5

 409  0

Kā atšķirt melus no īstenības? Tas, kas šķiet acīmredzami, var izrādīties grūts uzdevums, jo ir reizes, kad nav nekādu pazīmju, ka tiek melots. Turklāt vienmēr būs kas tāds, ko mēs nezināsim, kas beigās izrādīsies iemesls, kāpēc ir bijis iespējams melot. Turklāt neatkarīgi no pierādītajiem faktiem pastāv tāda lieta kā mūsu iekšējā pārliecība. Nav iespējams pārliecināt pretējo, ja cilvēks to nevēlēsies pieņemt.

Minētais ir tikai dažas lietas, kas tiek izmantotas, lai radītu veiksmīgu aizsegu slepenajām operācijām. Izmantotajos līdzekļos ietilpst arī sazvērestības teoriju radīšana, lai novērstu uzmanību. Atcerieties, ja tev šķiet, ka kāds tevi izseko, iespējams, vajag apmeklēt ārstu, bet tik pat labi kāds tev patiešām var sekot.

Komentāri 5

0/2000

Nu Hemingvejs, visu mūžu pavadija kubā, - pat ar kastroli brauca zvejā (gan vienu reizi- bet komunistu propagandai tas noderēja)..  Fidelim Hemingvejs simpatizēja, un Hemingveijs bija viens no retajiem kam neatņēma īpašumus.. 

Par tiem kaķiem šaubos, jo tam faktiski nav jēgas.. - vienīgi ielaižot militārajās bāzēs, bet mikrofonu uz kaķā atklātu zibenīgi.. zinot ka pa bazi klaiņojošus kaķus kāds vienmēr cenšās paglaudīt.. ..

nacionālā drošibas aģentūra nesaglabā visu, toties google gan ļoti daudz ko pieglabā..   bet jaatcerās viena lieta- internets tika radīts tā - lai to nevarētu iznīcināt kodolkarš.. tātad kas reiz internetā- tas uz mūžu.. 

Par to ka mobīlais kļūst lēnāks- to sauc par nāves mikroshēmu.. - jā savulaik tādas lika, visi lielie ražotāji, bet kad to atklāja, tad bija paliels skandāls...

- mobīlo sakaru operātori, NEVAR nobremzēt tavu telefonu, jo viņi veic tikai sakaru funkcijas.. 

Militārās organizācijas finansēja gan ASV gan PSRS.. abi pār vienu kārti metami.. 

 13  0 atbildēt
2. Nav konspirācijas teorija, bet visiem jau sen zināms fakts. Apple ir pēdējais mēsls. Piedāvā fotokameru telefona izskatā 3 reizes dārgāk kā tāds pats analogs Samsung
 10  0 atbildēt

Sanāca daudz komplimentu amerikāņiem. Pārējie tikai prot vienu vietu kasīt…   

Droši vien bija domāti mobilo telefonu atjauninājumi un "uzlabojumi", kas apzināti padara telefonu lēnu. Tur operatoriem nav teikšana.

Snoudens nav mans varonis - pilnīgi noteikti. Bet tas ir tikai mans viedoklis.

Daudzas ziņas līdz mūsu tirgum nenonāk - arī tā varētu būt daļa no sazvērestības teorijas, kurai ir reāla izcelsme 8)

 4  0 atbildēt

Negribētu piekrist par 3 punktu! Datu apjoms ir pārāk liels, lai to varētu sev nokopēt viena atsevišķa organizācija, turklāt ņemot vērā muļķību un dīvainību klātbūtni internetā - neredzu tam jēgu. Un bez tam - datus vajag arī apstrādāt .. vai vienai organizācijai ir tik daudz cilvēkresursu?

 5  1 atbildēt

Kā pierādījās arābu pavasaris, diktatori ir laba lieta, jo ir ļoti labs buferis starp demokrātisku iekārtu un anarhiju.

 2  1 atbildēt