Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
344

Paskaties uz attēlu un pasaki, ko tu ieraudzīji? Nevajag skatīties pārāk ilgi vai sapringt. Šajā testā galvenais ir tas, ko tu ieraudzīju pašu pirmo.

Kas tev sanāca vai zirgs... Autors: Lestets Pirmais dzīvnieks, ko ieraudzīsi, atbildīs tavām dominējošajām rakstura īpašībām
1.

Kas tev sanāca, vai zirgs, vista, varbūt dievlūdzējs? Skaties zemāk un uzzini, ko tas nozīmē.

ZIRGSJa tu ieraudzīji pirmo... Autors: Lestets Pirmais dzīvnieks, ko ieraudzīsi, atbildīs tavām dominējošajām rakstura īpašībām
2.

ZIRGS

Ja tu ieraudzīji pirmo zirgu, tad tu esi ambiciozais tips. Tu esi mežonīgs, brīvs un "neapstrādāts". Tev veiksies un tu paliksi brīvs, neskatoties ne uz ko, ko tu dari, lai to sasniegtu.

Tu neizvairies no grūta un godīga darba, un noteikti neesi tas, kas paliks malā kādā kautiņā. Tu esi nepārtrauktā saskarē ar iekšējo "es", kas ir vienmēr gatavs izcelties un likt par sevi manīt. Tava personība ir tāda pati, priekšzīmīga, godīga un motivēta.

VISTAGalvenā rakstura... Autors: Lestets Pirmais dzīvnieks, ko ieraudzīsi, atbildīs tavām dominējošajām rakstura īpašībām
3.

VISTA

Galvenā rakstura īpašība ir neatlaidība, vista nebūt nav kautrīga vai lēnprātīga, bet gan ātra, gudra un neatlaidīga. Neskatoties uz savu mazo augumu, to pazīst kā niknu būtni. Tu, tāpat kā vista, vari izskatīties ārpusē nekaitīgs, bet, kad ir vajadzīgs, ir tikai daži, kas var sadot kā tu to dari.

KRABISTev kopīgais ar krabi... Autors: Lestets Pirmais dzīvnieks, ko ieraudzīsi, atbildīs tavām dominējošajām rakstura īpašībām
4.

KRABIS

Tev kopīgais ar krabi ir ciets ārpusē, bet mīksts iekšpusē. Krabis tāpat ir pazīstams kā lojāla būtne, par to nav īpaši jāatgādina, ja tu patiešām papētīsi sevi, tad sapratīsi, ka vienmēr esi bijis lojāls, pat ja domā, ka tā nav. Tu vienmēr esi nostādījis citu, ko mīli, vajadzības augstāk par savējām un pat savos mežonīgākajos sapņos tu neesi varējis iedomāties, ka krāpsi tos, kas tev uzticas.

DIEVLŪDZĒJSViņscaron ir... Autors: Lestets Pirmais dzīvnieks, ko ieraudzīsi, atbildīs tavām dominējošajām rakstura īpašībām
5.

DIEVLŪDZĒJS

Viņš ir sajūtu un pacietības meistars. Viņš var stundām nekustīgi gaidīt savu laupījumu, bet, kad ir pienācis īstais mirklis, strauji un bez brīdinājuma rīkoties, lai dabūtu, ko grib. Tev noteikti ir stipri instikti, ja tu ieraudzīji šo pirmo.

Tava iekšējā balss un intuīcija vienmēr vada tevi, un pilnīgi noteikti tu esi saskaņā ar savu iekšējo būtību.

Ja tu uzticies savai iekšējai izjūtai, tu vienmēr dabū, ko gribi. Tu esi savas pasaules valdnieks un, tāpat kā dievlūdzējam, tevī ir kaujiniecisks gars.

VILKSTas ir vientuļscaron... Autors: Lestets Pirmais dzīvnieks, ko ieraudzīsi, atbildīs tavām dominējošajām rakstura īpašībām
6.

VILKS

Tas ir vientuļš karotājs, kas pārvietojas barā. Jā, vilki dzīvo barā, bet tie tāpat ir vientuļas būtnes, kas nikni un bezbailīgi klīst savvaļā. Ja vilks bija pirmais, ko pamanīji, tad tu visdrīzāk esi tāds pats nikns un bezbailīgs. Tu vari pārvietoties pūlī, bet tava unikālā personība izcelsies. Būt par vilku var būt satraucoša pieredze, bet tāpat arī vientuļa padarīšana, tomēr uztraukumam nav pamata, tu esi spējīgs ar to tikt galā.

SUNSPilnīgi lojāli drosmīgi... Autors: Lestets Pirmais dzīvnieks, ko ieraudzīsi, atbildīs tavām dominējošajām rakstura īpašībām
7.

SUNS

Pilnīgi lojāli, drosmīgi, aizsargājoši un patiesi pašaizliedzīgi, visi zina, ka šīs ir tās īpašības, kas saistās ar cilvēka labāko draugu, taču patiesībā ir ļoti maz cilvēku, kuriem īstenībā šīs īpašības piemīt.

