local-stats-pixel fb-conv-api

Bermunda trīstura noslēpumi9

51 1

Par vienu no mīklainākajām un baismīgākajām mūsu planētas vietām tiek uzskatīts Bermudu trīsstūris. Dažādu neticamu un baismīgu notikumu dēļ tas tiek saukts arī par Sātana trīsstūri.

Kolumbs – pirmais

Par Bermudu trīsstūra dīvainībām sāka runāt līdz ar Vecās Pasaules cilvēku ierašanos rietumu puslodē. Kristofors Kolumbs ir kļuvis par pirmo jūrnieku, kurš šķērsoja Bermudu trīsstūri. Viņa pieraksti par kompasu bultu dīvaino uzvedību, liesmojošiem stabiem, kas parādās tieši no ūdens, dīvainu uguņu uzrašanos, kas pārvietojas ūdenī, kļuva pieejami daudziem jūrniekiem. Tā radās leģenda.

Kopš tā laika lidmašīnu, kuģu un cilvēku saraksts, kas pazuduši šajā vietā, papildinās ik gadu, neskatoties uz vairākkārtējiem zinātnieku mēģinājumiem pārliecināt, ka nekādu mistisku noslēpumu nav, ka tā ir vienkārša palielinātas bīstamības vieta, kādu uz zemeslodes ir ne mazums.

 

Sievietes ceļojums 

42 gadus vecā medmāsa no Jaunzēlandes Šenona Breisija nolēma veikt varoņdarbu – vienatnē ar plostu šķērsot Kluso okeānu, apmest līkumu ap Dienvidameriku, lai ceļojumu beigtu Bahamu salās. Lai to izdarītu, viņai bija jāšķērso Bermudu trīsstūris. 12 šausminošu stundu ilgumā ceļotāja centās izkļūt no neredzama spēka, kas viņu no šīs pasaules pārvietoja uz pilnīgi citu, kurā dzīvo tikai Bermudu trīsstūrī bojāgājušo jūrnieku un lidotāju spoki. Šenona gandrīz zaudēja saprātu, bet, kad attapās starp cilvēkiem, tad viņas stāstīto visi uztvēra kā slimīgu izdomu augli.

– Kāds dīvains spēks mani ievilka Sātaniskajā trīsstūrī un es nokļuvu pilnīgi citās dimensijās, – viņa stāstīja. – Vispār par ceļojumu apkārt pasaulei sapņoju jau no bērnības. Ceļojums virzījās līdz laimīgam nobeigumam, un es tuvojos Bermudām. Šausmas sākās dienvidū, kad rakstīju ceļojuma piezīmes. Pēkšņi apkārtni pārņēma negaidīta dūmaka, it kā plosts būtu iepeldējis miglas joslā. Pēc dažām minūtēm sacēlās viļņi un sākās vētra. Dūmaka kļuva tik bieza, ka neredzēju savas rokas. Tad es nokļuvu dīvainā un baisā tukšumā. Vēlāk parādījās spoki. Es redzēju cilvēkus jūrnieku un karavīru formās, sievietes un bērnus. Cilvēki ar bēdu un ciešanām pārņemtām sejām dreifēja tukšumā. Es sajutu, ka viņi visi sen ir miruši.

Apzinādamās to, Šenona saprata, kas ir noticis. Svešā pasaule viņu vilka sevī – Šenona juta, ka tuvojas bojāeja… Tad ceļotāja ķērās pie pēdējās iespējas – sāka lūgt Dievu, lai viņu paglābj no bojāejas un ļaunajiem spēkiem.

Pēdējais, ko Šenona atceras, ir tas, ka viņa pamodās uz sava plosta. Debesis bija skaidras un zvaigžņpilnas. Šķita, ka šausmas ilgušas vienu-divas minūtes. Šenona apskatījās pulkstenī, un tas rādīja pāri pusnaktij. Viņas «sapnis» ilga veselas 12 stundas.

