Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
9
1197

Ne jau citplanētiešus. Bet drīzāk tos, kas sargā cilvēci no citplanētiešiem. Floti, kas ir būvēta balstoties uz citplanētiešu tehnoloģiju. Lielākā daļa no NLO, ko cilvēkiem novēro, patiesībā ir cilvēku radīta kuģu flote izmantojot citplanētiešu tehnoloģiju. Šī projekta nosaukums ir Saules uzraugs. Viena no lietām, ar ko NASA nodarbojas, ir fotogrāfiju pielabošana, kur kādam ir nejauši izvedevies iemūžināt kādu no šīs flotes kuģiem.

Garijs Makkinons bija sisadmins un hakeris, kurš 2002.g. ielauzās NASA serveros, lai atrastu pierādījumus par brīvo enerģiju un citām tehnoloģijām. Tā bija lielākā militāro datoru uzlaušana. Viņš ieraudzīja bildes, kuru eksistēšana sagrautu uzskatu par tukšo kosmosu, kurā ir vientuļa cilvēce. MUFON pētniekiem par Saules sarga un citu neiespējamību pastāvēšanu ir bijusi nojausma, bet bez konkrētiem pierādijumiem.

Garijam Makkinonam draudēja vairāki mūža ieslodzījumi par NASA datoru uzlaušanu, bet apsūdzība sabruka. Lielbritānija, pamatojoties uz iespējamajiem cilvēktiesību pārkāpumiem, nobloķēja viņa izdošanu. Neskatoties uz nodarītā atzīšanu, viņš par to ne dienu nav pavadījis cietumā...

Tas kas izdevās viņam nebija... Autors: Lestets Ko NASA slēpj?
1.

Tas, kas izdevās viņam, nebija pa spēkam nevienam citam. Makkinons ielauzās NASA datorus, lai atrastu pierādījumus par brīvas enerģijas eksistēšanu un NLO piesegšanu. Tas viņam izdevās? Pierādījumi viņa apgalvojumiem ir viņa vārdi, jo, ieraugot meklēto, viņš bija pārāk šokēts un nepaspēja saglabāt bildes uz sava datora pirms savienijuma atslēgšanas. Kā viņš pats apgalvoja, viņam izdevās ielauzties, jo uz dažiem datoriem tika izmantotas paroles pēc noklusējuma. Iedvesmu viņš esot smēlies no "The Disclosure Project" filmas. 

ASV ir centusies Makkinonu arestēt, bet nesekmīgi, pēc gadiem ilgas jurisdiskās cīkstēšanās ar Lielbritāniju, iekšlietu ministre 2012. g. 16 oktobrī britu parlamenta apakšpalātai (House of Commons) paziņoja par izdošanas bloķēšanu, jo, veicot izdošanu, tas var novest pie augsta pašnāvības riska un tāpēc izdošana nav savienojama ar viņa cilvēktiesībām. Kopš kura laika valdība tā rūpējas par saviem pilsoņiem? Īpaši tiem, kas uzlauž NASA datorus un nesaglabā nekādus pierādījumus par NASA NLO piesedzošajām aktivitātēm. 

Iztēlosimies ka mēs... Autors: Lestets Ko NASA slēpj?
2.

Iztēlosimies, ka mēs patiešām dzīvojam realitātē, par kuru īstenība mums ir vaja nojausma. Zemes Aizsardzības Spēki ir ASV, Krievijas un Ķīnas kopprojekts, bet tā ir tikai daļa no cilvēces ārpuszemes spēkiem. Kolonijas uz Marsa, treniņnometnes uz Titāna jau ir sen izveidotas un ir daļa no atbalstoša spēka Zemes aizsardzībai pret citplanētiešiem. 

Flote ir veidota no vairākiem dažādu veidu lidaparātiem. Ir mazāki kaujas aparāti un bombardētāji. Lielie cigārveida objekti kalpo kā bāze iepriekšminētajiem. Kā apgalvo anonīmi avoti, tad pēc godpilnas kalpošanas Zemes Aizsardzības Spēkos, noslēguma ceremonija notika uz Mēness Bāzes.

Pārāk aizraujoši, lai būtu taisnība? Turklāt tas prasītu pamatīgus resursus. Atcerēsimies tomēr, ka runa ir par kosmosa apgūšanu. Runas par ārpuszemes floti drīzāk ir meklējamas 80-tajos gados un Reigana valdīšanas laikā, kad viņa piedāvātā aizsardzības sistēma pret iespējamo PSRS raķešu uzbrukumu, šķita kā no Zvaigžņu kariem. 

