local-stats-pixel

A-Team8

18 0

Producents : Joe Carnahan

Režisori : Joe Carnahan, Brian Bloom, Skip Woods

Amerikā kino teātros var redzēt no šā gada 11. jūnija

Žanrs : Spraiga sižeta, piedzīvojumu, trilleris.

Sižets: Četri amerikāņu karavīri, kas ir Irākā, tiek sūtīti misijā, lai atgūtu 100 dolāru plāksnes naudas drūkāšanai, kuras tiek izmantotas, lai izdrukātu miljardiem dolāru. Pēc darba izdarīšanas un atgriešanās bāzē viņu komandieris tiek nogalināts sprādzienā un plāksnes nozog citi. Viņi tiek notiesāti un nosūtīti uz dažādiem cietumiem.  6 mēnešus vēlāk, līderi, Hannibālu Smitu apmeklē CIP spoks, kurš apgalvo viņam, ka viņš zina kur ir vīrietis kurš paņēma plāksnes un grib, lai viņš un viņa vīri tās atgūtu. Tad viņam palīdz izbēgt un viņš atbrīvo pārējos un iet pēc plāksnēm. Bet pēc tā izdarīšanas viņi atklāj, ka spoks nav nekāds labiņais. Un militārās izlūkošanas virsniece, kura bija saistīta ar vienu no viņiem, vajā viņus.

Šī filma ir kino versija 80. gadu tāda paša nosaukuma TV seriālam, kurā Vjetnamas kara laikā Īpašo spēku 4 vīru komanda (zināma kā A-kKomanda) tiek nepatiesi apsūdzēti bankas aplaupīšanā un, protams, ceļā uz cietumu izbēg un paslēpjas Losandželosā. Un palīdz cilvēkiem, kuriem ir problēmas.

P.S. Pati vakar biju uz kino noskatīties - man patīka. Super labā filma! emotion Iesaku! Pat atceros seriālu no bērnības, kad to skatījos.

18 0 8
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 8

0/2000

ilma vnk pa pirmo :D žēl nav veco aktieru, bet gabals līdz asarām no ņirgas!! emotion

0 0 atbildēt

ka man patiik tas serials kuraa nekad newar trapit ar automatu :D

Ice cube piedavaja BA baracus lomu bet beigas atrada to bokseri fuck ice cube tur tiesham derreetu vislabaak man protams patiktu original cast

0 0 atbildēt

tāds fantasy gabals.. bet 5dienas vakara kino normāls..

0 0 atbildēt

Nezinu kā citiem, bet filma man nepatikās, laikam dēļ tā ka nepierasti tēli un citi mazi sūdiņi kas nepatika

 

Bet par rakstu +

0 0 atbildēt

Man patika, Mērdoks bija vislabākais. Aktieriem arī nebija ne vainas.

0 0 atbildēt

"Rampage" ir MMA cīkstonis ! 

 

Un 8. bilde nav no filmas A-TEAM

0 0 atbildēt