 

Atpakaļ no viņsaules 

Zvejnieku kuģa kapteinis Bārnijs Spuners mira peldējuma laikā un tika apglabāts jūrā tradicionālajā maisā ar pie kājām piesietu smagumu. Tas notika netālu no Bermudu salām. Pēc 72 stundām četrdesmitgadīgā zvejnieka ķermenis peldēja dīvainos ūdeņos, bet vēlāk viņš sveiks un vesels nokļuva uz sava tralera «Matilde 2».

Spuneru, mierīgi gulošu uz klāja, atrada viņa zvejas biedri. Viņš bija pilnīgi sauss, bez apglabājamā maisa un uzvalkā, kurā ietērpts tika iemests dzelmē.

Lūk, ko stāstīja pats Spuners: «Es redzēju simtiem mirušo – bezformveidīgi līķi ar tukšumiem acu vietās un plīvojošiem matiem. Es redzēju kuģu un lidmašīnu spokus. Tās bija šausmas, bet nespēja mani nobaidīt. Es zināju, ka esmu miris tāpat kā šie cilvēki, taču jutu, ka notiekošo vēroju no malas.»

Spunera ceļojums uz citu pasauli sākās, kad netālu no Bermudu salām zvejas laikā viņu ķēra infarkts. Uz kuģa atradās arī kapteiņa sieva, divi dēli un trīs ekipāžas locekļi. Spuners saļima, un viss bija beidzies – sirds nepukstēja, pulss nebija sataustāms, elpošana apstājās. Visi bija pārliecināti par viņa nāvi. Pēc paša vēlmes, kapteinis tika apglabāts jūrā, kuru tik ļoti mīlēja.

Spuners nenojauš, cik ilgu laiku pavadījis neticamajā ceļojumā. Viņš atceras rāvienu un nākamajā mirklī jau ieraudzījis savu ķermeni guļam uz klāja. Spuners sapratis, ka tas ir tieši viņa ķermenis. Kapteinis redzējis, ka visiem klātesošajiem ir bēdām pārņemtas sejas. Tad pasaule sagriezusies, un bijušais mironis ieraudzījis savu dēlu…

 

Pazudusī līgava 

Kad 58 gadus vecais Toms Plezants pietauvojās vecam kuģim, kurš raidīja glābšanas signālus, uz klāja viņš nesastapa jūrniekus, bet gan jaunu skaistu sievieti. Toms viņu pazina. Tā bija viņa līgava, kuru viņš apprecēja… pirms nepilniem 40 gadiem.

«Sākumā es domāju, ka esmu miris un atrodos debesīs,» – atzīstas Plezants. «Divas dienas un naktis es ar meiteni runāju, pusdienoju, vakariņoju, apskāvu viņu. Meitene stādījās priekšā kā Regīna. Tieši tā sauca manu līgavu. Viņa stāstīja man epizodes no mūsu dzīves, kuras zināt varēja tikai Regīna. Viņa nosauca baznīcu, kurā mēs laulājāmies, mācītāja vārdu un pieminēja kuriozu, kad kāzu dienā biju uzvilcis dažādas krāsas zeķes. Bezšaubīgi tā bija mana Regīna.»

22 gadu vecumā Toms Plezants atvaļinājās no ASV bruņotajiem spēkiem un satika tumšmatainu skaistuli, ar kuru vēlāk Ņujorkā salaulājās. Toms bija saņēmis mantojumu, par kuru iegādājās nelielu kuģi, ko nosauca «Miss Regina». Ar šo kuģi jaunlaulātie devās uz Bahamām, bet vēlāk tieši uz Bermudu trīsstūri.

– Tikko kā kuģis atradās tā ūdeņos, viss izmainījās, – atceras Plezants. – Viss bija brīnišķīgi. Spīdēja saule, bet tad pēkšņi bija dzirdamas skaļas raudas. Neredzams spēks pacēla «Miss Reginu» gaisā un nometa atpakaļ ūdenī. Mēs abi atradāmies ūdenī. Es dzirdēju, kā Regīna mani sauc, bet biju pilnīgi bezspēcīgs. Iekrampējies līdzās peldošajā kuģa atlūzā, es zaudēju samaņu. Kad atjēdzos, jūra bija mierīga, un es gulēju uz zvejnieku tralera klāja. Tā kapteinis teica, ka nekādas vētras nav bijis un es esot atradies okeāna vidū, turēdamies pie peldoša koka gabala.

