Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
704

Kā Damokla zobens pār daudzu cilvēku galvām karājas iespējamība, ka tieši viņus nolaupīs citplanētieši. Atzīsim, lai arī mēs nezinam, kas notiek tā dēvētajās nolaupīšanas epizodēs, bet kaut kas notiek un ir diezgan liela varbūtība, ka kāds atjēgsies piesiets uz operācijas galda spožā apgaismojumā. Tas var būt arī mirklis psihenē pirms lobotomijas veikšanas, bet tik pat labi ārpuszemes būtnes gatavojas veikt rektālo procedūru. Tas ir saprotams, ka ne jau vēlēšanās iegūt šādu pieredzi liks meklēt iespējamību kļūt nolaupītam. Klīst runas par vienu rasi, kas pēc izskata atgādina ziemeļu skaistules ar blondiem matiem un zilām acīm. Viņām ir nepieciešams tas, ko tikai vīrieši var sniegt. Varbūt, lai turpinātu savu dievišķo rasi, bet to mēs droši nezinam. Atliek cerēt, ka gadīsies īstie, ar kuriem piedzīvot debešķīgas ārpuszemes baudas un Stokholmas sindromu. Tomēr pat tiem, kam nepaveicas, pastāv iespēja, ka vēlāk kādu vakaru var atnākt Sievietes melnā. Lai aprunātos. Lai iepazītos ar tavu pieredzi...

Kritēriji pēc kuriem... Autors: Lestets Kā citplanētiešiem likt sevi nolaupīt?
1.

Kritēriji, pēc kuriem citplanētieši izvēlas cilvēkus nolaupīšanai, ir vēl noslēpumaināki nekā paši nolauīšanas gadījumi. Toties mums ir pieejama statiska. Vislielākā iespējamība tikt nolaupītiem ir bērniem, bet ja Jūs vairs neesat bērns un degat nepiecietībā tikt nolaupītam, tad šeit būt profesiju saraksts, kuru pārstāvji tiek nolaupīti neatkarīgi no vecuma. Tie būtu dzejnieki, mūziķi, belīberi (Bībera pielūdzēji), matemātiķi, cilvēki, kuriem patīk Harija Potera varoņi, šahisti, video spēļu spēlētāji, dīvainu lietu kolencionāri, profesori, klaidoņi, resnīši VW vabolītē, Harisonam Fordam līdzīgi pusmūža vīrieši, finansisti, smēķētāji, fermeri, gari basketbola spēlētāji, politiķi, kruīzu kuģu kapteiņi, cilvēki, kuriem patīk ēst visu ar ketčupu, cilvēki ar dzimšanas dienu jūlijā, baristas, rodeo klauni un īpatņi at metālu detektoru pludmalē.

Tas nav pilnīgs saraksts, bet, ja piederat vienai vai vairākām  no minētājām kategorijām, tad Jūsu iespējas ir krietni vien augstākas un varat būt tie, kas esat

Droscarons paliek droscarons... Autors: Lestets Kā citplanētiešiem likt sevi nolaupīt?
2.

Drošs paliek drošs, pat tie, kas ir pieskaitāmi pie iepriekšminētā sarakta, nevar būt pārliecināti, ka viņus nenolaupīs. Ir vēl citas lietas, statistiski pārbaudītas, kas palielinās izredzes.

Jums vajag atrasties īstajā vietā un laikā. Tumši tīrumi, lauki, pamesti botāniskie dārzi vai kaut kādas citas nomales, kur nav cilvēku. Atrašanos lielpilsētā nenosauki par sekmējošu faktoru. Iespējamību palielinās arī dzīvošana treilerī. Varbūt tas ir saistīts ar citplanētiešu nomadu dzīvesstilu, bet no mājas ar četrām guļamistabas būs jāatsakās un māja uz riteņiem būs krietni pievilcīgāka starpzvaigžņu blandoņām.

Dodieties pie dabas. Ja dienasgaismā lielu mežu masīvi, kanjoni, tuksneši vai vientuļas salas un kalnu virsotnes ir lieliskas vietas, kur būt, tad, iestājoties tumsai, iepriekšminētais kļūst par perfektu vietu nolaupīšanai. Skatieties zvaigznēs, jo vairāk tās redzat, jo labāk. Tomēr īpašu aktivitāti nav vērts gaidīt starp 0.00 un 4.00.

