Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
415

Ja par sauszemi vēl varētu uzskatīt, ka viss ir izpētīts, izņemot Antarktīdu, tad par zemūdens pasauli to nevar apgalvot.

No visiem pasaules okeāniem ir izpētīti labi, ja 10-15%. Kas atrodas pārējā daļā neviens īsti nezina. Vai tur var glabāties kaut kādas aizmirstas liecības par pazudušajām civilizācijām? Vai tāpēc neviens nesteidzas pētīt zemūdens pasauli, jo atklājumi varētu likt pārskatīt sapratni par vēsturi un atzīt, ka mēs esam aizmirsuši ļoti daudz?

Baltijas jūras anomālijaNav... Autors: Lestets Piecas zemūdens mistērijas, kuras neviens nespēj izskaidrot
1.

Baltijas jūras anomālija

Nav tālu jāmeklē, lai uzdurtos anomālijai. Tā atrodas Botnijas līcī starp Somiju un Zviedriju kaut kur 60 m dziļumā. Šo apaļo akmensveidīgo formāciju 2011. g. atklāja Zviedrijā bāzēta Space X niršanas komanda. Viņi meklēja kuģu vrakus, bet atklāja kaut ko krietni neiespējamāku. Saskaņā ar nirējiem struktūra atrodas uz kollonām (kas vai pilnīgi droši izslēdz tās dabisko izcelsmi) Vienā tās pusē ir kaut kas līdzīgs kāpnēm, kas beidzās tumšā caurumā. Ir radušās daudzas teorijas. Tas varētu būt avarējis NLO vai nacistu zemūdens bāze. Dīvainākais novērojums esot bijis, ka komandas aparatūra uz kuģa izslēdzās, kad tas atradās tieši virs anomālijas.

Attēls no: www.gaia.com
Japānas Jonaguni... Autors: Lestets Piecas zemūdens mistērijas, kuras neviens nespēj izskaidrot
2.

Japānas Jonaguni monuments

Tas tika atklāts 1986. g. netālu no Jonaguni Jima salas. Atrodoties tikai 25 m dziļumā, tas tāpat ir neiespējams atradums. Monumentu veido terases un pākāpienveidīgas formas. Lielākā no struktūrām ir piramīdveidīga būve kaut kur 30 m augstumā. Apkārt struktūrai ir ceļš, tāpat ir atrasti darbarīki. Varbūt tās ir atliekas no leģendārā Mu kontinenta, bet nelaime ir tā, ka šī vieta pēdējo reizi bija virs jūras līmeņa, kad pasaulē bija vēl leduslaikmets, kad, kā zināms, cilvēce atradās akmens laikmetā bez prasmēm kaut ko tādu uzbūvēt.

Galilejas jūras akmeņiZem... Autors: Lestets Piecas zemūdens mistērijas, kuras neviens nespēj izskaidrot
3.

Galilejas jūras akmeņi

Zem ūdens atrodas dīvaina apaļveidīga struktūra, kas diamtetrā pārsniedz lidmašīnas izmērus. Tā atrodas tikai 9 m dziļumā. Tā ir konusveidīga būve no bazalta, aptuvenais svars ap 60 000 tonnām, kas ir vairāk nekā modernie kaujas kuģi. Iespējamais vecums? No 2000 līdz 12000 gadiem.
Ja tās atrašanās tajā vietā ir nesaprotama, tad būves mērķis ir pilnīga mistērija.

Attēls no: www.youtube.com
Kubas zemūdens pilsētaTā... Autors: Lestets Piecas zemūdens mistērijas, kuras neviens nespēj izskaidrot
4.

Kubas zemūdens pilsēta

Tā tika nejauši atklāta 2001. g., kad pētnieki strādāja pie Kubas rietumu krastiem. Sonārais aprīkojums uzrādīja daudzas būves 600-750 m dziļumā. Veidojumi izskatījās organizēti atgādinot urbāno plānojumu. Tur bija sastopami granīta bluķi 2x3 m izmērā un daži no tiem izskatījās, ka ir uzlikti viens uz otra. Ja uzskatīt, ka būves ir nogrimušas, tad tam būtu vajadzējis 50000 gadu. Par cik būves atrodas tik dziļi, tas daudziem liek uzskatīt, ka tas ir dabīgs veidojums. Jo pirms 50000 gadu nekas tāds nav bijis iespējams.

Attēls no: www.youtube.com
Bimini ceļscaronBimini... Autors: Lestets Piecas zemūdens mistērijas, kuras neviens nespēj izskaidrot
5.