Tā Toms pazaudēja savu līgavu un vairs neapprecējās, jo nespēja pat skatīties uz citām sievietēm. 1999. gadā viņš nopirka kuteri un atkal devās Bermudu trīsstūra virzienā. Tur viņš atkal satika Regīnu.

«Es biju fantastiski laimīgs. Veselas divas dienas nelikos gulēt – runāju ar Regīnu, turēju viņu savos apskāvienos, nepārstādams brīnīties par viņas parādīšanos,» stāsta Plezants. «Kad aizmigu, nogulēju 20 stundas, bet pamostoties redzēju, ka atkal esmu viens. Regīnas blakus nebija – viņa izgaisa uz visiem laikiem.»

 

Neparastajā trīsstūrī dzimusī 

Piecgadīgai vācu meitenītei Minnai, kura piedzima Bermudu trīsstūrī, kad vecāki ar kuģi devās kruīzā, piemīt spēja lasīt cilvēku domas un ar skatienu pārvietot nelielus priekšmetus. Eksperti bija izbrīnīti, kad pētīja meitenīti zinātniskajā centrā Vācijā.

Meitene 90 gadījumos no 100 pareizi nosaka cilvēku, ar kuriem kontaktējas, domas. Psihoterapeits Hunters Beils uzskata, ka ar neizskaidrojama spēka palīdzību, kas darbojas Bermuda salu apkārtnē, ir izmainīta meitenītes ģenētiskā struktūra.

Minna piedzima maršrutā Bahamas – Maiami 45 minūšu laikā, kad pārējie kuģa pasažieri jutās pazuduši un krita panikā, sajūtot nelāgas priekšnojautas. Meitenes tēvs atceras, ka sievai sākās priekšlaicīgas dzemdības un, Minnai parādoties Šaisaulē, viņš neizskaidrojamu sajūtu iedarbībā kļuvis auksts.

Sākumā Minnas vecāki brīnījās par meitenes spējām, bet tagad viņus māc bažas, jo šīs spējas attīstās, Ja tā turpināsies, tad Minna var kļūt par superekstrasensu, taču kā pusē – labā vai ļaunā viņa darbosies. To pagaidām neviens nevar paredzēt. Dakteris Beils uzskata, ka savu īpatnību dēļ bērns neapzināti var nodarīt ļaunumu vai pat sevi iznīcināt.

 

Noslēpumi netiek atklāti 

Pastāv arī citi fantastiski gadījumi, kad Bermudu trīsstūrī bez vēsts pazudušie ne reizi vien ir parādījušies visattālākajās zemeslodes vietās.

Mēģinājumi izskaidrot Bermudu trīsstūra fenomenu ir atrodami daudzās grāmatās, rakstos, taču nevienam vēl nav izdevies atklāt tā bezgalīgos noslēpumus. Šajā dīvainajā zonā ir novērojamas parādības, kā laika ritējuma sajaukšana, telpas dimensiju nobīdes, nāvējoša iedarbība uz cilvēkiem, kuri panikā pamet kuģus un pazūd uz visiem laikiem. Šeit atveras vārti uz citu pasauli, parādās spoki un neizskaidrojamas būtnes, un šo vietu bieži apmeklē NLO. Pagaidām pētnieku spēkos ir tikai krāt faktus un censties atklāt Bermudu trīsstūra noslēpumus, lēnām tuvojoties šīs ģeopatogēnās zonas dziļumiem.

51 1 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Jāaizbrauc būs apskatītiesemotion

3 0 atbildēt

Metāna gāzes burbuļi! Neticiet ?! Palasiet literatuuru!

2 0 atbildēt

Iespaidīgi!Arī mani ir vienmēr vilinājis Bermūda trīstūris

1 0 atbildēt

Negribās nekam tādam ticēt, kamēr pati neesmu piedzīvojusi. Izklausās pēc tīrākās fantāzijas.

1 0 atbildēt

O, labs raksts. :)

0 0 atbildēt

baisi

0 0 atbildēt