Gribi tici, gribi netici.
Gribi tici, gribi netici.
Īzaku Heisu ( Isaac Hayes) nogalināja scientoloģijas baznīca. Multenītes Dienvidparks fani (vai vismaz tādi, kas redzējuši paris pirmo sezonu sērijas) noteikti atcerās omulīgo šefpavāru, kuru tā arī sauca Chef, kurš mazajiem puikām palīdzēja risināt problēmas ar intīma satura dziesmu dziedāšanu. Šo tēlu ierunāja tieši Īzaks Heiss. Pēc sērījas "Trapped in a closet" (ieslodzīts skapī) Heiss pameta savu vietu multenītes komandā, jo uzskatīja, ka šajā sērijā pārāk tiek aizskarti scientologi un viņu reliģija. Teorija norāda, ka viņš nepameta multenīti labprātīgi bet gan to piespieda izdarīt scientologi, jo viņs pats pārstāvēja šo reliģiju un tieši šīs reliģijas pārstāvji viņu vēlāk noslepkavojuši kā sodu par dalību šādā projektā. Šo teoriju pastiprina tas, ka ziņas par Heisa nāvi 2008. gadā nekad nav pilnībā atklājušas visus apstākļus.
Indonēzijas pirmais prezidents vadīja valsts ceļu pretī neatkarībai no Nīderlandes 1949. gadā un pēc tam visu savu atlikušo valdīšanas laiku pavadīja bojājot savu valsti un imidžu, terorizējot kaimiņvalstis un uzsakot karus. Pastāv runas, ka gan CIP, gan Britu izlūkdienests iesaistījās viņa gāšanā no prezidenta amata, izmantojot tādas metodes kā psihologiskie ieroči un mēģinājums uzfilmēt porno ar prezidenta līdzinieku kā nomelnošanas līdzekli. Normans Redevejs, kurš ir tā laika britu aģents, saka, ka sešdesmitajos viņam iedeva 1000000 mārciņu un teica, lai izdara visu, lai tiktu vaļā no prezidenta Sukarno.
Codex Alimentarius teorija, kas latviski tulkotos kā Ēdiena kodeksa teorija, norāda to, ka diētiskās vadlīnijas, kurām mēs sekojam ikdienā patiesībā ir radītas, lai lēnām nogalinātu mūs un ierobežotu lielas populācijas daudzuma rašanos.