Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
128

Tas ir fenomens, kas tiek uzskatīts par atsevišķu parādību. Tie nav spoki, tas ir kaut kas cits. Ir bijušas dažādas teorijas par to, kas tas īsti ir, bet vienota secinājuma nav. Lielākoties tie ir melni cilvēkveidīgi objekti, kas uz mirkli parādās redzeslokā. Tomēr dažreiz ir izdevies tos nofotografēt.

Viena no vietām kur var... Autors: Lestets Ēnu cilvēku fotogrāfijas
Attēls no: www.tumblr.com
1.

Viena no vietām, kur var satikt gandrīz vai jebkuru nešķīstību,  ir „Waverly Hills” sanatorija. Tā bija psihiatriskā slimnīca, kas darbojās līdz 1961. g. un tur ir miruši ap 64 000 cilvēku. Kādai sievietei nejauši ir izdevies nofografēt tur arī ēnu cilvēku.

Cits sanatorijas apmeklētājs... Autors: Lestets Ēnu cilvēku fotogrāfijas
Attēls no: www.pinterest.com
2.

Cits sanatorijas apmeklētājs nofotografēja istabu ar vecu aprīkojumu, bet vēlāk fotogrāfijā ieraudzīja melnu siluetu.

Cita vieta kas ir slavena ar... Autors: Lestets Ēnu cilvēku fotogrāfijas
3.

Cita vieta, kas ir slavena ar spokošanos, ir Limas tuberkolozes slimnīca Ohaio štatā. Tā beidza darboties 1972. g. un kopš tā laika stāv pamesta, bet dažādiem pētniekiem tā ir interesanta vieta. Kādam urbānajam izmeklētājām ir izdevies iemūžināt šo.

Viena no vietām kur ir... Autors: Lestets Ēnu cilvēku fotogrāfijas
4.

Viena no vietām, kur ir papilnam ir ēnu cilvēkiem, atrodas Misūri. Vietējie iedzīvotāji to pazīst vairāk kā zombijceļu. Pati dīvainākā fotogrāfijā ir uzņemta 2005. g. Tur var redzēt ne tikai vienu, bet veselu rindu ar ēnu cilvēkiem.

Tom Halsteds kas kopā ar... Autors: Lestets Ēnu cilvēku fotogrāfijas
5.

Tom Halsteds, kas kopā ar “Paranormal Taskforce" uzņēma iepriekšējo fotogrāfiju, atgriezās tur 2006. g. un uzņēma šo fotogrāfiju.

Viena no vietām kur pilnīgi... Autors: Lestets Ēnu cilvēku fotogrāfijas
Attēls no: read01.com
6.

Viena no vietām, kur pilnīgi noteikti spokojas, ir kuģis "Queen Mary". Pēc 1967. g. tas stāv Longbīčā, Kalifornijā un ir kļuvis par viesnīcu. Kādam ir izdevies nofotografēt šādu siluetu.

Tas laikam nebūs pārsteigums... Autors: Lestets Ēnu cilvēku fotogrāfijas
7.

Tas laikam nebūs pārsteigums, ka pamesti cietumi kļūst par vietu, kur spokojas. Tomēr tur ir ļoti daudz negatīvās enerģijas, vai ēnu cilvēki barojas ar šo enerģiju? Šī fotogrāfija ir uzņemta pamestā Maundsvilas cietumā, Vestvirdžīnijā.

Ēnu cilvēki bieži vien tiek... Autors: Lestets Ēnu cilvēku fotogrāfijas
Attēls no: www.pinterest.com
8.

Ēnu cilvēki bieži vien tiek redzēti ar cepuri. Šī fotogrāfija ir uzņemta 2011. g. kādā bijušajā ieslodzījuma iestādē Austrālijā.

Bieži vien scaronīs ēnu... Autors: Lestets Ēnu cilvēku fotogrāfijas
Attēls no: www.aliqtisadi.ps
9.

Bieži vien šīs ēnu figuras neviens pat nepamana, tikai vēlāk pārskatot fotogrāfijas atklājas, ka tajās ir kaut kas negaidīts. Kā tas ir arī šajā gadījumā, kad pārskatot 4. ielas tilta fotogrāfijas Losandželosā tajās atklājās ēnu cilvēks.

Pat fotogrāfiskie... Autors: Lestets Ēnu cilvēku fotogrāfijas
Attēls no: www.facebook.com
10.

Pat fotogrāfiskie pieradījumi īsti neko nepaskaidro, pat nepierāda. Iespējams, ka tas ir viltots, bet varbūt mums vajag to pētīt savādāk. Kā gan mēs varam iegūt fiziskus pierādījumu par parādību, ko mēs uztveram? Ar savu prātu, ar savu apziņu, tomēr fizisko pierādījumu trūkums nebūt nepierāda, ka darīšana ir ar kaut ko izdomātu.

2
128
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SemirsGerkans avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Pamatskolnieks
  SemirsGerkans 27.09.19 08:18  
5
0
Mazliet FAKE
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 27.09.19 10:58
5
0

visam ir pilnīgi loģisks izskaidrojums.. fotoaparāts bieži fiksē to ko smadzenes |"izfiltrē", ēnas, pusēnas.. lielāko daļu no ēnām mums smadzenes piezīmē.. bet fotoaparāts parāda patiesās krāsas, un ēnas..  un otrādi

bieži vien to ko redz cilvēks, fotoaparāts nespēj fiksēt, teiksim ja fotogrāfēsi cilvēkus pret sauli - sanāks tev "ēnu cilvēki" - pats redzēsi gan sejas gan visu pārējo, bet fotoaparāts paņems par pamatu teiksim sauli, un pēc tā iestatīs ekspozīciju..  (4 bilde) ..

tas pats ar slikti apgaismotām telpām, un kustīgu objektu.. fotoaparāts telpu eksponēs zināmu laiku, kamēr objekts jau sen būs pārvietojies citur .. (6 bilde- tipisks - ilgas ekspozīcijas piemērs).. 

- arī fotogrāfējot caur stiklu (8 bilde), nebūs tāds rezultāts kādu gaidiji.. - iespējams ka nemaz neredzēsi ka kāds iekšā, jo smadzenes paņems par pamatu atspulgu, pārējo "izmetot"..  

fotogrāfējot ar zibspūldzi (5 bilde), neturi objektīvam priekšā pirkstu - fotogrāfējot dienā- varētu redzēt ka tas ir pirksts- naktī būs melns pleķis... 

- tā pat tālāki priekšmeti būs gandrīz nesaskatāmi, atkarībā no gaismas atstarošanās (7 bilde - tur stāv reāls cilvks, tikai sienas gaismu atstaro labāk nekā viņa drēbes.. )

pārējās ir vienkārši - enas/gaismas efekti..

10- izskatās pēc reāla feika.. -  vienkārši melna papīra figuriņas dažu centimetru attālumā + foto pret gaismu.. 

 

mix41 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Darts VeidersMedaļa Dienas joks
  mix41 27.09.19 01:52
3
0

tas moments kad jūti ka pēkšņi paliek vess istabā un sajuta kad kads ir ieradies apciemot tevi. man mājā ir reizes kad dzirdu ka trepes čīkst pakāpieni un aizvertas durvis noklab. No sākuma bija dīvaini bet tagad pat nepieveršu uzmanību