Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
292

Mēs vienmēr gribam zināt - kā un kas būs,kādi esam u.t.t., tad jau laikam laiks uzzināt, ko stāsta erotiskais horoskops par tevi.

AunsViņš  Mietpilsonis Nr1... Autors: manadvesele Erotiskais horoskops.
1. Auns. Viņš - Mietpilsonis Nr.1. Šajā zīmē dzimušie vīrieši pieder intelektuāļu tipam. Visbiežāk viņus var sastapt teātrī, bibliotēkā vai birojā. Laikus noskaidro, kas viņu visvairāk aizrauj, un runā par to vien. Nekavē tikšanos un regulāri cienā ar gardumiem. Iespējamas narcisisma iezīmes. Mīl skatīties spogulī. Iespējams, to labprāt darītu seksa laikā. Erogēnās zonas: piere, lūpas un ausis. Ja nejūtas apmierināti, aiziet, aizcērtot durvis. Viņa - Zina, ko grib, arī gultā. Sev blakus akceptē tikai par sevi pārliecinātus, mačo tipa vīriešus. Ja savādāk nevar, tad viņa pati ķeras pie lietas un viņu iekaro. Viņas temperaments prasa intensīvu uzrunāšanu un neatlaidību, viņu savaldzinot. Viņai vajag vīrieti, kas nebaidītos no cīņas.
VērsisViņš  Viņš ir ļoti... Autors: manadvesele Erotiskais horoskops.
2. Vērsis. Viņš - Viņš ir ļoti jūtīgs, redz sievietē ne tikai seksa objektu, bet arī cilvēku. Sievietes satiksmē ar viņu jūtas jaunas un skaistas, tām šķiet, ka atrodas pilnīgā drošībā. Parasti viņš nemēdz sievietes pamest nelaimīgas un aizvainotas. Savā mūžā viņš tiekas gultā ar daudzām sievietēm, taču nebūt ne tāpēc, lai kolekcionētu uzvaras. Kvantitatīva attieksme pret seksu viņam ir pilnīgi sveša, toties raksturīga tieksme pēc absolūtas personības brīvības, pastāvības un neatkarības, kā arī nevēlēšanās pakļauties vispārpieņemtajām normām, visam tam, ko dēvē par rutīnu. Cilvēkos viņš parasti ir jautrs, asprātīgs. Viņam ir plašs interešu loks, viņš neko nedara piespiedu kārtā. Sakarus ar sievietēm nekad neuzsāk, zemisku, sieviešu aizvainojošu instinktu mudināts. Viņa mērķis ir gūt atklāsmi pašam un sniegt baudu un laimi partnerēm. Viņa-Viņām patīk sajust spēcīgus vīrieša muskuļus. Vīriešus, kas nespēj ne vēja pūsmiņu izturēt un jau čīkst, viņa nevar paciest - tādiem nav nekādu izredžu ar vērša sievieti. Vērša sieviete ir dabiski skaista, tādēļ viņai ir plaša izvēle ar pielūdzējiem.Sajūtas un jutekliskums ir tas, kas viņai vajadzīgs no vīrieša. Oža un tauste viņai ir īpaši izteikta - viņa vēlas visu pasmaržot, pagaršot un aptaustīt.
DvīņiViņš  Ideāla vīra... Autors: manadvesele Erotiskais horoskops.
