Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
147

Hoia-Baciu mežs (turpmāk HB) atrodas Rumānijā un tā platība ir 250 hektāri, to ar vien biežāk sāk saukt par Rumānijas Bermunda Trijstūri. Ja jūs meklējat paranormālu aktivitātes vietu, tad šī būs pareizā izvēle. Tajā tika ziņots par spokiem, neizskaidrojamām radībām, sejām, kuras parādās uz bildēm, bet īstenībā nebija redzamas, kā arī citplanētiešiem.

Pats meža nosaukums tika... Autors: Bezjēdzīgais Spocīgais un NLO bagātais rumāņu mežs
1.

Pats meža nosaukums tika dots par piemiņu ganam, kurš pazuda tajā apkārtnē kopā ar 200 aitām. Daudzi dzīvojošie blakus cilvēki baidās apmeklēt šo vietu dēļ daudziem stāstiem un leģendām. Viņi tic tam, ka cilvēki, kuri ieies šajā mežā, var vairs nekad neatgriezties. Vietējie, kuri bija pietiekami drosmīgi, lai apmeklētu šo mežu ir stāstījuši par to, ka viņiem tika nodarīts fizisks kaitējums, ieskaitot, izsitumus, sliktu dūšu, migrēnas, apdegumus, skrāpējumus, slimības sajūtas u.c, bez jebkādas saskarsmes ar jebko, kas to varētu izdarīt. Meža apmeklētāji bieži ziņo arī par stiprām panikas sajūtām un sekošanas bailēm. Pietam, vietējie augi ir diezgan neparasti pēc izskata, daudzi koki ir nedaudz iegriezti. Šādu koku parādību vēljorpojām nav izskaidrojuši.

Scaronis mežs pirmo reizi... Autors: Bezjēdzīgais Spocīgais un NLO bagātais rumāņu mežs
2.

Šis mežs pirmo reizi ieguva slavenību vēlajos 1960-tajos, kad biologs vārdā Alexandrs Sifts uzņēma dažas neizskaidrojamas bildes, kurās debesīs virs meža bija lidojošs diska formas objekts. (Jau pirms tam par šo mežu klīda dažādākie stāsti, it īpaši no vietējiem, kas apgalvoja, ka baumas par šo mežu klīst no senajiem laikiem un baidījās no meža kā no uguns). Pēc ekspertu izanalizēšanas, tika noteikts, ka bildes ir īstas. 1993 gadā biologs nomira. Dažas dienas pēc viņa nāves, tika atklāts, ka lielākā daļa no viņa uzņemtajām fotogrāfijām pazuda.

Tajā pascaronā gadā 18... Autors: Bezjēdzīgais Spocīgais un NLO bagātais rumāņu mežs
3.

Tajā pašā gadā 18. augustā Emīls Barneas – militārais tehniķis, neieklausoties vietējo iedzīvotāju brīdinājumos, nolēma pavadīt nedēļas nogali šajā mežā, lai atpūstos no pilsētas un mazinātu stresu. Kopā ar viņu bija draudzene un divi citi ģimenes draugu. Apmēram 13.00, kad viņš meklēja malku, viņš sāka neizskaidrojami raudāt. Vēlāk, kad viņš atgriezās pie draugiem, Emīls pamanīja kaut ko, kas izskatījās pēc NLO, kurš lidoja mazā ātrumā virs meža neizdodot nevienu skaņu. Pēctam, NLO pēkšņi kļuva spožāks un izdarīja neticamu manevru. Pēc šī neparasta manevra, NLO paātrināja gaitu un izmainīja virzienu. Emīls paspēja nobildēt šo kustību, uztaisot 3 bildes. Šīs bildes vēlāk tika publicētas dažos žurnālos. Pat mūsdienās, kad Emīls sazinājās ar Florinu Džordžu un Džonu Hobanu (iespējami, prestižākie rumāņu ufologi), tie pārbaudīja bildes un apstiprināja bilžu autentiskumu.

