39

 330  2

Cienījamie lietotāji, jūs visi jau noteikti esiet iepazinušies ar jaunumu spokos ''Sēnes'', kuru vākšana jums sniedz +10 cepumus par katru.

Kā jau vienmēr, un šis nebūt nav izņēmums, visam labajam kā tāds nelabais velkas līdzi arī tumšā puse. Ir lietotāji, kuri izmanto šīs sēnes kā titulbildes saviem rakstiem, tātad uz bildes uzliek mazo sēnīti un domā, ka nu vot tagad es ķeršu miljons skatījumus un būšu rajona vecis ar XXL saulespuķu sēkliņu paku. Arī šim priekam īsas kājas, jo:

Pamatojoties uz rakstu pievienošanas noteikuma 2.15 punktu '' Portāla administrācija ir tiesīga mainīt raksta sadaļu, nosaukumu un titulbildi, ja uzskata, ka tas spēj maldināt par raksta patieso saturu, kā arī labot vai dzēst rakstu, kurš pēc viņu ieskatiem neatbilst spoki.tvnet.lv saturam. '' , jo titulbilde reāli maldina lietotāju un viņš tiek ievilkts rakstā pret paša gribu.

Tas nu galīgi nav smuki un godīgi pret citiem, piemēram, Rasiks varbūt vēlas vienkārši mierīgi pasēņot, a te viņai jāver kaut kādi raksti vēl vaļā.

Tas pats attiecas arī uz galerijām, paldies, Zaa, kura to visu aizsāka.

Katrs no jums ir aicināts piedalīties un palīdzēt apkarot šos ''uz muļķa ķērājus'', izmantojot opciju zem raksta ''Ziņot administrācijai, šis raksts neatbilst noteikumiem.''

Ko mēs darīsim ar tiem rakstiem, kuriem titulbildēs ir sēnes?

Nedzēsīsim, mēs rediģēsim rakstu, nomainīsim titulbildi un neļausim autoram vairs rediģēt rakstu, ja autors darīs tā vēl, tad tiks noņēmts žurnālista statuss un caurskatīti raksti pirms to publicēšanas portālā.

P.S. Zinu,ka arī Senču Lācis nogrēkojās, bet viss jau ir novērsts.

P.S.S. Es ceru, ka visi tie sēņu licēji apzinās to, ka viņi tā vairāk noraus mīnusus nevis plusiņus rakstiem.

Paldies, jauku vakaru, dzīvosim godīgi un saticīgi.

Evita

Komentāri 39

0/2000

Lietotājiem pienākās sods - Kārtīgs spēriens pa kājstarpi ar melnu un izsmalcināti spīdīgu kurpi.

 35  0 atbildēt

Adblock's lkm bloķē visas sēnes, jo neesmu vēl nevienu redzējis vai arī pīpēju sliktu mantu

 24  0 atbildēt

pareizi!

 20  0 atbildēt

Forši, nebūs sēņu vietā uz transseksuāļiem jāskatās, ne jau tas, ka būtu iebildumi, bet sēnes ta viņi neiedod

 10  0 atbildēt

A es visu laiku spiedu uz tām sēnēm.

 7  0 atbildēt

Nebūtu jau slikti, ja sēnes "augtu" tikai gar maliņām vai tur, kur nav jākliko uz rakstiem/galerijām. Tas atrisinātu kaut nelielu daļu negodprātīgo spoku mēģinājumus.

 6  0 atbildēt

Senču Lācis   

 4  1 atbildēt

sēnes man negaršo bet sēņot datorā laikam nedaudz interesantak neka īstajā dzīvē

 2  0 atbildēt

Es neteikšu, ka atbalstu tos, kas tā ir darījuši, tieši pretēji, esmu par to, ka tā netiek darīt... Vienkārši gribēju pateikt, ka punkts - ka tas spēj maldināt par raksta patieso saturu - nebūtu īstais, jo tādā veidā netiek neviens maldināts tieši par raksta saturu, viņš tiek maldināts par sēnītes esamību...

 2  0 atbildēt

Oho! Esmu Labās lietas ēnas puses aizsācēja. Tas ir kas jauns.

Gribu medaļu- ''publiskais pēriens'' uz medaļas varētu būt attēlots žagaru saišķis vai pātadziņa.

Gribējās tematiski paķircināt citus spoku lietotājus, pie kam, noteikumu ietvaros, jo...nekur par to, ka šāda veida galerijas bilde nedrīkstētu būt- nav atrunāts. Par rakstu titulbildēm- jā,nu tur skaidrs, ja nav raksts par Mario sēnīšu vēsturi, pielietojumu, izveidi utml, tad titulbilde ar senīti ir maldinoša. Un tās lietojums pie raksta savā ziņā lietotājam ir ieguvums skatījumu iegūšanai. Bet kur labums galerijas lietotājam? Tiem taču cepumi par skatījumiem nepienākas un galerijas Megakonkursā nepiedalās.Tāpēc, jā, liekot sēnīti apzinājos, ka man būs iespējami tikai un vienīgi mīnusiņu un mazi dusmīgi- fuu, uzķēros Maldinošs galerijas sastāvs, teiksiet...nu, bet ja nu man nemaz nav tik sarkani un gari mati, ko? Vai kāds spoku dupsis nav trennēts mēnesi, lai iegūtu attēlos redzamo rezultātu? Tā lūk. To, ka spokos kādu brīdi šo sēnīti savām vajadzībām lietot nedrīkstēs, varēja piemest klāt pie raksta, kas informēja, kas tad šīs sēnītes ir un ko tās dod. Jo necik sen un ik pa laikam, tepat, draudzīgajā portālā notiek līdzīgas spēlītes un tur arī daudzi pamanās meklējamās odziņas , sēnites utml uzlikt sev uz profila bildes, lai celtu statistiku. Nu redz, jāpaskatās arī citur, kā tās lietas notiek, lai nav pārsteigumi. Neba es vienīgā šādu brīnumu spokos būtu aizsakusi, te daudz attapīgo. Un adminiem nu jāapbruņojās ar kārtīgu darba sparu! Iesaku vien, lai nerastos lieki kašķi, ik pa laikam mazliet pārskatīt un uzlabot noteikumus, lai nav tā, ka - mēs jau nevarējām paredzēt, par to jau mums vajadzēja pašiem aizdomāties, ka tā nedrīkst, bet publiski kaunināt cilvēkus par to, ka tie savā labā (vai netik labā) izmanto noteikumu nepilnības, nav nopietni.Jā, varēja privāti dot ziņu,ka nu tas nav forši, un steigšus izlabot rakstu/ noteikumus tur iekļaujot punktu par sēnītes(un turpmāko akciju objektu) neaizskaramību.

Tā mēs attīstītos. Bet vai tas notiks? Tas jau ir atkarīgs no jums , tur augšā

PS Visi tie kas cieta no manas nelietigās darbības un jutās mazdrusciņ vīlušies- dodiet ziņu

 2  0 atbildēt

Paldies, dzīvosim godīgi un saticīgi! Atgādina Degpunktu

 2  0 atbildēt

Sēņu sistēma vēl gļjučī. Biržā bija zem piedāvājumiem redzama, bet praktiski nevarēja nospiest.

 2  0 atbildēt

Tomēr ņēma manu ieteikumu vērā

 1  0 atbildēt

ok?

 1  0 atbildēt

Es šijā rakstā atradu vienu sēni.

 0  0 atbildēt

Neapgrūtināsim administrāciju mainot titulbildes, bet vienkārši sametīsim pa mīnusam, lai tač liek tās sēnes, paši vainīgi.

 0  0 atbildēt

Es sēnes nepīpēju,jo viņās pie manis nenāk!

 0  0 atbildēt

bāc, es arī uzķēros... domāju,kas tas par gļuku... Chromē skatījos vēl DOM saturu.. bet nu īpaši par to galvu nelauzīju.

Visiem šonakt sēnes rādīsies sapņos !

 0  0 atbildēt

Hahahahahaahahahaaah 

 0  0 atbildēt

 

 0  0 atbildēt