Bimini ceļš

Bimini ceļš ir zemūdens būve J burta formā. To veido ap 50 akmens bluķi ar izmēriem 3x13 metri. Ņemot vērā to atrašanās dziļumu tad vecums varētu būt kaut 12000 gadu (leduslaikmeta beigas). Taisnstūrveidīgi akemns bluķi veido perfekto ģeometrisku rakstu. Iespējams, ka tas ir tikai dabīgs veidojums, tomēr precizitāte un mērogs varētu norādīt uz tā mākslīgo izcelsmi. Tā tiek uzskatīta arī par iespējamo Atlantīdas atrašanās vietu.

 

Uzskatīt, ka viss ir atklāts un mēs lieliski zinam vēsturi, būtu iedomība, kas diemžēl daudzās reizēs dominē par vēlmi apšaubīt un pētīt lietas, kas neatbilst esošajiem uzskatiem.

Attēls no: www.youtube.com
0
415
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [7]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Krīze avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa SpoksMedaļa Doktors
  Krīze 05.04.19 13:32  
23
1
Ne sūda cilvēki nezin, un lielākā daļa vēstures ir vispār pieņemta teorija nevis fakts.
Anonīms
Anonīms 05.04.19 21:47
7
0

Par pirmo ir skaidrs - tikai aklais var neredzēt, ka tas ir Hana Solo Millenium Falcon   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.04.19 20:41  
7
0
Cilvēka atmiņa ir stipri īsa.Pāris paaudzes un viss tiek aizmirsts kā nevajadzīgs.Kapēc gan esam iedomājušies ka pēc desmit tūkstošiem gadu kāds vēl atcerēsies mūsu laikus.Jā būs kautkāds 21 gs visiem būs pie dirsas jo apceļos tālas galaktikas.Viss būs aizmirsts un aprakts.Ja vēl būs kāsa katastrofa kas aizslaucīs visas twlehnoloģijas un lielu skaitu iedzīvotāju tad jau pēc 2000 gadu nākotnes ogļrači izraks kādu 21 gs ogļraču kasku un teiks vaaaaaauu.Tas no kādas senas civilizācijas.A neviens viņiem neticēs un domās ka tas viss ir fufelis.
Banančiks00 avatars
Medaļa DeputātsMedaļa KomiķisMedaļa Profesionālis
  Banančiks00 05.04.19 14:37  
4
0
Pričom avarējis, varbūt tikai gaida īsto brīdi.…un tad būs interesanti…
norlatvija avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Nostradams
  norlatvija 05.04.19 13:17  
3
0
Mēs vel daudz ko nezinam un varbūt labi ka nezinam jo kā pareizi teici var gadīties pārrakstīt vēsturi!!!
PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 05.04.19 22:25
3
0

atbildot uz norlatvija komentāru " Mēs vel daudz ko nezinam un varbūt labi... "

Simtreiz labak parrakstit ,neka stulbi sekot visparpienemtajam atzinjam un ,,aiz matiem ,,pievilkt faktus, puloties pamatot savas brukosas teorijas.

Remonter avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Remonter 09.08.19 11:58
2
0

atbildot uz Fosilija komentāru " Cilvēka atmiņa ir stipri īsa.Pāris paau... "

Oficiālā vēsture balstīta manu prāt uz pieņēmumiem un pat teorijām un te pie Japānas krastiem ir akvalangisti uzgājuši pramīdu ar pareizām ģeometriskām formām un te neloģiska teorija. Tas ir ūdens veidojums, kas veidojis gadsimtu gaitā. Nu labi, bet kāpēc Heopsa piramīda nevarēja vējš izpūst. Smiltis un vējš kas tuksnesī ir gala ir labs abrazīvs meteiāls, bet nē vergi uzcēla. Dienvidamerikā tur megalītiski akmeņi ar tik nenormāli precīzu salāgošanu ka papīrs starp viņemiem neiet iekšā. To izkala ar bronzas darba rīkiem. Bet muļķim skaidrs ka tik mīksts materiāls nevar to paveikt. Un perfekti noslēpēt virsmu līdz mikronām ar nav iespējams ar rokām paveikt, bet te Inki ir pārspļāvuši mūsu moderno tehnoloģiiju un Dievs zina kā šos akmeņus krāva, ja reiz viens vien sver līdz pat 1000 tonnām, par pārvietošanu vispār klusējam. Bet šie vēsā mierā to dara, un trkāk vēl pamanās to atdabūt no pāris desmitu kilometru attālā karjera un uzdabūt pa vertikālu sienu 400m augstumā. Jā atrastā kaska būtu specfondā bet tādu acīs krītošu celtni nevar seifā ielikt, Nākas domāt neloģisku attaisnojumu kas reizēm pretī visiem fizikas un loģikas likumiem runā pretī.