Viena no visbiežāk... Autors: Bezjēdzīgais Spocīgais un NLO bagātais rumāņu mežs
4.

Viena no visbiežāk pamanītajām neizskaidrojamām parādībām ir gaismas apļi, kuri rodas bez jebkāda gaismas avota. Cilvēki, kas dzīvo pie dotā meža stāsta, ka ir redzējuši gaismas apļus, kuri nāk ārā no kokiem. Kāds pat ir izmantojis siltuma detektoru uz dotajām gaismām, bet izrādījās, ka šī gaisma neizstaro siltumu. Dažreiz debesīs var redzēt arī dažādu formu ģeometriskos objektus, tādus kā pirmaīdas, sfēras, cilindrus, kubus un konusus. Šos neparastos objektus ir bildējuši un nofilmējuši simtiem reižu (par spīti šim apgalvojumam, internetā es neatradu nevienu bildi ar līdzīgu formu objektiem virs meža, tādēļ nezinu, kur šīs daudzās bildes var atrast, ja vispār tādas ir).

Ir cilvēki kuri tic ka... Autors: Bezjēdzīgais Spocīgais un NLO bagātais rumāņu mežs
5.

Ir cilvēki, kuri tic, ka šajā mežā ir atrodams ceļš uz citu dimensiju, jo šajā reģionā ir ziņots par vairāku cilvēku pazušanām, parasti tādos gadījumos tuvumā bijušie cilvēki stāstīja, ka bija redzamas neizskaidrojamas gaismas un dažiem likās, ka vējā bija dzirdamas balsis. Ir ziņojumi arī par cilvēkiem, kuri ir zaudējuši laika sajūtu un atgriezās bez nojausmas par to, cik ilgi viņi atradās mežā. Vienā no tādiem gadījumiem pazuda piecgadīga meitenīte, kura aizgāja uz mežu un pazuda, tomēr pēc 5 gadiem viņa izgāja no meža ar tām pašām drēbēm, kuras viņai bija virsū 5 gadus atpakaļ, pietam, viņai neatcerējās kas bija noticis šo 5 gadu laikā.  Tomēr meitene bija viena no tām, kurai paveicās, jo viņu atrada. Samērā bieži šajā mežā tādus pazudušus cilvēkus atrada pēc vairākiem gadiem un bez jebkādām traumu pēdām vai miršanu izskaidrojošiem iemesliem. Daži uzskata, ka šī vieta varētu būt tieši tā, uz kurieni pārvietojas visi gari un dvēseles pēc nāves, lai aizietu uz citu pasauli. Tas arī izskaidrotu iemeslus, kādēļ dažreiz uz bildēm parādās sejas (dažreiz pat vairākas uz vienas bildes), kuras nebija redzētas ar cilvēka aci. Ar laiku dažas no šīm sejām tik tiešām sanāca atpazīt, izrādījās, ka tās piederēja jau mirušiem cilvēkiem.

Ar vien populārāks kļūst arī... Autors: Bezjēdzīgais Spocīgais un NLO bagātais rumāņu mežs
6.

Ar vien populārāks kļūst arī kāds cits stāsts. Pēdējo 50 gadu tika pamanīta vēlvienu spoku aktivitāte. Tiek uzskatīts, ka mežā atrodas Rumāņu zemnieki, kuri tika nogalināti šajā mežā. Cilvēki uzskata, ka šo spoku dvēseles ir ieslodzītas mežā un nespēj to pamest, tādēļ zemnieku spoki kļūst ar vien saniknotāki dēļ tā, ka nespēj pamest šo vietu. Jau vairāki ceļotāji ir ziņojuši, ka ir redzējuši šos spokus. Parasti viss sākas ar to, ka cilvēki sāk redzēt vairākus zaļu acu pārus, kuriem seko ļoti bieza, melna migla. Tāpat bieži tiek ziņots, ka līdzīga situācija ir redzama arī tuvumā meža, jeb neieejot tajā.

Kāds interesants atgadījums... Autors: Bezjēdzīgais Spocīgais un NLO bagātais rumāņu mežs
7.

