local-stats-pixel

Marilyn Monroe1

Merilina (Marilyn Monroe) īstajā vārdā Norma Džīna Mortensone (Norma Jeane Mortenson ar savu seksualitāti un stilu iekaroja gandrīz visu pasauli, mācēja sevi tā pasniegt, ka pat prezidenti nespēja palikt vienaldzīgi. Kur slēpjas viņas unikālā pievilcība?

Līdz pat šai dienai pastāv versija par Merilinas seksīgo gaitu. Saskaņā ar to, Norma Džīna piedzimusi ar fizisku defektu – viņai it kā viena kāja bijusi mazliet īsāka par otru (citur atkal tiek runāts, ka viņai bijušas iedzimtas līkas kājas). Lūk, tādēļ, lai noslēptu šo nepilnību, Merilina iemācījusies staigāt, efektīgi kustinot gurnus.

Mūsdienu Holivudā ir ļoti daudz aktrišu ar apjomīgām krūtīm, bet tas viss – pateicoties mūsdienu ķirurģijas brīnumiem. Taču agrāk, tālajos piecdesmitajos, nekas tamlīdzīgs nebija iespējams. Skaistas krūtis sievietei bija dabas dāvana, ar tām varēja uzsākt labu fotomodeles karjeru. Arī Merilinai tas negāja secen, jo viņa zināja, kā pasniegt sevi no labākās puses. Par viņas krūtīm joprojām klīst leģendas. Piemēram, stāts par to, kā Merilinu reiz filmēšanas laukumā nolamāja režisors un tikai par to, ka viņas krūtis bijušas izaicinoši izspiedušās. Uz to Merilina, ne aci nepamirkšķinājusi, iebilda, ka tās viņai ir dabas dotas, un ka viņa necieš krūšturus. Lai apstiprinātu savus vārdus, viņa ļoti veikli nometusi visas drēbes, kas viņai bijušas mugurā.

Merilina spēja viest savā sejā tik mīlīgi seksuālu smaidu, ka juka prātā tūkstošiem vīriešu visā pasaulē. Viņas skatienu mācās kopēt miljoniem sieviešu, nerunājot nemaz par slavenām aktrisēm. Pamēģiniet stāvot pie spoguļa paskatīties uz sevi mazliet no augšas, tai pat laikā savelkot lūpas “trubiņā” un mazliet pasmaidot. Grūti? Redziet nu. Taču tā ir Merilinas firmas zīme. Var nedaudz pavērt lūpas, kā gatavojoties skūpstam. Merilina spēja to izdarīt tā, ka nevienam ne prātā nenāca saukt viņu par vulgāru. Viņai viss izdevās ar bērnišķīgu naivumu.

Norma Džina nekad nav bijusi blondīne, bet gan brunete. Apbrīnojamos zeltainos matus Merilina ieguva, pateicoties frizieru centieniem. Viņa mēdza teikt, ka esot dvēselē blondīne. Iespējams, tā ir īpaša - uzvarētājas psiholoģija. Zeltainie mati Merilinai ļoti piestāvēja, padarot viņu vēl pievilcīgāku. Džentlmeņi izvēlas blondīnes.

Merilina spēja ilggadīgu treniņu laikā izstrādāt personīgo stilu uzvedībā, mīmikā, žestos, kustībās. Šis stils tik tiešām ir unikāls, jo to ir grūti atdarināt pilnībā . Pat visslavenākās Holivudas zvaigznes nekaunas imitēt šo izcilo aktrisi.

Neapšaubāmi, Merilinai daudz kas bija dabas dots. Tomēr ne visas skaitās aktrises kļūst par tādām kā Merilina Monro. Šī sieviete bija ļoti gudra un zināja, kā pasniegt sevi. Ja Merilina nebūtu Merilina, neviens pat uz viņas pusi neskatītos. Taču Monro tika dievināta, viņu nēsāja uz rokām. Mirusi 36 gadu vecumā, aktrise iemūžinājusi sevi kino vēsturē un tikusi atzīta par visseksīgāko 20. gadsimta sievieti.

Merilinas Monro citāti:

• Holivudā meitenes tikumība ir daudz nenozīmīgāka par viņas frizūru. Tu tiec vērtēts pēc tā, kā izskaties, nevis pēc tā, kāds esi. Holivuda ir vieta, kur tiek maksāti tūkstošiem dolāru par vienu skūpstu un tikai piecdesmit centi par tavu dvēseli.

• Zinu, ka piederēju skatītājiem un pasaulei. Un ne jau tāpēc, ka biju talantīga vai skaista, bet gan tāpēc, ka nekad nevienam citam neesmu piederējusi.

• Vīrieši no manis gaida tik daudz tāpēc, ka viņu galvās mīt priekšstats par to, kādai man jābūt un kādu es pati sevi esmu izveidojusi – sekssimbols.
• Daži cilvēki ir bijuši ļoti nelaipni pret mani. Ja es saku, ka vēlos būt aktrise, viņi nopēta manu augumu. Ja saku, ka vēlos attīstīt savu aktrises talantu, viņi smejas.
• Es bieži sev vaicāju: «Par ko, pie velna, tu esi tik ļoti lepna par sevi, Merilina?» Un tūlīt pat arī atbildu: «Par visu, visu.«

22 0 1
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

👍

0 0 atbildēt