Reigans bija interesants... Autors: Lestets Ko NASA slēpj?
3.

Reigans bija interesants prezidents. Viņš vismaz divas reizes ir pats redzējis NLO un nebaidījās no ANO tribīnes pateikt, ka citplanētieši ir reāls drauds, pret ko vajag izsargāties, jo citplanētieši jau ir starp mums. Tas bija 80-tajos gados. Viņa piedāvāto pretraķešu aizsardzības varēu uzskatīt par piesegu Saules Sarga (Solar Warden) projektam, kura eksistences pierādījumus un to slēpšanu Makkinons esot redzējis 2001.g NASA datoros. 

Viens no reālākajiem... Autors: Lestets Ko NASA slēpj?
4.

Viens no reālākajiem pierādijumiem Saules sarga eksistencei nāk no 2010.g., kad pēc FOI (Freedom if information) pieprasījuma no Aizsardzības departamenta Darens Perks saņēma atbildi, ka šāds projekts patiešam NASA ir pastāvējis un tas tika slēgts pēc prezidenta rīkojuma. Tas neesot bijis Aizsardzības departamenta un NASA kopprojekts un vairāk informācijas par to var iegūt no Džonsona Kosmosa centra menedžera. 

Un flote, par kuras eksistenci Makkinons nesaglabāja pierādijumus, sastāvot no 8 cigārveidīgiem  ~1200 m gariem mātes kuģiem un 43 mazākiem izlūkkuģiem. Flote atrodas bijušā Jūras Kara komandcentra pakļautībā un personāls ir ap 300 cilvēku, bet tas ir augošs. Galvenie flotes tehniskie nodrošinātāji ir Melno projektu kontraktori, bet tāpat palīdz Kanāda, Lielbritānija, Itālija, Austrija, Krievija un Austrālija. 

Runas par Marsa kolonijam un Titāna treniņnometni, kā arī Ķīnas dalību projektā tomēr būs pārspīlējums. 

Ja tā vien būtu taisnība... Autors: Lestets Ko NASA slēpj?
5.

Ja tā vien būtu taisnība... Droši vien pēc paziņošanas un sākotnējās panikas miljoniem cilvēku gribētu kalpot Saules Sarga projektā un aizstāvēt cilvēci pret citplanētiešiem. Ja agrāk ģeogrāfiskie atklājumi bija vēl iespējami, tad tagad vien atlikusi Antarktīda, kur varētu kaut ko atrast. Varbūt līdzīgi atklājumi ir notikuši, un, līdzīgi kā sākumā bija ar Amerikas atklāšanu, vairums par to neko nezina. 

Gadsimtiem ilgi cilvēki karo viens pret otru un melo par saviem atklājumiem. Vai kaut kas ir mainījies? Tas viss ir pārcēlies uz internetu un televīziju. Ja nav ar ko karot, tad izdomāsim. Varbūt Zvaigžnu kari ir hronika cilvēces vēsturei. Un varbūt cilvēce nav iedzinēja lomā attiecība pret citplanētiešiem, jo ar savu nepārspējamo melību, nodevību un krāpšanos ir pamanījusies uzlikt ķepu uz citplanētiesu tehnoloģijām un aktīvi tās izmanto pret nelūgtiem viesiem Saules sistēmā, nodrošinot nākamo teritoriju cilvēces ekspansijai.

9
1197
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [29]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lightman avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Lightman 22.03.16 10:13
65
3

Liekas drusku neloģiski, ka ielauzās sistēmā un apstulba, neko nenokopēja.

Vai arī tika apžilbināts ar zibsni no filmas Vīri melnā?   

kapuracējs avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrs
  kapuracējs 22.03.16 09:32
33
0

Interesanta sazvērestības teorija.  

ELEP avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Komiķis
  ELEP 22.03.16 21:19  
33
1
Sporim, ka kosmosā jau ir notikuši neskaitāmi star wars, vnk mēs par to nenojaušam, bet broļas, ja es tikšu tur strādāt apsolu jūs informēt un maybe atsūtīšu fotogrāfijas kurās es uzveicu veideru
Silvestrs vezauskis. veza avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  Silvestrs vezauskis. veza 22.03.16 10:40
29
0

Ir nevis uz debesīm jāskatās, bet gan te pat deguna galā - pilns ar teroristiem..

vUps avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa DocentsMedaļa Maģistrs
  vUps 22.03.16 17:48
26
0

Man šķiet, ka vieglāk uzrakstīt, ko NASA neslēpj.   

