Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
2839

Laikam, jau mierā neliksaties, kamēr nepateikšu, ka raksts ir PACELTS!!!!

Raksts par, manuprāt, briesmīgāko, kas ar cilvēku var notikt...

Fakti

- Ap 18. un 19. gs. tika patentēts daudz drošības zārku. Drošības zārkam bija mehānisms, kas ļāva cilvēkam signalizēt, ka viņš ir aprakts dzīvs. Variet apskatīt vienu no variācijām šeit.

- Dr. Timotijs Klārks Smits no Vermontas bija tik ļoti nobažījies par iespēju būt apbedītam dzīvam, ka teica, lai viņu apbedī speciālā zārkā, kurā bija iekļauta caurule elpošanai un lodziņš, pa kuru viņš varēja redzēt virszemi. To jūs variet redzēt šeit.

- Bailes būt apraktam dzīvam sauc par Tafefobiju (taphephobia), kas nāk no grieķu valodas. “Taphos” – kaps, “phobos” bailes

- Izdzīvošanas pamācību grāmatas šaušelīgākais ieraksts ir „Kā izdzīvot, ja esi aprakts dzīvs” Ja kādam tā gadās tad šeit ir pamācība, kā rīkoties.

- Mūsdienās pacients skaitās miris, kad „mirušas” ir viņa smadzenes, jeb, kad tajā vairs nenotiek elektriskās aktivitātes.

- 1822.gadā Dr. Ādolfs Gutsmuts tika apbedīts dzīvs varākas reizes, lai pierādītu viņa drošības zārka drošumu. Reiz viņš palika zem zemes vairākas stundas un apēda zupu, desiņas un alu, kuri viņam tika nogādāti viņam pa barojamo cauruli.

Daži uzskata, ka Tomasam A. Kempim, vācu augustiniāņu mūkam, kas sarakstīja Kristus Imitāciju, tika liegta kanonizācija, jo viņam zem nagiem tika atrastas skabargas. „Kanonizētāji” uzskatīja, ka jebkurš, kurš uzskata sevi par svēto, nepretotos nāvei, ja pamostos aprakts dzīvs.

- Vēsture liecina, ka 17.gs, kad mēra upuri saļima, itkā esot beigti, tika dokumentēti 149 gadījumi paragru apbedīšanu

