local-stats-pixel

Zilā Kūba12

66 3

Zilā kūba ir viens no mistiskākajiem pasaules aseksuāriem. Zilā kūba īpašnieces nelaprāt stāsta, ka viņu īpašumā ir šāda veida kristāls, tāpēc, ja kāds zin kādu, kuram pieder zilā kūba, tas parasti to nevienam nestāsta. Iegādāties kādu no kristāla gabaliem, kuri tika izmantoti zilā kūba izveidei neesot iespējams, jo pasaulē ir tikai viens meistars, kuram tika uzticēta zilo kūbu izveide. Kad zilā kūba apstrādes meistaram tika uzticēts kristāls, noruna bija tāda, ka meistars var sev paturēt kristāla lauskas un putekļus, kuri palika pāri no kristāla dalīšanas un slīpēšanas.
Kristāls meistaram bija jāsadala sešās daļās, lai pēc tam katru daļu atsevišķi apskaldītu līdz kubiskai formai. Pēc tam meistaram katrs no kristāla gabaliem bija jāslīpē tā, lai krsitāla gabals iegūtu zilā kūba formu. Katrs zilais kūbs no apstrādātā kristāla ir sava lieluma, pēc kā arī ir iespējams noteikt, kurai no īpašniecēm pienākas kurš zilais kūbs. Kristāla apstrādes meistars pats izvēlējās, kurai no īpašniecēm piešķirs, kuru zilo kūbu. Tāpēc zilo kūbu īpašnieces nezin viena otru un nezin vai viņu īpašumā ir pats lielākais no iespējamā zilā kūba vai arī pats mazākais.
Tiek lēsts, ka zilā kūba materiāls nepakļaujas apstrādei ar lāzeri, jo viņa struktūra ir tik vienmērīga, ka tā atstaro lāzera staru kūli vinmērīgi no savas virsmas, neļaujot tam ietekmēt zilā kūba kristālisko režģi. Kas arī ļauj izsecināt to, ka nevienam nav iespējams tikt dziļāk par zilā kūba virsmu un zilā kūba struktūra paliek nevienam neatklāts nozlēpums.
Viena no savādākajām parādībām, kura iekļauj zilo kūbu, esot tas, ka zilais kūbs spējot spīdēt, atstarojot zvaigžņu gaismu, kas ir ļoti niecīgs gaismas daudzums. Taču zilā kūba šķautnes ir apstrādātas tā, ka zvaigžņu gaisma viņās salūzt tā, ka rodas iespaids, ka zilais kūbs izstaro gaismu, bet zilajam kūbam nav nepieciešama elektroenerģija, tas atspīd vien zvaigžņu gaismu un ir pamanāms no neizmērojami liela attāluma. Tā nav vienīgā no savādajām lietām, kura tiek stāstīta par zilo kūbu. Katrs zilais kūbs sevī slēpj lietas, kuras tā īpašnieces negrib uzticēt citiem un tur to kā lielāko pasaules nospēlumu.

lasi, vērtē, komentēemotion

66 3 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000

Es parastu kristālu iemetu kobaltā, arī ir zilā kūba! emotion

3 0 atbildēt

Nezini kur tu visu šito murgu rauj,bet interneta info nav.

3 1 atbildēt

kas tas īsti ir?

1 0 atbildēt
Ne vella neizpratu!!!
1 0 atbildēt

Suņa murgs, gluži tā pat, kā jebkurš strāvoņa raksts. Laikam saēdoties vecu desu nāk prātā tāds bezsakars

0 0 atbildēt
Vienkārši kaut kāds sūds
0 0 atbildēt