Ja šis krāšņais sunis bija pirmais, ko ieraudzīji, vari būt drošs, ka esi viens no nedaudzajiem cilvēkiem, kam piemīt visas šīs sunim raksturīgās iezīmes.

Tu vari būt lojāls, bet nikns, nesavtīgs un mīlošs, aizsargājošs un rotaļīgs vienlaikus. Tu esi pasaules retāko un neticamāko īpašību apvienojums, tāpēc nav pārsteigums, ka tevi mīl visi, kam ir paveicies ar iespēju tevi iepazīt.

TAURENISApburoscaronais... Autors: Lestets Pirmais dzīvnieks, ko ieraudzīsi, atbildīs tavām dominējošajām rakstura īpašībām
8.

TAURENIS

Apburošais taurenis ir labi zināms skaistuma un pārmaiņu simbols. No kūniņas tas pārveidojas par vienu no skaistājiem dabas radījumiem.

Ja skaistais tauriņš bija pirmā lieta, ko ievērojāt, tad tev droši vien piemīt tās pašas īpašības - tu vari elastīgi piemēroties, mainīt sevi atkarībā no vajadzībām un tu izdarīsi visu, kas ir vajadzīgs, lai tiktu dzīvē uz priekšu.

Tu vari dažas reizes nonākt dzīves neglītajā fāzē (savā kokonā), bet neuztraucies, tev ir personība, lai izceltos un būt skaistam cilvēkam, kā tas vienmmēr ir bijis iecerērs. Dari tā!

ĒRGLISĒrglis ir brīvs un... Autors: Lestets Pirmais dzīvnieks, ko ieraudzīsi, atbildīs tavām dominējošajām rakstura īpašībām
9.

ĒRGLIS

Ērglis ir brīvs un mežonīgs, radīts debesīm, tāpat kā viens no labākājiem plēsējiem dabā.

Ieraugot pirmo ērgli, nozīmē, ka tu tāpat esi fokusēts un pilnīgi nodevies savu mērķu sasniegšanai. Tu nekad nešaubies par saviem lēmumiem. Tiklīdz tu esi sev uzstādījis mērķi, sapratis, ko vēlies iegūt no situācijas un dzīves kopumā, tu uzbruksi, satversi to un aizlidosi neaizsniedzamos tālumos. Tā ir stipra rakstura īpašība, bet ne vienmēr piemērota, lai veidotu attiecības, jo tas var būt egoistiski, taču ne tavā prātā, tu tikai uzskati, ka vajag izdarīt nepieciešamo.

DŪJATā ir zīme ka tu mīli... Autors: Lestets Pirmais dzīvnieks, ko ieraudzīsi, atbildīs tavām dominējošajām rakstura īpašībām
10.

DŪJA

Tā ir zīme, ka tu mīli nevis cīnies. Tas ir miera un harmonijas simbols, kas tevi perfekti raksturo. Tev nepatīk jebkāda veida konfrontācijas un tu veicini miera un mīlestības pilnu atmosfēru. Tu vienmēr esi līdzsvarots un mierīgs, un tu visu laiku vari piedāvāt mierīgus risinājumus katrai porblēmai.

0
344
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [11]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 27.07.19 00:55  
16
0
Daudzi atbilst man, nepatīk šāda pseidopsiholoģija. Tāpat kā horoskopi atbilst visiem un jebkad.
Banančiks00 avatars
Medaļa BotsMedaļa KomiķisMedaļa Bots
  Banančiks00 27.07.19 02:05
7
0

Vilks   

norlatvija avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Sertificēts spoks
  norlatvija 27.07.19 07:17  
5
0
Vilks pirmais!
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 27.07.19 11:46
4
0

6. VILKS

Spoku publika izskatās vairāk pēc vilku bara

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 27.07.19 01:51
3
0

Viss atbilst - Vilks

The Legend avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa Nedēļas hītsMedaļa Darbaholiķis
  The Legend 27.07.19 00:23
3
0

Kur te kāda mistika?

The Legend avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa Nedēļas hītsMedaļa Darbaholiķis
  The Legend 27.07.19 00:17
2
0

Es ieraudziju pirmo... visus kopā!

StāvNoVakardienas avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  StāvNoVakardienas 27.07.19 11:45  
1
0
Es ieraudzīju spāri. Ko tas diez nozīmē? 😄
Taizels_BU avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Zoles 3000 speles
  Taizels_BU 28.07.19 15:07  
0
0

5.Viss sakriit(lapa peec lapas).Tas ir rudens.

 

Ciepanick avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas doma
  Ciepanick 27.07.19 14:11  
0
0
Taureni. Bet apraksts man neatbist. Man grūti pielāgoties.
1laipnais@speles avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa ZeltrocisMedaļa Aspazija
  1laipnais@speles 27.07.19 14:10
0
0

atbildot uz Vietējais Karalis komentāru " Daudzi atbilst man, nepatīk šāda pseido... "

NU KĀ VAR NETICĒT ZĪLNIEKIEM, ŠAMAŅIEM UN CITIEM AUSTRUMU GUDRAJIEM!!   

wilx