48

 320  10

Pat ja Tu neesi pieredzējis un nekad neesi mēģinājis iziet astrālī, sekojošā tehnika palīdzēs Tev iemācīties bez problēmām un vienkārši atdalīt savu garīgo ķermeni no fiziskā. Zinot šo lielisko tehniku, Tu iemācīsies lidot savā astrālajā ķermenī. Tevi gaida vienreizēji piedzīvojumi un aizraujoši ceļojumi.

Ja Tu esi izmēģinājis neskaitāmas tehnikas un Tev nav izdevies iziet astrālajā plānā, tad nesarūgtinies, jo šī ir viena no parastākajām metodēm, lai izietu astrālajā plānā.

Izmantotie avoti:
http://astral.lv

Komentāri 48

0/2000
Vēl vieglāk to izdarīt ir ar dažādu vielu palīdzību,bet neiesaku to darīt.Un kam tas nahren vajadzīgs.? Indijā esot sekta kas tic,ja pietiekoši ilgi uz savu nabu skatīsies,piedzīvosi apskaidrību un naba sāks spīdēt.
 48  0 atbildēt

Man liekas es labāk gribētu smelt ārā sūdus no cūku siles nekā redzēt kaut ko tādu, kas ir pēdejā bildē. 

 36  0 atbildēt

Man ir sanācis zem narkotiskajām vielām to izdarīt, sen atpakaļ. (bez nosodījuma, pls)

Skaidrā prātā - NEKAD. Skaidrā prātā ir sanākusi apzinātā sapņošana diezgan bieži. Un meditācija. Lucid dream ir forša padarīšana un tehnika arī līdzīga šai tevis aprakstītajai.

 23  0 atbildēt

Šitā jau var lidināties un ielidot meiteņu dušās...  Bet manuprāt ar šo jokot nevajadzētu, lasīju, ka lai to darītu ir jābūt klusumā un vienatnē, ja kāds trokšņos, vai tevi iztraucēs, tad var arī neatgriezties, ieslīgsi mūžīgā komā 

 23  1 atbildēt

0,7 Wekenda un bus tev visadas pasaules!

 20  0 atbildēt

Varbūt tas, ka nespējam iziet astrālī ir ne bez iemesla. Līdzīgi kā ar garu izsaukšanu, tiek atvērtas durvis uz garu pasauli. Visas tās skaistās pasakas par pilnīgu kontroli esot astrālājā var stāstīt nelaimīgiem cilvēkiem, kuru dzīve ir sliktāka par nāvi. Tikai nedaudz padomājot ikviens sapratīs, ka vēl labāku ielūgumu nevar neaizsūtīt gariem.

 17  0 atbildēt
Koroče vajag sēnes..
 11  0 atbildēt

Viņa tev palīdzēs mājas darbos. Iekrut krāsni, gāzei uguni pielikt, tik pasauc, būs ļoti atsaucīga

 7  0 atbildēt

Bērnībā bieži tā darīju. Tagad kaut kāds mūris priekšā - netieku sev pāri. Rauj atpakaļ kā purvā...Un domu prātā vairāk kā mazotnē.  

 6  0 atbildēt
Lūdzu, lūdzu, cilvēki neizmēģiniet šīs šausmas. Daudzi pazīstamie, kā arī es esam piedzīvojuši šausmas, izmēģinot un arī ieejot astrālī. "Pamostoties" Tev vairākas dienas, pat nedēļas zudīs realitātes sajūta, tas var aiziet pat līdz nopietnām slimībām, saistītām ar psihi. Daudzi šo saka, un tā kā esmu to piedzīvojusi uz sevis, NEIESAKU. Iznākums nav, nu nav foršs, lai cik interesanti šis liktos..
 6  0 atbildēt

Tas ir bistami...bez nopietnas gatavoshanas un kermenja parvaldishanas tehnikas apgushanas.

 9  3 atbildēt

paskaties filmu insidious 1. daļu un sapratīsi

 6  0 atbildēt

pēdējā bildē tāda mīlīga omīte

 5  0 atbildēt

šodien bija pirmā reize, tāpēc ieliku rakstu (izmantoju apraksīto metodi )

 4  0 atbildēt

Pie velna, ko nozīmē pēdējā bilde un teikums? Es domāju, ka viss būs ok, bet nobijos

 4  0 atbildēt

Tas ir ļoti bīstami! Piemēram kad tu atgriezies savā čermenī iespējams tavā vietā jau kāds tur sēž vai atgriezies ar kādu... kaut ko kopā. Vai arī neatgriezies vispār!

 4  1 atbildēt

Vispār, tā ir diezgan bīstama padarīšana. Man pazīstams cilvēks izmantoja skaņu frekvences ko uzlika austiņās un klausījās, lai vieglāk to izdarīt, bet īpaši sajūsmā nebija. Ir lietas, kurām ir īpaši labi jāsagatavojas, jo ir fakts, ka bijuši vairāki cilvēki, kas izejot astrālā, piedzīvo ko šausmīgu, un panikā nespēj izkļūt laicīgi ārā un tāpēc sajukuši prātā. Tā ir tīrākā zemapziņa. Ja to nepārvaldi, Tu nezini kas Tevi tur otrā pusē sagaidīs. 

 4  1 atbildēt

6. Tatad man visu laiku jatur kabata bilete uz kadu avioreisu...?

 2  0 atbildēt

yeah, fuck your self up. Kāpēc jābēg ja redzi ko "šādu" ??? Protams, ka tevi apciemos viesi, jo, ko pie velna tu šeit dari? tāds ir jautājums. Nebaidieties par to, ka jūs sagaidīs kaut kas, lai paziņotu, ka labāk griesties atpakaļ. Its all for your own good.

Kādreiz cilvēki gāja pie Guru, pieņēma sirdī noteikta veida disciplīnu un studēja noteikta veida filosofiju, tika gatavoti šādiem notikumiem - bet tagad, "ņem, pamēģini, esot baigi fun".

 3  1 atbildēt
Nu, jau sabiedēji
 2  0 atbildēt