3. Dvīņi. Viņš - Ideāla vīra tips.Precies ar viņu! Ideālāku vīru neatradīsi, jo tieši jauka, mīļa, nedaudz mietpilsoniska ģimene ir viss, ko viņš vēlas. Viņš nesīs mājās naudu, būs uzticīgs, neļausies nekādiem kārdinājumiem, visticamāk, arī nedzers, nesmēķēs un tādējādi saglabās erekciju līdz sirmam vecumam. Ar vienu noteikumu: arī tev ir jābūt jaukai, centīgai un mīļai meitenītei. Nekādu skraidīšanu pa tusiņiem, gadījumu sakaru un feministisku monologu! Tad puisis noslēgsies sevī, saīgs, un tev būs ilgi jāpūlas, lai viņš atvērtu muti un vispār pateiktu, kas viņam kaiš un kas neapmierina.Dvīņi labprāt mīlējas gaismā, vērojot visu. Ziņkārīgs un parasti vispirms domā par savu baudu. Lēni iekarst erogēnā zona – rokas. Viņa - sieviete tauriņš Ātri un viegli dvīņu sievietes apbur apkārtējos ar saviem priecīgajiem smiekliem. Viņa komunicē ar vieglumu un kolekcionē kontaktus kā pastmarkas.Tam vīrietim, kurš viņu ieinteresē, ieintriģē un labprāt diskutē, ir vislielākās cerības. Dvīņu sievietes ir vienas nakts sakaru meistares, viņas ir skaistākais tauriņš katrā ballītē. Ar ko labāk? Tikpat jautri un kņudinoši kā dvīņu sievietes ir arī svari un ūdensvīri. Labprāt viņas lido arī pie Lauvām, kas katru afēru kā īstu šovu uztver. Taču - rokas nost no skorpioniem un zivīm, kas ir pārāk sarežģīti vieglajai dvīņu sievietei.
VēzisViņš  Pašapliecināties... Autors: manadvesele Erotiskais horoskops.
4. Vēzis. Viņš - Pašapliecināties alkstoša mīļākā tips. Ļoti labvēlīgs – vari droši viņam prasīt padomu. Mīl bērnus un politiku. Ar viņu vari doties uz pludmali. Glaimo viņa ārienei un ļauj rūpēties par sevi. Ja gadījumā nokļūsi slimnīcā, tas var kļūt par vislabāko savaldzināšanas iespēju – viņš tevi apmeklēs katru dienu, vai vismaz piezvanīs. Vēzis dod priekšroku nevis gultai, bet gan paklājam vai zaļai zālītei. Mīlēšanās laikā klusē, bet vienmēr ir maigs ar visām partnerēm. Patīk mežģīņu veļa. Erogēnā zona – krūtis. Var sajust orgasmu arī no kaislīgiem skūpstiem. Viņa - romantiskā sieviete Mīlestība ir viņas dzīves lielākais sapnis. Romantika un sirdssāpes vienkārši pieder pie viņas dzīves. Vēža sieviete mierīgi varētu būt jaunā Rozamundes Pilčeres romāna galvenā varone. Taču arī viņa kādreiz izmēģina ”ātro”, taču godīgi sakot, viņa tik un tā sapņo par savu bruņinieku baltajā zirgā.
LauvaViņš  Lepna noteicēja... Autors: manadvesele Erotiskais horoskops.
5. Lauva. Viņš - Lepna noteicēja tips.Mīl glaimus neierobežotos daudzumos. Drīkst apspriest viņa personību, darbu. Tāpat – sarīkot viņam par godu vakariņas. Lauvām vispār piemīt laba humora izjūta, ja tikai nesmejas par viņu. Pietrūkst veselīgas paškritikas, tādēļ jokus par viņa personību uztver ļoti asi.Lauva ir augstās domās par savām spējām, tādēļ pārlieku neaizraujas ar glāstiem un maigošanos, uzskatīdams, ka viņam tik un tā viss izdosies spoži. Viņu apmierina standarta pozas. Patīk ekstravaganti prezervatīvi. Erogēnā zona – mugura. Patīk demonstrēt sevi. Viņa - trīs sievietes vienā.Trīs vienā - sieviete vamps, skaistuma karaliene un vienkārši parasta meitene.Varbūt tieši šis sajaukums ir tas iemesls, kādēļ vīrieši lauvenes tik ļoti mīl. Vīrieti, kuru viņa iekāro, viņa galu galā arī dabūs. Viņas mērķē uz augstajiem plauktiem. Vīrietim, kurš grib lauveni dabūt sev, viņai kaut kas ir jāsola. Vesela filmu studija, tituls vai vienkārši mīlestība uz visu mūžu.