Vēl dažas lietas kuras... Autors: Lestets Kā citplanētiešiem likt sevi nolaupīt?
3.

Vēl dažas lietas, kuras vajadzētu ņemt vērā.

Ja dodieties uz izvēlētu tumšu un nomaļu vietu, paņemiet līdzi kabatas lukturīti. Sevis nejauša savainošana drastiski samazinās iespējas, jo daudz efektīgāk ir pētīt cilvēku, kas pirms tam nav jāsalabo. Noteikti paņemiet līdzi sviestmaizes, jo nevar jau zināt cik ilgi būs jāgaida, turklāt tas ir zinātniski pierādīts, ka tie kas ēd/nes līdzi sviestmaizes visdrīzāk tiks nolaupīti (sviestmaizes gan paliks uz Zemes).

Pilnīgi noteikti Jums ir jādodas vienam. Nolaupītie tiek rūpīgi izvēlēti un paņemti, ja viņi ir vieni. Jums vajag sēdēt, gulēt, vai stāvēt nomaļā vietā tādējādi ļaujot citplanētiešiem Jums kārtīgi nopētīt. Gadās, ka cilvēki tiek atgriezti atpakaļ vien dažas minūtes pēc nolaupīšanas. Tik spēja atgriešana var izsaukt ievainojumus vai pat nāvi, bet tas ir RISKS, ko vajag pieņemt kļūstot par nolaupīto. Nešaubieties par savu izvēli, citplanētišiem nepatīk memmesdēliņi un mīkstpēdiņi.

Galvenais, ka esiet tādi, kā Jūs vienmēr esat. Nevajag pārāk aizrautīgi gaidīt savu nolaupīšanu vai kā speciāli ģērbties. Imitējiet, ka esat aizņemts ar kaut ko, bet, ja beidzot pamaniet dīvainu gaismu, tad mūciet. Tas ir skaidrs, ka citplanētiešiem patīk pakaļdzīšanās. Vajag pēc tūkstošiem gaismas gadu ceļošanas arī kaut kādu izklaidi. Frāžu kā "Jūs mani nesaņemsiet dzīvu" kliegšana padarīs par patiešām atraktīvu kandidātu.

Protams ka cilvēkam ir jābūt... Autors: Lestets Kā citplanētiešiem likt sevi nolaupīt?
4.

Protams, ka cilvēkam ir jābūt atvērtam, gatavam piedzīvot kaut ko jaunu. Aizraušanās ar New Age kustību un OBE praktizēšana ļaus piedzīvot nolaupīšanu varbūt pat savā guļamistabā. Vajag prast paskatīties uz lietām no cita skatupunkta.

Runājiet ar saviem draugiem, paziņām un radiniekiem par citplanētiešiem. Viņu spiegi ir visur un tādā veidā var nodrošināt vismaz NLO ieraudzīšanu. Izdariet smalkus mājienus, tas ir zināms veids kā paziņot par savu kandidatūru. Tikai neesiet pārāk aizrautīgs, tādā veidā varat pievilināt neīstos citplanētiešus.

Lai arī zinātniskie eksperimenti ir svarīga daļa no nolaupīšanas, šeit svarīgākā ir bioloģija. Ja Jūsu ķermenis nav īpašs, tad vajag atrast jocīgu hobiju. Vismaz daži citplanētieši ir noguruši un nevar vien sagaidīt pienācīgu izklaidi, jo, kā jau aristokrātu bērneļiem pienākas (tādi atrodas arī starp citplanētiešiem), ikdienišķā dzīve ir neizturams slogs un hotdogu ēšanas un degunu urbināšanas čempioni var piedāvāt atslodi.

Ja ievērosiet iepriekš sniegtos padomus, iespējamība, ka citplanētieši tieši Tevi nolaupīs, būs augsta. Tomēr es to negarantēju.

Lai Jums veicas!

