1

 9  0

Aivien plašak un plašāk pasauli pāršalc dažādas protestu akcijas pret grūtniecības mākslīgu pārtraukšanu, izmantojot dažādas klīnikas, tomēr slepenā organizācija 'Integrated Bionics' liek saprast, ka tas nebūs šķērslis nedzimušo embriju audu plašai iegūšanai un izmantošanai dažādos vērienīgos projektos. No kuriem pats skandalozākais paredz digitālā intelekta saplūšanu ar nedzimušā bērna smadzeņu attīstību, iegūstot cilvēka saprāta attīstības paternus, lai modelētu un simulētu cilveka saprāta attīstību. Tomēr slepenajai organizācijai ir arī citas ieceres, kuras paredz embrija audus saglabāt un no tiem izveidot ģenētiskā materiāla banku, no kuras ģenētisko materiālu vēlāk varētu izpirkt, lai atjaunotu orgānus vai dziedēt kādas ģenētiskās saslimšanas.

Kā norāda 'Integrated Bionics' viņu rīcībā esot apjomīgākais medecīnisko klīniku bioloģisko atkritumu savākšanas tīkls, tāpēc klīnikas, kurās tiek veikti aborti vai kāda cita veida operācijas, pēc tam savu klientu audus nodod iestādēm, kurām ir pilnvaras ar cilveku audiem attiecīgi rīkoties tālāk. Tiesa pagaidām vēl trūkstot liecības par to, ka pēc ģenētiskā materiāla iegūšanas varot nekļūdīgi noteikt tā izcelsmi, tomēr zinātaji norāda, ka nedzimušo bērnu aborta atliekās esot pietiekami kā bijušā vīrieša kārtas pārstāvja ģenētiskais materiāls, tā arī sievišķās. Bez tam tas esot vieglākais un lētakais veids kā tikt pie cilmes šūnām, kuras mūsdienās tiek plaši izmantotas pētīšanai.

Situāciju vēl traģiskāku padara tas, ka indivīdi, kuri ir parakstījušies uz aborta veikšanu parasti ir visai izteiktā apātijā vai izmisumā, kas aborta veicējiem neļauj izvērtēt kādus dokumentus viņi paraksta un nav spējīgi pieņemt konstruktīvus lēmumus par aborta atlieku apsaimniekošanu. Vajadzētu pastāvēt iespējai aborta veicējiem pieprasīt no sevis atdalītās miesas savākšanai, lai to apglabātu vai iznīcinātu, tomēr aborta izpildīšana esot pietiekami smags solis cilveka psihei, tēpēc šāda sava nedzimušā pēcnācēja savākšana un iznīcināšana tiek asociēta ar pārcilvecisku spēju vai necilveciskumu, ko varētu vien paveikt aborta viecēju vecāki, kuri savu atvasi ir pamudinājuši uz liktenīgo sloli.

lasi, vērtē, komentē

Komentāri 1

0/2000
Condoms
 1  0 atbildēt