darbaholiķa mērs - ienācis mēnesi spoki.lv katru dienu un ielicis rakstu. Medaļa + 1000 cepumi.
2. No divīša konta "Cepumu bodē" var nopirkt Zoles un Krustvārdu Mīklu abonementu.
3. Vidējā līmeņa misiju medaļas "Ninjas"
4. Augstākā līmeņa misiju medaļas "Pūķi".
5. Rīta Kafija - labākais vakardienas oriģinālraksts pielīmēts labākajos rakstos no 8:00-9:00.
6. Spoku twitter kontam 10 000 sekotāju!
7. 15 krutuma līmenis - erceņģelis.
8. Rīku rinda rakstos - ērtāka.
9. Medaļa Feisbūka eksperts, par atbildi uz erudīcijas jautājumu Feisbūkā.
10. Jauni smailiji komentāros (pašlaik top)

Komentāri 166

0/2000

Neminēšu zemūdens akmeņus šāda veida darbiem, bet - ja kāds uzņemās šādu darbu, tad ir jārēķinās ar nelielu slodzi un jāsaprot, kāpēc tas tiek darīts. Tā tomēr ir atbildība, sava veida dīķis, kurā var gadīties sagriezt dūņas un duļķes, bet vienlaikus arī iespēja pagozēties kādam sava ego palielināšanas saulītē. Adminiem noteikti būtu jāpadomā, ko ņemt par redaktoriem, jo šis "amats" der tiem, kuri patiesi dzīvo paralēlo dzīvi spokos, vienlaikus var veltīt savu laiku (kas tomēr ir daļa no katra personības dzīves), neburšķot vēlāk pretī "ja nu kas"gadījumā: bet es taču atdevu sevi, savu laiku!

 

Lai veicas atrast labākos un patiesākos!

 3  0 atbildēt

ok

 3  0 atbildēt
unjaa. a bus medalas par 10 000 flw twitter?
 2  0 atbildēt

Kas vispār jādara, lai kļūtu par moderatoru vai adminu?  

 2  0 atbildēt

Klau, šeit nav rakstīts par noteikto sūdzību skaitu, kas moderatoram jāsavāc noteiktā laikā.. Man teica, ka tās ir  vismaz 3 sūdzības 10 dienu laikā..Bet, ko darīt, ja es godprātīgi skatos spoku portālu un 10 dienās visi uzvedas kārtīgi, un ja visi citi moderi visu neriktīgo jau pirms manis ir nosūdzējuši? Jautāju, jo šeit nav rakstīts par nekādu obligātu savācamo ziņojumu redaktoram skaitu, bet mans redaktors saka ko citu.

Vai justies vainīgai, ka visi uzvedas labi un man nav, par ko ziņot?

 2  0 atbildēt

Tātad....man jādabū rokā kāds redaktors? Atvērta komunikācijai ar negramatikas dārzeni un cilvēku saprātīgo. Retardisku noviržu nav, neliela internetatkarība un foršs smaids...tātad?

 2  0 atbildēt

 Žurnālists (spoks ar pieredzi rakstu likšanā, kas saņēmis žurnālista statusu pēc 20 rakstu pievienošanas)

Kad paskatās uz manu rakstu skaitu un satusu nāk smiekli.. :D 

 2  0 atbildēt

7- Jacky. Privilēģijas: Ar vienu peles klikšķi var izbeigt kāda dzīvi, aizlegt spokus un sūkt miljonus neko nedarot

 2  0 atbildēt

Kam vajag darbinieku (moderators) ? Esmu zubrīte ar humora izjūtu :D

 2  0 atbildēt

Es arī tādu gribu! :D

 2  0 atbildēt

Kāpēc vairs nav twitter eksperts?

 2  0 atbildēt

Heh, ja butu 18 varetu par koderi pieteikties... jau ar to nodarbojos 6.5 gadus...

 2  0 atbildēt

Velētos pieteikties pie moderatora. :)

 2  0 atbildēt

Vajag vēl medaļu komentētājs.Ienācis spokos un iekomentējis kādu rakstu

 5  3 atbildēt

vai man vienīgajam šķiet ka spoku hierarhijas koks aug ar katru gadu?

 2  0 atbildēt

Nu ar to redaktora darbu diezgan piņķerīgi pats biju un bija pazudis internets uz kādām 3 dienām nepaspēju nedēļas rakstu skaitu apstiprināt tiku izsviests :(

 4  2 atbildēt

Varbūt kādam Redaktoram vientuļi.?

 1  0 atbildēt

Es arī ļōōti vēlētos būt moderators:)) ^^

 1  0 atbildēt

Piesakos par lietotāju .

 1  0 atbildēt

Nebuutu jau slikti tikt par rmoderatoru :D

 1  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »