local-stats-pixel

metāls nevelk!14

30 0

Kā ziņo FBI, tad Metallica otrais koncerts tiek pārcelts uz Tallinu!

Laikam viņi mūsu galā nav tik populāri! :D


"Izmaiņas “Metallica” Eiropas turnejas grafikā – otrais Rīgas koncerts pārcelts uz Tallinu

 

Grupas pārstāvji un tūres rīkotāji ar nožēlu paziņo, ka “Metallica” otrais Rīgas koncerts, kas sākotnēji bija ieplānots 2010. gada 18. aprīlī, tiek pārcelts uz Tallinu. Saistībā ar ekonomikas kritumu Latvijā nebija pietiekams pieprasījums pēc divu koncertu biļetēm, tāpēc grupa lēma tos apvienot vienā. “Metallica” ar nepacietību gaida savu atgriešanos Rīgā pēc fantastiskā koncerta lietainajā 2008. gada jūlija dienā un no sirds cer, ka šīs izmaiņas neapgrūtinās fanus.

 

18. aprīlī “Metallica” dosies uz Tallinu Igaunijā, kur sniegs koncertu “Saku Suurhall” arēnā. Kad 2006. gada jūnijā “Metallica” uzstājās Tallinā, tas kļuva par visu laiku lielāko dzīvas mūzikas koncertu Baltijā. Grupa ir ļoti saviļņota pirms gaidāmās atgriešanās.

 

Otrā Rīgas koncerta biļešu īpašnieki tiek aicināti iegādātās biļetes apmainīt pret biļetēm uz pirmo koncertu, kas notiks 17. aprīlī Rīgā, vai uz koncertu, kas notiks 18. aprīlī Tallinā. Stāvbiļetes uz pirmo koncertu 17. aprīlī vairs nav pieejamas, tāpēc otrā koncerta stāvvietu biļešu īpašnieki varēs apmainīt iegādātās biļetes pret augstākas vērtības sēdvietām uz pirmo koncertu bez papildu piemaksas.

 

18. aprīļa Rīgas koncerta biļešu īpašnieki varēs apmainīt biļetes jau no šodienas, 11. janvāra.

 

Lai atvieglotu biļešu apmaiņu biļešu īpašniekiem, ieteicams jau savlaicīgi aizpildīt pieteikuma veidlapu.

 

Biļetes, kas iegādātas interneta veikalā www.ticketpro.lv, iespējams apmainīt, sūtot elektronisko pieteikumu kopā ar aizpildītu veidlapu uz e-pastu metallica@ticketpro.lv (ja iegādātas e-biļetes). Ja iegādātas cietās papīra biļetes, tās iespējams nosūtīt pa pastu vai apmainīt “TICKETPRO” birojā Rīgā, Hospitāļu ielā 8, birojs 7 (darba laiks: darba dienās 10:00 – 16:00, sestdienās un svētdienās slēgts). Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet pa “TICKETPRO” informatīvo tālruni (+371) 26305304 vai rakstiet uz elektroniskā pasta adresi: metallica@ticketpro.lv.

 

Biļetes, kas iegādātas SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās, iespējams apmainīt jebkurā SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietā (vietu saraksts: http://www.bilesuparadize.lv/stores). Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet pa SIA “Biļešu paradīze” informatīvo tālruni (+371) 90002000 (darba dienās 10:00 – 18:00, maksa par zvanu 0.48 LVL/min, t.sk. PVN) vai rakstiet uz elektroniskā pasta adresi: info@bilesuparadize.lv.

 

Biļešu apmaiņa turpināsies līdz 2010. gada 1. martam.

 

Koncertaģentūra “FBI” un grupa “Metallica” atvainojas visiem 18. aprīļa koncerta biļešu īpašniekiem par sagādātajām neērtībām.

 

Otrā Rīgas koncerta pārcelšana uz Tallinu nekā neietekmē grupas koncertu 17. aprīlī Rīgā. Kā ziņots, “Metallica” uzstāsies “Arēnā Rīga” uz 360 grādu skatuves, un skatītāji varēs baudīt grupas priekšnesumu no visām tās pusēm. Biļetes uz grupas “Metallica” koncertu nopērkamas interneta lapā www.ticketpro.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs. Stāvbiļetes ir izpārdotas, bet vēl pieejamas sēdvietas par Ls 40."Izmantotie avoti:
http://FBI
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000

Kāda jēga no sēdvietām ? :/

2 0 atbildēt

Duriens zem jostas vietas.

1 0 atbildēt

Poh

man uz 1konci ir biļete

sck my ass :)

1 0 atbildēt

žēlemotionemotionemotion

0 0 atbildēt

atbildot uz pavliks komentāru " Duriens zem jostas vietas. " tas ir ar pimpi pa ausi no mugurpuses un tad tas, ko aprakstīji... -.-

1 1 atbildēt

sūdaini

0 0 atbildēt

Jā, un Krievijas koncerti arī NAV sold out, tā kā secinājumus izdaram paši!...

0 0 atbildēt

hi hi :D

nu common. Latvija nav taču tik liela, lai abi koncerti tiktu izpārdoti. Nu labi, brauc jau arī no ārvalstīm, bet ne jau tik daudz. Manuprāt pareizs lēmums. Un nedomāju, ka kāds ar to ko zaudē, jo nu neticu, ka bija kāds gatavs iet uz abiem. (Un ja arī bija kāds tik liels fans, tad aizbrauks uz Tallinu) :)

"Stāvbiļetes uz pirmo koncertu 17. aprīlī vairs nav pieejamas, tāpēc otrā koncerta stāvvietu biļešu īpašnieki varēs apmainīt iegādātās biļetes pret augstākas vērtības sēdvietām uz pirmo koncertu bez papildu piemaksas."

Nu re. Būs ieguvēji no tā. (Lai gan nebūs laikam īstais koncerts sēdēšanai :D )

0 0 atbildēt

atbildot uz pavliks komentāru " Duriens zem jostas vietas. " Nesmuki skan,labak ''sitiens''. Duriens zem jostas vietas izklausas debiili un truli.  

0 0 atbildēt

TAD APMAINIES AR MANI TIKSI EKSKURSIJĀ UZ TALLINUemotion atbildot uz BrikuLis komentāru " Poh man uz 1konci ir biļete sck my ass :) "  

0 0 atbildēt

Parodija gan super

1 1 atbildēt

Klipu biju redzeji sen sen, super :P

0 0 atbildēt

Nevar jau atļautiesbiļetes tagad un ja vēl uz Svētdienu (2.diena), tad vēl nepievilcīgāk.  + vēl tie, kuri ļoti gribēja redzēt Metallicu, jau to ir izdarījuši 2008.gadā :) Man pašam ir biļete uz otro dienu - samainīšu. Gan jau ka Arēnā Rīga kaut kā varēs nočītot un tikt stāvvietās. Un man patiesībā nebūtu žēl, ja atceltu asbas dienas - ja ir ir, ja nav nav. Tāpatjau Skonto stadionā redzēju :)

0 0 atbildēt

F***, 'man bija biļetes uz 18. ,bet tagad es varēšu Metallicu ''izbaudīt" kaut kādās nolādētās sēdvietās! 'Pēc šīs ziņas visa nedēļa izbojāta, nezinu pat, ko par to vainot!

0 0 atbildēt