Var kam tādam ticēt, var neticēt, bet ir dzimtas, kuras tiešām un acīmredzami vaja kāds ļauns liktenis...
Dzimtas lāsts26
Tā arī nav skaidrs, ko īsti savārīja Džozefs Kenedijs, bet par to dārgi maksā visi viņa pēcteči- viņa vecākais dēls Džozefs juniors krita kaujā 1944 gadā, meita gāja bojā aviokatastrofā 1948. Viņa otrais dēls, prezidents Džons Kenedijs, gāja bojā atentātā 1963. gadā, bet viņa brālis senators Roberts Kenedijs tika nošauts 1968 gadā. 1984. gadā Roberta dēls Deivids mira no pārdozēsanas, bet otrs dēls mira slēpojot 1997.
1999 gadā Džons jaunākais, viņa sieva Karolīna Beseta un viņas māsa nositās, lidojot nelielā privātā lidmašīnā, kuru vadīja pats Džons. Tie ir tikai nelaimes gadījumi, bet vēl Kenedijus vajā un pirms laika noved kapā visas iespējamās ļaunākās slimības- priekšlaikus dzimuši miruši bērni, neveiksmīga lobotomija, pašnāvības, vēzis, insulti un izkaisītā skleroze. Bet pat banāla braukšana automašīnā šajā dzimtā var beigties bēdīgi- 2006 gadā Patriks Kenedijs nositās, atrodoties ārsta parakstītu zāļu ietekmē, un viņa tēva Teda Kenedija lidmašīna iespēra zibens, un ikai pateicoties brīnumam tā neiegāzās okeānā,
Izrādās, dzimtas lāsti var izplatīties tālak kā infekcija. Džekija Kenedija, Džona Kenedija atraitne, apprecēdamās ar grieķu miljardieri Aristoteli Onasis, atnesa lāstu sev līdz- katra ziņā viņa dzimta saka brukt 1973. gadā, kad viņa dēls Aleksandrs nositās aviokatastrofā. Drīz pēc dēla nāves 1975 gadā pēkšņi pats Aristotelis nomira no pneimonijas. Aristoteļa meita Kristīna 37 gadu vecumā nomira no navējošas novājēšanas tablešu kombinācijas ar miegazalēm.Patlaban no šīs dzimtas ir palikusi dzīva tikai Kristīnas meita Atēna, kura ar savu vīru dzīvo Brazīlijā.
Kad Ernestam Hemingvejam bija 29 gadi, un viņš jau saka kļūt par populāru rakstnieku, viņa tēvs nošāvās. Ernests Hemingvejs saņema Nobeļa un Pulicera prēmijas, viņš bija bagāts un slavens, bet 1961 gadā nošāvās arī viņš. Vēl piecus gadus vēlāk, ieņēmusi milzīgu devu miegazāļu, mira viņa māsa Ursula. Vēl pēc 16 gadiem nošavās Ernesta vienīgais brālis Leičesters. 1996. gadā savā 35 gadu jubilejā viņa skaistā mazmeita Margo noindējās ar barbiturātiem.Patlaban ir palikusi dzīva tikai viņa jaunaka mazmeita- Mjuriela.
Vienu vienīgu reizi cīņas makslas meistars Brūss Lī iedzēra zales pret galvassāpēm...sakās alerģiska reakcija, smadzeņu tūska un 32 gadu vecumā viņš negaidot mira, un viņa populārākā filma "Enter of Dragon" parādījas uz ekrāna mēnesi pēc viņa nāves. Pēc 20 gadiem viņa dēls Brendons traģiski mirst filmas "Krauklis" uzņemšanas laikā , kad butaforiska pistole izrādās pieladeta ar īstam lodēm..Viņam bija 28 gadi un arī viņa zvaigzne savu vislielāko spozumu sasniedza pēc viņa nāves.Ir tikai viens labums- ja mirt, atrodoties slavas zenītā, ir šīs dzimtas lāsts, tad Brendona māsai Šenonai tas nedraud- viņa nav diez cik talantīga aktrise, un kļūt par zvaigzni viņai nespīd.
Indieši svēti tic, ka nevar precēties ārpus savas kastas robežām, un vēl sliktāk- ar citticībnieku. Indijas pirmais premjerministrs Džavaharlals Neru arī savu meitu Indiru Gandiju iesaistīja politikā. Bet! Indira bija precējusies ar persu Ferozu Gandiju, ar ko izraisīja konservatīvo iedzīvotaju sašutumu un masu lāstu savā adresē.
Neskatoties uz to, tautas vairums mīlēja "mazo Indijas meitu", un, kad viņa iesaistīja politikā savu dēlu Sandživu, tauta viņu atbalstīja. Bet! viņš ļoti agri gāja bojā lidmašīnas katastrofā. Pēc tam Indira Gandija izdarīja lielu kļūdu, ielauzdamās sikhu vissvētākaja vietā- Zelta templī, par ko viens no viņas miessargiem iešava viņā 31 lodi. Premjera posteni mantoja vecākais dēls- Radživs. Bet- arī viņs bija precējies ar "nepareizu" sievieti- ārzemnieci. Radživa slepkava bija trausla meitene baltā sari ar sandala ziedu vītni rokās- zemu paklanījusies, viņa iedarbināja spridzekli, kurš sarāva gabalos gan viņu, gan Radživu Gandiju. Sēru ugunskuru aizdegušais viņa dēls Rahuls Gandijs patlaban ir cilvēks ar vissliktāko reputāciju Indijas parlamentā un Sandžala bērni politisku iemeslu dēļ vispār ir padzīti no valsts.