Jaunava Viņš  Klusais un... Autors: manadvesele Erotiskais horoskops.
6. Jaunava. Viņš - Klusais un bīdāmais tips. Šo vīrieti piesaista šarms un grācija. Sarunā ar viņu vari piesaukt autoritātes vai arī pati kļūt par autoritāti viņam. Vari uzaicināt uz kādu izstādi, bet nederēs dīka slaistīšanās tāpat vien. Ja tev ir vērā ņemama profesija, firma vai amats, neaizmirsti to viņam paziņot – tas jo vairāk liks viņam apjaust tavu vērtību. Jaunavai nepatīk nejaušības, tādēļ par mīlas brīžiem vēlams norunāt jau iepriekš, lai viņš spētu sarūpēt visu, ko uzskata par vajadzīgu. Viņš labi pārzina sievietes anatomiju, bet ir problēmas ar iztēli. Lai cik tas dīvaini neliktos, patīk mīlēties tumsā un zem segas. Erogēnās zonas – vēders un gurni. Viņa - seksīga pedante.Jaunavas savas seksuālās vēlmes nesarežģī un pie iet tam viegli. Kāpēc gan ne? Galu galā taču būt gultā ar foršu vīrieti ir pati dabiskākā lieta uz pasaules! Tomēr viņām patīk labi kopti un inteliģenti vīrieši. Viņa erotizē vīrieša dzīves pieredzi un garīgo bagātību ne tikai muskuļus. Viņas partnerim jābūt ļoti pārliecinātam par sevi, it īpaši brīdi, kad īsi pēc orgasma, jaunava pieceļas un sāk ar viņu apspriest strikti organizēto dienas plānu. Tādas viņas vienkārši ir!
SvariViņš  Skaista mīlnieka... Autors: manadvesele Erotiskais horoskops.
7. Svari. Viņš - Skaista mīlnieka tips. Pārāk izsver visus ”par” un ”pret”. Necieš emocijas. Viņa harmonijas mīlestība attiecināma arī uz sievietēm – viņām jābūt skaistām un komunikablām. Viņš lieliski mācēs sarunāties par mākslu, arhitektūru vai taisnīgumu, it īpaši, ja uzskatīs, ka tas pārkāpts. Piemīt donkihotisms. Erogēnās zonas – muguras lejasdaļa vai gurni. Reaģē uz sitienu pa gurniem ar kādu ”stiprāku” priekšmetu. visas pozas mīļas. Viņa - sieviete, kas mīl ar acīm.Svaru sieviete ir šarmanta, kopta visu sabiedrību mīlule. Tā kā viņa ir tik neatvairāmi pievilcīga un draudzīga, viņā ļoti viegli iemīlēties. Viņu regulāri aplido dučiem pielūdzēju. Taču svaru sieviete ir īsta estēte. Tikai bezgala skaistais Adonīss (grieķu mitoloģijā skaistuma dievs) var piekļūt viņas sirdij. Viņa mīl ar acīm, tādēļ panākumus pie viņas var gūt vīrieši, kas viņai piedāvā skaistas lietas.
Skorpions Viņš  Seksa karaļa... Autors: manadvesele Erotiskais horoskops.