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 22.03.16 09:37
22
0

atbildot uz kapuracējs komentāru " Interesanta sazvērestības teorija. ... " To varētu vēl papildināt, ka NASA ir dārga un neefektīva. Privātās kompānijas spētu nogādāt kravu kosmosā daudz reiz lētāk, bet valdība joprojām turpina grūst naudu NASA, droši vien kādos projektos, par kuru eksistenci nevajag zināt.

kapuracējs avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrs
  kapuracējs 22.03.16 09:49
15
0

Virgin projeks ar kosmosa tūristiem tak izgāzās. Bet no otras puses,ja visas valstis ir kaut kam parādā un pat ASV ir negatīvs budžets,kur tā nauda ir? Triljoni dolāru kaut kur ir izkūpējuši.  

bob marley avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  bob marley 22.03.16 11:47
15
0

spriežot pēc titulbildes, izskatās ka viņi slēpj vienu kick ass fucking mega snowboardu.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 22.03.16 10:23
14
0

atbildot uz SkatsNoMalas komentāru " Bet jautājums tā arī paliek neatbildēts... " Tur pazūd nepāra zeķes...

M4R3X avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  M4R3X 24.03.16 08:21
16
5

Aizsargāt no citplanētiešiem? Kas tas par murgu? Mēs cilvēki , salīdzinot ar viņiem dzīvojam akmens laikmetā. Varbūt 1% no viņiem nav labvēlīgi noskaņoti. Viņi ir ieinteresēti palīdzēt cilvēkiem attīstīties pareizajā virzienā. Viņi ceļo ne tikai telpā, bet arī laikā. Viņi ceļo brīvi starp dimensijām. Viņu tehnoloģijas miljoniem reižu pārsniedz zemes tehnoloģiju līmeni. Un ASV grasās aizstāvēties pret CITPLANĒTIEŠIEM?   Lielvalstīm ir citi mērķi.

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 22.03.16 02:24
10
1

Skaisti, flote ,300 cilv personals...  Interesanti ,ja43 izlukkugi ar tris cilveku apkalpi(mazak nez vai) 43 reiz3 =129,tad uz8 lielajiem iznak tikai pa 21 cilvekam, bet vel jabut tehniskajam personalam,vadibas komandai utt.300 ta ka pamaz prieksh visa...

iiviijs avatars
Medaļa ZebraMedaļa JubilārsMedaļa Spoki flame
  iiviijs 30.03.16 17:48
7
0

atbildot uz M4R3X komentāru " Aizsargāt no citplanētiešiem? Kas tas p... " Tu tā runā it kā tu būtu redzējis kādu citplanētieti. Varbūt esi arī? Pastāsti, lūdzu, kaut ko nedaudz smalkāk.

Speciālisc avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa TeamworkMedaļa Sviestmaize
  Speciālisc 23.03.16 08:15  
7
0
atbildot uz kapuracējs komentāru " Virgin projeks ar kosmosa tūristiem tak... "Pff.. izkūpējuši tikpat dabiski, cik pirms tam mākslīgi tikuši radīti! Nauda un autoritāte ir ilūzija, bet no otras puses skatoties -arī brīvība un patiesība ir ilūzija..
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.12.18 17:08
7
1

Pārtrauc skatīties krievu kanālu ren-tv. Tur čaļi visu laiku pīpē nopietnu lietu un stāsta vel lielākus brīnumus nonstopā

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 22.03.16 10:15
6
0

atbildot uz marsinsh@speles komentāru " Ko lieto ? Es arī gribu ! " Kāpēc man cilvēki turpina to jautāt?   

Lasiet manus rakstus un noskaņosieties uz pareizā viļņa

Verņjom vsjo v zad avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  Verņjom vsjo v zad 11.07.18 09:01
7
1

Izņemot sievasmāti,nevienu citplanētieti neesmu redzējis  

marsinsh@speles avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas joksMedaļa Maģistrants
  marsinsh@speles 22.03.16 09:31
9
4

Ko lieto ? Es arī gribu !

Anonīms
Puri 25.06.18 17:59
5
0

Ko NASA slēpj? Domājams, ka tikai to, ka pati NASA ir teātris. Neko īsti viņi neprot, nav paveikuši un nekur īsti nav bijuši (uz Mēness??) Ha hah.

Darth Vader avatars
Medaļa MaskaMedaļa Dienas joksMedaļa Teamwork
  Darth Vader 26.03.16 20:29
5
0

atbildot uz ELEP komentāru " Sporim, ka kosmosā jau ir notikuši nesk... " tik easy mani nevar uzveikt, un pa kuru laiku tu bildes pagūsi uzņemt?

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 23.03.16 23:13  
3
1
Ko autors smekje?