24

 832  2

Tālāk aprkastītie notikumi risinājās Anglijā, Enfieldas pilsētā no 1977-78. gadam. Par poltergeista uzbrukuma mērķi kļuva divas māsas vecumā 11 un 13 gadi. Psihisko pētījumu biedrība apgalvoja, ka notikumi ir īsti, bet psiholoģijas profesors Anita Gregorija apgalvoja, ka meitenes ir tēlojušas par labu ziņu reportieriem. Skeptisko pētījumu komiteja kopā ar magiem kritizēja izmeklētājus par viņu lētticību, pārāk viegli dažādos notikumu interpretējot kā pierādījumu blēdībai.

Poltergeista aktivitāte tika plaši atspoguļota valsts lielākajos laikrakstos kā Daily Mail un Daily Mirror. Notikumiem ir veltītas daudzas dokumentālās un mākslas filmas, tie ir aprakstīti grāmatās. Nākamajā gadā iznākošajai filmai Conjouring 2 pamatā ir šie notikumi.

Kas tajos bija tik īpašs? Divu gadu laikā mājas iemītnieki piedzīvoja daudz mēbeļu levitācijas gadījumus. Dažādas dēmoniskas balsis un skaļus trokšņus. Saudauzītus traukus un akmeņu mešanu. No visiem gadījumiem biedējošākais bija māsu levitācija. Lai arī ne visi tic, ka tas notika un nebija krāpniecība, tas būtu jocīgs veids, kā meitenēm pievērst uzmanību.

Pievienotie video

Intervija ar Džanetu 2012. g.

Komentāri 24

0/2000

Sāksim ar loģiku - kāpēc gan neizvākties? Ar to vien pietiek. 

 35  0 atbildēt

Ja jau tas notika tik acīmredzami tad kur videomateriāli?  

Un kāda suņa pēc cilvēki tad turpina dzīvot tādā vietā?

 30  0 atbildēt
Es jau gadiem dzīvoju UK. Pagājušajā vasarā ar kolēģi bijām apmetušies uz nedēļu Londonā, darba sakarā. Kamēr tur dzīvojāmies, viņš man izstāstija par šausmu filmu Conjuring 2, kuru bija redzējis nedēļu iepriekš kīnoteātrī. Vins izstāstīja man cik tā esot laba un ka apsēstā māja ir arī reālajā dzīvē. Respektīvi filma esot balstīta uz daļēji patiesiem notikumiem 70gados. Tākā esmu liels horror žanra piekritējs, nodomāju ka eventually, filmu noskatīšos. Pienāca nedēļas nogale un mūsu darīšanas Londonā bij beigušās. Bet mājās mēs izlēmām braukt tikai svētdien vakarā. Sestdien man uzrakstīja pazīstamais, bijušais kolēģis no iepriekšējā darba, ka sestdien viņam Ziemeļlondonā esot beizbola mačš ar savu klubu un piedāvāja atbraukt paskatīties. Piekritu, ielecām mašīnā un devāmies uz viņa nosūtīto adresi, parku kur noritēja spēle. Skatoties maču un pamīšus brīžiem runājoties ar kolēģi atklājās, ka spēlēle norisinās un mēs šobrīd atrodamies Enfildā(Enfield). Pašiem mums neapjaušot un mežonīgas sakritības dēļ, mēs bez iepriekšēja nodoma atradāmies 10 minūšu braucienā no mājas, no tās pašas mājas, par kuru viņš man tika stāstījis dienas iepriekš. Mēs vienkārši nevarējām šādu iespēju laist garām un pēc mača ievadījām pasta indeksu un precīzu ielu ar mājas numuru navigātorā un devāmies turp. Paldies google. Braucot tur norunājām, ka pieklauvēsim pie durvīm un pacentīsimies ieiet mājā un aprunāties ar cilvēkiem, kuri tur itkā joprojām dzīvo. Un tagad kūlminācija! Esot pie mājas un pēc visa iepriekš dzirdētā, godīgi, šermuļi sāka skriet pa muguru.😄 Tipiska daļēji piesaistīta māja UK ar bieziem aizkariem un aizaugušu dārzu. Sākām klauvēt! 😄 Nav atbildes. Pēc pāris atrkārtojumiem un neskaitāmām tirpām, nolēmām ka pietiks un ņemsim vagu, jo noteikti pa visiem laikiem ir bijis čupām ziņkārīgu cilvēku, kā mēs. Nodomājām, ka drīzāk priekš mums izsuaks policiju nekā laidīs iekšā.😄 Sabildējām bildes un grasijāmies mukt prom pirms pievērsām uzmanību kaimiņu mājai, pa labi no bēdīgi slaveni apsēstās mītnes. Visa mājas fasāde bija "nokrauta" ar neskaitāmām video novērošanas kamerām, vairākām slēdzenēm. Daļēji saplaisājušu rūti pirmajā stāva logā, bet otrā stāva dubūltajā pakešlogā,dekoratīvo iekšējo daļu, kura ir noplīsusi, nokritusi zemāk, starp rūtīm un izskatās pēc krusta. Visam vēl papildus tas vēl piedeva papildus tirpu un bij jāmūk.😄 Mums ir pieņēmums, ka īstenībā apstestā māja bija kaimiņmāja un speciāli internetā ir norādīta cita adrese vai arī vienkārši ir daudz cilvēku spoku "mednieku" un ziņkārīgu cilvēku kas neliek mieru, kā bēdīgi slavenajai, tā arī kaimiņu mājai. Noteikti ir ko atcerēties... 😄
 13  0 atbildēt

Tā sajūta, kad "I believe, I can fly". Nekas, ka miegā, pret sienu, uz skapja, spoka mesta, bet lido taču.    

 6  0 atbildēt

Interesanti

 3  0 atbildēt

The Conjuring 2 ir par šo stāstu.

 2  0 atbildēt

man bail no poltergeista  , bērnībā ar futbola komandu izbraukumos biedējām viens otru ar nostastiem  

 2  0 atbildēt
Kur tās bildes tādas uzradās?😂😂
 1  0 atbildēt
Šajā gadījumā tas nav poltergeists, tas ir māju apsēdušais gars / spoks.
 1  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

'''''' Dēļ šī raksta es sākšu ticēt spokiem!''''''

     
 3  3 atbildēt

Hurma

 0  1 atbildēt

Starp citu conjuring 2 ir jau iznācis, nevis nākamājā gadā, bet gan šogad. 

 0  2 atbildēt