8. Skorpions. Viņš - Seksa karaļa tips.Pret viņu jāizturas nopietni: nedrīkst iebilst, bet arī liekuļot nē. Nav vērts aicināt viņu uz teātri vai jautru ballīti – viņam patīk mājas miers. Ja arī aizvilksi viņu uz tusiņu, vajadzēs samierināties ar sēdēšanu kādā tumša kaktā. Mīl kārdinošas sievietes un uzmanības apliecinājumus, sevišķi – vienreizējas dāvanas.Ne pārāk domā par izsmalcinātību, tehniku. Galvenais – apmierināt savu bezgalīgo kvēli. Bieži vien nemaz nepaspēj izģērbties. Viņa ”ieroči” ir mēle un lūpas, turklāt tie ir perfekti ”ieroči”. Necieš prezervatīvus. Viņa - kaislīga nakts karaliene. Kad skorpiona sieviete ienāk telpā, gaisā uzvirmo kaislība. Viņas moto ir visu vai neko. Vīrieši krīt pie viņas kājām. Vīrietis labprāt ļaujas tikt pavedināts un neiebildīs, ja tiks mazliet arī pamocīts. Viņa ir nakts karaliene un pārzina visus seksa noslēpumus. Visi jaunie puiši sapņo nokļūt viņas neķītrajā gultā.
Strēlnieks Viņš  Sapņaina... Autors: manadvesele Erotiskais horoskops.
9. Strēlnieks. Viņš - Sapņaina utopista tips.Nemīl noslēgtus cilvēkus, ar kuriem grūti kontaktēties. Viņa vaļas prieks – zirgi un suņi. Tādēļ ieteicams kopīgi apmeklēt hipodromu vai medību suņu izstādi. Mīl pārgājienus, piknikus. Ciena nūdistus. Dod priekšroku mazai, patīkamai kompānijai, nevis skaļai ballei. Erogēnās zonas – gurni un augšstilbi. Savā būtībā viņš ir ”iekarotājs”. Labprāt iegūtu visas pasaules sievietes. Bet viņu arī nesaista sieviete, kura padodas bez cīņas. Stabilām, pastāvīgām attiecībām nav gatavs. Toties ir ar bagātu iztēli. Viņam nekas nebūtu pret seksu ar sievieti kurpēs un smalkos cimdos. Viņa - sieviete medniece. Viņa ir moderna, vaļsirdīga un nav nekāds bēdu bērns. Šī sieviete ir īsta medniece un vienas nakts sakari viņai ir sporta vietā. Vislabāk viņa jūtas vīriešu sabiedrībā. Strēlniece nav noskaņota uz dēkām un piedzīvojumu meklēšanu, jo pati ir viens liels piedzīvojums. Taču viņa tic laimīgām beigām un visam labajam cilvēkos.
MežāzisViņš  Rūpīga vīra... Autors: manadvesele Erotiskais horoskops.
10. Mežāzis. Viņš - Rūpīga vīra tips.Vislabāk ar viņu iepazīties darbā. Ja esi laba darbiniece, turklāt zinātkāra, tavas akcijas ceļas – viņš tev nolasīs veselu lekciju par savu interešu priekšmetu. Ballītes nemīl. Ir ģimenes cilvēks. Ja aicināsi viņu uz teātri, nopērc 3 biļetes – sev, viņam un viņa mātei. Erogēnās zonas – seja, arī krūtis un vēders. Mīlestībā, tāpat kā citur, visu plāno. Izvēlīgs. Pārlieku uzbudinājies var sarunāt rupjības. Mīl striptīzu, glāzi liķiera un mīkstu gultu. Viņa - ledus karaliene. Mežāža sieviete ir īsta ledus princese ar augstām prasībām. Vīrieši bez nākotnes lai vispār viņai netuvojas! Tikai vīrieši ar karjeras izaugsmes iespējām un sasniegumiem mežāža sievietei nākotnē varētu noderēt. Viņa ir vēsa un strikta kā noslīpēts dimants, tomēr ļoti skaista - visi vīrieši uz viņu atskatās.
5
292
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [20]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sad Pussy avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Sad Pussy 13.11.10 08:27
5
0