Kāds interesants atgadījums notika 90tos gados. Toreiz blakus mežam notika militārā apmācība. Daži kareivji brauca ar mašīnu uz militāro bāzi, kad pa ceļam viņi pamanīja kādu vecu vīrieti ar spieķi. Kareivji apstājās un pajautāja vai viņam viss esot kārtībā un vai viņam nevajagot, lai viņu aizved uz nepieciešamo vietu. Vecais vīrietis atbildēja, ka viss esot kārtībā, taču no piedāvājuma neatteicās un iesēdās mašīnā. Kad mašīna pabrauca 100 metrus uz priekšu un viens no kareivjiem paskatījās uz aizmugurējo sēdekli, viņš pamanīja, kā vecais vīrietis izgaist tā it kā viņš sastāvētu no dūmiem. Šis stāsts tika ilgu laiku slēpts.

Tiek uzskatīts ka gandrīz... Autors: Bezjēdzīgais Spocīgais un NLO bagātais rumāņu mežs
8.

Tiek uzskatīts, ka gandrīz visa paranormālā aktivitāte, kas atrodas šajā mežā koncentrējas pie kāda tukšuma mežā. Tajā vietā nekas nekad nav audzis. Šajā vietā tika ņemts augsnes paraugs, lai noteiktu kādēļ tur nekas neaug. Par izbrīnu, analīzes rezultāti norāda uz to, ka augsnē nav nekā tāda, kas varētu izskaidrot augu neaugšanu. Vietējie tic tam, ka šis ir visu meža paranormālo aktivitāšu centrs, viņi stāsta, ka tas pat varētu būt spoku “mājas”. Bildēs, kuras tiek uzņemtas pie šī tukšuma, var redzēt cilvēku formas un kontūras, kuru parastā cilvēku acs neredz.

Scaronajā mežā ir arī... Autors: Bezjēdzīgais Spocīgais un NLO bagātais rumāņu mežs
9.

Šajā mežā ir arī sastopamas vairākas citas neizskaidrojamas aktivitātes. Piemēram, daži cilvēki, kuri bija mežā, stāsta par to, ka viņi pēkšņi bija spējuši atcerēties visu savu pagātni, bet vēlāk aizmirsa visu uzreiz pēc tam, kad izgāja no meža. Tāpat mežā tika ievērots, ka elektroierīcēm rodas traucējumi un tās pārstāj korekti strādāt. Daudzi uzskata, ka tam ir saistība ar paranormālu aktivitāti.  Daži cilvēki pēc vietas apmeklējuma saslimst. Šajā mežā tāpat ir sastapti ziņojumi no cilvēkiem par to, ka pa viņiem tika mesti akmeņi, dažreiz akmeņi tika mesti arī pa mašīnu stikliem. Taču tuvumā neatradās neviens, kas varētu šos akmeņus mest.

Vēl kāda sieviete apgalvo ka... Autors: Bezjēdzīgais Spocīgais un NLO bagātais rumāņu mežs
10.

Vēl kāda sieviete apgalvo, ka staigājot pa mežu sāka justies ļoti neparasti, vēlāk, izejot no meža, tā atrada savā kabatā 15. gadsimta monētu, kura, protams, pirms tam tur nebija.

0
147
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
1laipnais@speles avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa ZeltrocisMedaļa Aspazija
  1laipnais@speles 19.12.18 01:33
2
0

      

bū   

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 19.12.18 21:51
2
0

8. es redzu Pikaču kurš skatās uz augšu

chao avatars
Medaļa StudentsMedaļa SpoksMedaļa Trumpe
  chao 29.01.19 01:16  
2
0
Derētu aizbraukt pasēņot🍄🍄🍄
mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 19.12.18 07:33
1
0

  

Banančiks00 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  Banančiks00 19.12.18 10:21  
1
0
Labprāt tur pastaigātu…
Anonīms
Anonīms 27.12.18 19:56  
0
0
Visbailīgāk būtu satikt Drakulu...