8
704
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [30]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
krouli avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  krouli 09.12.15 20:47
37
2

1. Pārliecinies, ka ir piektdiena;

2. Pazvani draugiem (Jo vairāk draugu, jo augstāks nolaupīšanas risks);

3. Dodies uz vietējo krogu.

4. Pamosties, ir notikusi teleportēšanās laikā un telpā.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 09.12.15 18:38
19
0

atbildot uz Aurum10 komentāru " Veru vaļā rakstu cerību pilns-beidzot p... " Ja būtu droša recepte kā nokļūt citplanētiešu zoodārzā, tad saeima jau sen būtu aizbēgusi. Bet, redz, Straujuma nezina!

spoku dienas joks

badroot avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Rasika olaMedaļa Dienas doma
  badroot 09.12.15 20:42
18
0

Un lai nenolaupītu regulāri jādzer daktera izrakstītais haloperidols.

spoku dienas joks

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 10.12.15 06:58
15
0

atbildot uz Aurum10 komentāru " Vispār Lestets rakstija,ka lieto humoru.Un tā... " Daba ir radījusi atšķīrgus cilvēkus, pat ar imunitāti pret humoru

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 09.12.15 21:23
13
0

atbildot uz kRT9 komentāru " Es izlasīju un domāju ko tu lieto? ... " Humoru

Chingchongchang avatars
Medaļa Mis Spoce 2017Medaļa Most WantedMedaļa Dienas doma
  Chingchongchang 12.12.15 11:05
13
0

Ka tik pats neesi citplanētietis ... 

  

Aurum10 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  Aurum10 10.12.15 00:39
11
0

atbildot uz zackfield92 komentāru " kas pa murgiem ?  tu spaisu lieto... " Vispār Lestets rakstija,ka lieto humoru.Un tā ir narkotika,kura dažus aizķer,bet citus nē   

F31KS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa KārumnieksMedaļa Recidīvists
  F31KS 12.12.15 12:35
10
0

Un tagad par to kā izvairīties no tiem es piemēram negribu viņus satikt

Aurum10 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  Aurum10 09.12.15 18:09
9
0

Veru vaļā rakstu cerību pilns-beidzot padoms,kā kļūt par apbrīnas objektu kādā ļoti tālā zoodārzā.Atlikušā dzīve rožaina-grauz vietējos čiekurus,kasi vēderu,bet vietējā presē esi programas nagla! Bet izrādas atkal nekā!(((   

Arcca avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Riesta laiksMedaļa Dienas doma
  Arcca 10.12.15 12:45
7
0

Kad sapņo - aizver acis.

mix41 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrs
  mix41 09.12.15 15:50
6
0

Vispirms sadabū spaisu un uzpīpē - pēctam viss sekos pats pa sevi

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  FuNkYmoNeY 09.12.15 15:27
6
0

Re kā tas notiek  https://www.youtube.com/watch?v=pY1_HrhwaXU    

N.Ushakovs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Patīk komentārs
  N.Ushakovs 12.12.15 13:59
4
0

Why would I fucking want to be stolen by aliens?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.12.15 15:13
4
0

  

zolo123321 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Vecīša cepure
  zolo123321 09.12.15 16:23
5
1

    

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.10.16 21:06
4
0

Gribi, lai Tevi noķer planētieši? Izej trijos naktī pliks meža vidū un sāc bļaut- es zinu, ka jūs esat citpalnētieši. Un tad izliecies, ka ej prom. Tajā brīdī viņi Tevis savāks, bet tās pilsētas prese uzrakstīs, ka tevi apēda lačis.

foggs avatars
Medaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Vecīša cepureMedaļa Erots
  foggs 25.10.16 21:39  
4
0
Ar cerību uz, nu tik būs, sasmējos, un ienāca prātā ka tev grāmata jāraksta par šo.
LordsX avatars
Medaļa Troll killerMedaļa MildaMedaļa Burvju klana biedrs
  LordsX 09.12.15 21:34
3
0

atbildot uz Lestets komentāru " Humoru " Aha, un šī humora deva vēl ir pat visai mērena, brīnos, ka daži tomēr nespēj sagremot...  

Ivars Grīns avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ZebraMedaļa Sertificēts spoks
  Ivars Grīns 30.08.16 15:56
2
0

  + vēl variants - ejot ārā, dinķšķināt Kelly Family - Fell in love with an alien, Nu un ja noklausoties viesi neierodās...nu vismaz būsi noklausījies dziesmu.

Ultrasn0w avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Tīģeris
  Ultrasn0w 09.12.15 15:53
1
0
Zinu uztvēru hehe