Virdžīnija Makdonalda 1851... Autors: chksss Pāragra apbedīšana
1. Virdžīnija Makdonalda (1851) Virdžīnija Makdonalda dzīvoja ar savu tēvu Ņujorkā. Viņa saslima un nomira. Viņu apglabāja Grīnvudas kapos Bruklinā. Pēc apbedīšanas viņas māte uzstāja, ka viņas meita nebija mirusi, kad tika apglabāta. Ģimene centās māti pārliecināt, ka meita patiešām bija mirusi. Beigās māte uzstāja tik neatlaidīgi, ka ģimene izlēma meitas zārku izrakt. Viņi bija šokā, kad ieraudzīja, ka meitenes līķis gulēja uz sāniem, viņas rokas bija smagi sakostas un bija redzamas visas pazīmes, ka bija notikusi pāragra apbedīšana.
Madāma Blundena 1896 Kad... Autors: chksss Pāragra apbedīšana
2. Madāma Blundena (1896) Kad uzskatīja, ka madāma Blundena ir mirusi, viņu apglabāja Svētā Gara kapelā Basingstokā, Anglijā. Zārka vieta atradās zem zēnu skolas. Dienu pēc bērēm, zēni spēlējās pagalmā un izdzirdēja skaņas nākam no pagrabstāva. Viens no zēniem skrēja pie skolotājas un pastāstīja to. Nekavējoties tika izsaukti cilvēki, kas varēja atvērt zārku. Kad tas tika izdarīts, viņi tikai paspēja redzēt viņas pēdējo elpu. Lai arī kā viņi centās Blundenu atdzīvināt, viņiem tas neizdevās. Agonijā viņa sev bija praktiski noplēsusi seju un nokodusi sev nagus.
New York Times raksts 1886... Autors: chksss Pāragra apbedīšana
3. New York Times raksts (1886) “Vudstoka, Ontario. Nesen meitene vārdā Kolinsa šeit pēkšņi nomira. Pirms divām dienām viņas ķermenis tika izrakts, lai to pārapbedītu citur. Tika atklāts, ka meitene bija aprakta dzīva. Viņas līķauts bija saplosīts gabalos, viņas ceļgali bija piespiesti zodam un roka bija nolikta zem galvas.
Daily Telegraph raksts 1889... Autors: chksss Pāragra apbedīšana
4. Daily Telegraph raksts (1889) “Grenoble. Dzīvs ticis aprakts kāds žandarms kādā ciematā netālu no Grenobles. Vīrietis „saindējies” ar kartupeļu brendiju, iemiga dziļā miegā. Pēc divdesmit stundu ilga miega, viņa draugi nolēma, ka viņš ir miris, jo viņa ķermenim bija līķa stīvuma pazīmes. Kad kapracis laida zārku bedrē, viņš dzirdēja vaidus un klauvējienus, kas nāca no zārka. Viņš nekavējoties izurba sānos caurumus gaisam un nosita nost vāku. Tomēr žandarms bija beidzis dzīvot. Viņš bija sakropļojis savu seju, izmisīgi, bet veltīgi cenšoties atvērt zārku.
The Sunday Times raksts 1838... Autors: chksss Pāragra apbedīšana
5. The Sunday Times raksts (1838) “Tonneinsa. Upuris bija vīrs spēka gados. Viņam tika uzmestas tikai pāris lāpstas zemes, kad no zārka nāca neskaidras skaņas. Kapracis, pārbiedēts aizskrēja meklēt palīdzību. Ap kapu jau bija sapulcējušies daudz cilvēku, jo kapracis bija prom kādu laiku. Vīra sejas izteiksme bija briesmīga, ņemot vērā agoniju, kuru viņš pārcietis. Viņš bija spējis izraut rokas cauri palagam, kurā viņš bija ietīts. Ārsts, kurš atradās uz vietas, caurdūra vēnu, bet tajā nebija plūsmas.
Britu medicīnas žurnāls 1877... Autors: chksss Pāragra apbedīšana
6. Britu medicīnas žurnāls (1877) “8. decembris. Pierādījumi stāstīja, ka sieviete tikusi apbedīta kā nākas, pēc visiem papīriem. Lai gan cilvēki domāja, ka viņa ir mirusi, viņa bija tikai transā. Pāris dienas vēlāk viņas zārks tika atvērts un acīm pavērās šausminošs skats – drēbes, kurās viņa tika apglabāta, bija saplēstas gabalos un viņa bija pat salauzusi savus locekļus cenšoties izkļūt no apbedījuma. Tiesa vēlāk notiesāja viņas ārstu ar trīs mēnešu ilgu cietumsodu par slepkavību bez iepriekšēja nodoma.
Madāma Bobina 1901 1901 gadā... Autors: chksss Pāragra apbedīšana
7. Madāma Bobina (1901) 1901. gadā sieviete, kura bija stāvoklī, madāma Bobina ieradās mājās no Rietumāfrikas un izskatījās, ka viņa sirgst no dzeltenās kaites. Viņa tika pārvesta uz slimnīcu, kurā bija pacienti ar lipīgām slimībām. Tur viņai kļuva sliktāk, viņa „nomira” un tika apglabāta. Vēlāk māsiņa teica, ka viņa bija pamanījusi, ka sievietes ķermenis neesot bijis auksts un ka esot bijušas trīsas vēdera rajonā. Māsiņa izteica viedokli, ka sieviete ir, iespējams, pāragri apbedīta. Kad tas ticis paziņots madāmas Bobinas tēvam, viņas ķermenis ticis izrakts. Visi bija šausmās, kad ieraudzīja, ka bērns bija piedzimis un nomiris turpat zārkā, kopā ar madāmu Bobinu. Autopsija liecināja, ka madāma Bobina nesirga ar dzelteno kaiti un viņa mira nosmokot zārkā.
11
2839
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [242]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Katete avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Katete 29.07.10 21:53
269
1

Manuprāt, tā ir viena no šausmīgākajām nāvēm, kādu var piedzīvot. Netikai tu esi pamodies šausmīgi šaurā telpā turklāt tumsā, neskaitāmus metrus zem zemes un vienīgais, kas atliek ir kliegt un spārdīties cerībās, ka kāds sadzirdēs.. Ārprāc, to tik iedomājoties nāk tirpas pār ķermeni

Biedējošs raksts, bet labs. Paldies :)

 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 29.07.10 22:03
131
2

wow..šis ir vnk ideāli, superīgi, izcils raksts! labākais, ko spokos esmu atradis..autoram - zelta medaļa..

chksss avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  chksss 01.08.10 15:02
113
0

atbildot uz peleks komentāru "   tapēc es vēlos lai mani sadedzina, u... " ak tad labaak ir pamosties kremeeshanas laikaa?

