Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
265

Kas gan īsti notiek Antarktīdā, vai tur tiešām ir atradušās piramīdas? 2016. g. parādījās vairāki attēli, kuros varēja redzēt trīs milzīgas piramīdas. Sazvērestības teoriju piekritēji apgalvoja, ka tās ir uzbūvējusi nezināma civilizācija pirms 100 miljoniem gadu, kad sasalušais kontinents atradās pie ekvatora. "Jaunatklātās piramīdas" esot gandrīz 1,2 km augstas, kas ir gandrīz desmit reizes vairāk nekā Gizas piramīdas augstums.

nbspZinātnei nav gluži... Autors: Lestets Antarktīdas piramīdu sazvērestība: Vai tie ir tikai kalni?
Attēls no: unsplash.com
1.

 

Zinātnei nav gluži izdevies saprast, kā ir tikušas uzbūvētas Ēģiptes piramīdas. Tas noteikti bija milzīgs un ļoti labi plānots pasākums, it īpaši ņemot vērā tā laika civilizācijas attīstības līmeni. Tad kāda gan civilizācija varētu uzbūvēt desmit reizes lielākas piramīdas pirms 100 miljoniem gadu?

Ir ļoti apšaubāms, ka pat mūsdienās izdotos kaut ko tādu uzbūvēt. Augstākā būve ar 830 m ir Burj Khalifa, bet tā ir adatveida struktūra un blakus gandrīz 1,2 km augstai piramīdveida struktūrai tā izskatītos pēc pundura.

Šīs sazvērestības teorijas piekritēji apgalvo, ka mums ir nepieciešams pilnībā pārrakstīt cilvēces vēsturi, lai varētu izskaidrot šīs piramīdas. Būtu jāpieņem, ka viss, ko mēs zinam par antropoloģiju un tehnoloģijām, ir kļūdaini. Esot slepenie dienesti, kas zina par piramīdu pastāvēšanu, bet šīs zināšanas tiek slēptas, lai turētu mūs neziņā.

Grūti gan iedomāties, ka cilvēki būtu varējuši uzbūvēt piramīdas pirms 100 miljoniem gadu, jo saskaņā ar zinātni modernais cilvēks ir attīstījies tikai pirms 300 000 gadu.

Kā pierādījums par labu šai teorijai tiek minēts tas, ka Google kartēs noteikti Antarktīdas reģioni ir izplūduši (jo tā tiek slēptas piramīdas). Vai tur tiešām var būt piramīdas?

nbspPiramīdveida kalni nav... Autors: Lestets Antarktīdas piramīdu sazvērestība: Vai tie ir tikai kalni?
Attēls no: www.google.com
2.

 

Piramīdveida kalni nav nemaz tik reti. Tos pazīst kā "ragus" un forma ir iegūta erozijas procesu rezultātā. Uzskatāmākie piemēri būtu Materhorns Šveicē un Búlandstindur kalns Islandē. Citi ģeoloģiski veidojumi ir nunataki. Tie ir no ledus brīvi kalni, kurus no visām pusēm ieskauj ledājs. Kā apgalvo zinātnieki, tad šie trīs kalni Antarktīdā ir nekas vairāk kā kalni.

 

Kāpēc šī teorija ir muļķības?

- Agrākie hominīdi radās pirms 2 miljoniem gadu. Ideja, ka pirms 100 miljoniem gadu eksistēja augsti attīstīta civilizācija, nav ne ar ko pierādīta, ja vien mēs nesāksim uzskatīt, ka tās būvēja dinozauri.

- Antarktīda pirms 100 miljoniem gadu neatradās pie ekvatora, tā bija aptuveni turpat, kur tā ir arī mūsdienās. Tiesa, klimats toreiz bija krietni siltāks un varēja augt augi.

- Doma, ka "piramīdas" pēkšņi uzradās 2016. g., ir kļūdaina. Jau 1912. g. britu pētnieki tās nofotografēja un pat nosauca par "Piramīdu".

 

Viens koncepts, ko varētu attiecināt uz šo gadījumu, ir Okama "bārdas nazis". Tas apgalvo, ka vienības nevajag reizināt bez nepieciešamības, kas šajā stāstā norādītu, ka vienkāršākais izskaidrojums būtu arī pareizākais. Tie būtu vienkārši kalni, kas ļoti atgādina piramīdas.

nbspCitas sazvērestības... Autors: Lestets Antarktīdas piramīdu sazvērestība: Vai tie ir tikai kalni?
Attēls no: www.google.co.uk
3.

 

Citas sazvērestības teorijas par Antarktīdu

- Plakanās Zemes piekritēji uzskata, ka Antarktīda ir plakana, kas norobežo Zemes galu un to apsargā NASA

- 2018. g. NLO piekritēji Google kartēs esot atraduši NLO avārijas vietu. Citi gan uzskata, ka tā ir tikai lavīna.

- Google kartēs atrodams milzīgs "X" esot NLO nolaišanās vieta Antarktīdā.

- Tiek uzskatīts, ka nacisti 1938. g. esot nodibinājuši slepenu bāzi un vēlāk arī daudzi nacisti esot uz turieni aizbēguši, lai kaltu plānus par pasaules iekarošanu.

- 2018. g. uzpeldēja teorija, ka Google Earth varot redzēt 22,5 km garu struktūru, kas esot zem ledus aprakts NLO.

 

Vai šis bija interesanti? Kāds vēlās doties uz Antarktīdu un pārliecināties klātienē vai tur ir piramīdas un slepenas nacistu bāzes?

0
265
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
mežabrāls avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  mežabrāls 16.10.19 09:12
6
1

Antarktīda nav vienīgā vieta, kur tiek lēsts ka atrodas piramīdu pilsētas.

Piemēram, kalna Kailash apkārtnē esot ap 108 kalni, kas patiesībā esot seno civilizāciju veidotas piramīdas - tā saucamā dievu pilsēta. Un zem tās esot pati šambala. Kā arī uz dienvidiem esošie divi mistiskie ezeri, no kuriem viens vienmēr rāms un svēts, toties otrs vētrains un indīgs. Tāpat neskaitāmi stāsti par alām, kurās atrodas daudzi somati stāvoklī iegājuši seno laiku indivīdi - gluži kā mūmijas, kuras esot pie apziņas un vēl nezin ko spēj.. Pirms tādām alām taisot tempļus, lai neļautu tur ieiet - nejau somati mūmiju dēļ - bet gan pašu gājēju dēļ, jo tur esot ļoti mistiskas aizsardzības. Runā ka daudzi pazaudē redzi, citi neizprotamu dēļ sajūt bailes un sajūk prātā.

Shuuzs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Shuuzs 21.10.19 20:59
4
0

Viena kataklizma, piemēram Jelloustounas super-vulkāna izvirdums, un pēc pāris miljoniem gadu nākamā civilizācija uzskatīs sevi par pirmo augsti attīstīto civilizāciju uz Zemes. Redzēs kas būs palicis pāri no mūsu cietajiem diskiem, interneta un pārējiem mūsu tehnoloģiskajiem brīnumiem, kas liecinātu ka reiz mēs te bijām.    

Tikpat stulbi ir pilnībā izslēgt visas šīs teorijas, kā ticēt tām visām.