Skorpions, rarwww..... :DD

manadvesele avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Students
  manadvesele 13.11.10 13:22
1
0

atbildot uz Frax1s komentāru " Bļāviens es gribēju redzēt pliku ū... " apati savu ziimi (zivi) es arī neredzēju pliku. jo visas zīmes nebija. Katru mēnesi liek jaunu, bet visas vēl nebija salikta, bet man necēlās roka mainīt visas. (esmu iemīlējusies tajā vīrietī )

manadvesele avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Students
  manadvesele 13.11.10 10:30
1
0

atbildot uz niksniks  komentāru " kāpēc strēlnieka vietā attēlots mē... " Atvainojos par klūdu!

Tika izlabots! 

Imaginarium avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Garīgais līderisMedaļa Redaktors iesaka
  Imaginarium 13.11.10 16:35
0
0

esmu versis un vspr nav par ko piesieties apraksta..labs.. =D

++

OGkush avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  OGkush 13.11.10 18:20
0
0

PILNĪGA TAISNĪBA!! (esmu skorpions)

magenta avatars
Medaļa Most WantedMedaļa Spoku Mis 2015Medaļa Most Wanted
  magenta 13.11.10 20:36
0
0

toties raksturīga tieksme pēc absolūtas personības brīvības, pastāvības un neatkarības, kā arī nevēlēšanās pakļauties vispārpieņemtajām normām, visam tam, ko dēvē par rutīnu. Cilvēkos viņš parasti ir jautrs, asprātīgs. Viņam ir plašs interešu loks, viņš neko nedara piespiedu kārtā...

 

precīzāk vairs nevar [vērsis]

manadvesele avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Students
  manadvesele 13.11.10 20:38
0
0

atbildot uz magenta komentāru "toties raksturīga tieksme pēc absolūtas personī... " Man arī sakrita! (esmu Zivs)

thunderb avatars
 HaltūristsMedaļa O!ZorroMedaļa Bila acs
  thunderb 13.11.10 21:06
0
0

cik labi ka esmu [DVĪNIS]

lucky boy avatars
Medaļa Spoks
  lucky boy 16.11.10 19:57
0
0

6. attela pliki pupi :D

Frax1s avatars
Medaļa SpoksMedaļa PiparkūkaMedaļa Vanckars
  Frax1s 13.11.10 14:44
0
0

atbildot uz CitronsSs komentāru "apati savu ziimi (zivi) es arī neredzēju pliku.... " Nu skaidrs! :) Tad tas ir piedodami

millers avatars
Medaļa TulpīteMedaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa Soarkana Rūžeņa
  millers 13.11.10 13:50
0
0

viirietis skorpions MMmmm...

par sievieti mežāzi nav jau tik traki kā to mālē

filips811 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Nostradams
  filips811 13.11.10 10:38
0
0

atbildot uz Ješka komentāru " Skorpions, rarwww..... :DD " vo vo, Rawwrrr

Senjorita avatars
Medaļa DeputātsMedaļa TīģerisMedaļa Sertificēts spoks
  Senjorita 13.11.10 10:47
0
0

kpc strēlniekim nav seksīgas bildes? ://

nu šis tas atbilst,jā :D

manadvesele avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Students
  manadvesele 13.11.10 10:55
0
0

atbildot uz Senjorita komentāru " kpc strēlniekim nav seksīgas bilde... " Tāpēc, ka mans nets ir nočakarējies :D un seksiigaa viiriessa turpinaajuma  nebija. :(

South Park avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Sponsora favorīts
  South Park 13.11.10 11:07
0
0

versis

Chiepchiepa avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Soarkana Rūžeņa
  Chiepchiepa 13.11.10 12:00
0
0

Lauvenes.

Frax1s avatars
Medaļa SpoksMedaļa PiparkūkaMedaļa Vanckars
  Frax1s 13.11.10 13:14
0
0

Bļāviens es gribēju redzēt pliku ūdensvīru Nu vispār man atbilst Tik kaut kādas frāzes galīgi garām.

Autoram: Ja gribēji likt vienādas bildes, tad to arī izdari (tas ir - izlabo). + par plikajām bildēm, tā ir māksla!

Marmanda avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joks
  Marmanda 13.11.10 13:30
0
0

Atbilst :)

LuckyMiau avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  LuckyMiau 13.11.10 13:32
0
0

 

EsTanka avatars
Medaļa SpoksMedaļa MaģistrantsMedaļa Vidusskolnieks
  EsTanka 13.11.10 13:51
0
2

Mums pohuj - mēs tankā!