Caurums avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Vidusskolnieks
  Caurums 29.07.10 23:02
70
0

Bāc. Šitādus salasies pirms gulētiešanas, un pēctam nevar aizmigt. Man liekas 3 mokošākās nāves-noslīkt, sadegt vai nosmakt (piemēram zārkā vai šahtā), jo tu zini, ka tu mirsi. Un vēl stulbi būtu izkrist no liela augstuma. Esmu dzirdējis, ka cilvēks izkrītot no liela augstuma, jomirst pirms vēl ir piezemējies, no bailēm.

Frax1s avatars
Medaļa SpoksMedaļa PiparkūkaMedaļa Vanckars
  Frax1s 01.08.10 12:14
45
0

Tiešām tā ir viena no briesmīgākajām lietam, kas ar cilvēku varētu notikt ..kaulus stindzinoši pat domājot

Ļoti labs raksts ;)

Ja nezini kā izkļūt no zārka noskaties Kill Bill 2

gerdena avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  gerdena 01.08.10 17:48
43
0

Un tas viss tikai cilvēku neuzmanības dēļ 

kurthummel avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  kurthummel 30.07.10 17:46
32
0

pēdējais šaušelīgs!

SanduXs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  SanduXs 29.07.10 22:04
28
0

Ak tu DIEVS! Negribētu nekad šitādā situācijā nokļūt un citiem arī nevēlu...

ievina101 avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa SviestmaizeMedaļa Pilnu klēpi tulpēm
  ievina101 01.08.10 15:56
27
0

vienlaicīgi interesants un biedējošs raksts.

DeLight avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Draugu draugsMedaļa Twittera čoms
  DeLight 29.07.10 23:30
15
0

lūk, šis ir kvalitatīvs raksts, kuru interesanti lasīt! 

nu jā, bet par rakstu - smagi, ka tu pamosties zārkā un esi dzīvs, sākumā gan jau domā, ka tas ir kāds murgs, no kura tu pamodīsies, bet tad saproti, ka tā nav un sākas panika, tāpēc gan jau arī tiem, kuri nomira zārkos bija saplēstas sejas..

DogPeople avatars
Medaļa Laimīgu Jauno gaduMedaļa KallaMedaļa Kapteinis Huks
  DogPeople 24.11.10 01:04
14
0

Lai mani kremē!Man tā fobija ir jau no...es pat nez,gadus 15  vismaz.Murgos ir rādījies,ka pamostos zārkā.

chksss avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  chksss 01.08.10 15:59
13
0

atbildot uz Jankans787 komentāru " Testamenta vai kur bus jaliek lai man kabata ... " 100 kv metru dziivokli ar daarzu mozh veel gribi zem zemes?

aaipohuj avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joks
  aaipohuj 29.07.10 23:37
13
0

šausīgi. nebiju par šo domājis bet tgd par to baidos :D 

chingacguks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Man ir kredītsMedaļa Man ir kredīts
  chingacguks 30.07.10 08:38
13
1

Visi uz krematoriju - nebūs jāmokas!

trustmeifyoucan avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  trustmeifyoucan 29.07.10 22:54
12
0

vēl šadu rakstu +

Bezsakariga avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  Bezsakariga 01.08.10 15:05
12
0

Vretu tu velkadus sitadus atgadijumus pameklet!!!

Baigi interesamti 

+ no manis!!!

Bergs avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa TeamworkMedaļa Man patīk Facebook 7000
  Bergs 23.12.10 12:57
9
0

Ārprāts žel man to cilvēku, kuri tādā veidā nomiruši !

Boneless avatars
Medaļa BotsMedaļa KomiķisMedaļa Mūza
  Boneless 30.07.10 00:15
8
0

ljoti labs raksts, pie favoriitiem

saper avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Students
  saper 23.12.10 14:54
8
0

bāc..tik bailīgi...zosāda uzmetās...

SatanicLv avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Misija izpildītaMedaļa Mūza
  SatanicLv 15.04.11 23:37
7
0

Tieši tādēļ es gribu lai mani kremē!

« 1  2  3  4  5 »