Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
102

***

Vēlos noskaidrot tādu tēmu... Autors: General Acis - dvēseles spogulis
Attēls no: www.google.lv
1.

Vēlos noskaidrot tādu tēmu, no kā ir atkarīgs vai arī no kā tiek ietekmēts tāds cilvēka ķermeņa parametrs kā acu krāsa? Ko nozīmē tāda vai citāda acu krāsa un kāpēc cilvēki piedzimt ar tādām acīm? Zilas, zaļas , brūnas, pelēkas vai arī vispār dažādas.

Ne vienu reizi vien acis tiek pieminētas dziļas izpratnes kontekstā kā tādas vai citādas zināšanas. “Cilvēks ar gaišām acīm.” Agrāk tāds termins tika izmantots, lai raksturotu cilvēku ar gaišu apziņu (prātu). Kad acis ir skaidras, viņas kalpo kā precīzs kanāls informācijas pārraidei, neienesot tajā kropļojumus, kuras spēj aizmiglotas acis, vai arī acis, kurām notika spilgti emociju uzplaiksnījumi. Piemēram dusmas, aizkaitināmība, skaudība. Turot acis tīrībā, būs laba ķīla veiksmīgai gaišredzībai bez kropļojumiem.

Turēt acis tīrībā nozīmē... Autors: General Acis - dvēseles spogulis
Attēls no: www.google.lv
2.

Turēt acis tīrībā nozīmē atvērt viņas un paskatīties uz telpu sev priekšā. Pa malām var novērot miglainu kvēlošanu vai traipus, kurš padara kontūru miglainu, neskaidru. Un tu vairs neredzi to bildi tik skaidru, kas atrodas tev priekšā. Ja tu sāksi noslogot redzi un asumu, tu spēsi koncentrēties un punktu, kurš atrodas centrā, pie tam, bilde pa malām būs vēl vairāk izplūdusi.

Tagad aizver acis un atver viņas pilnīgi atslābināti. Necenties kaut ko ieraudzīt. Vai ieraudzīji izmaiņas? Jā, tas ir sarežģīti, kad tu centies pēc ieraduma nostādīt asumu. Tiek zaudēta uztveres skaidrība. Redzes treniņš uz telpas vīziju ļaus ne tikai nomierināt prātu, bet arī paplašināt smalki jūtīgo uztveri.

Redze, tas ir viens no kanāliem, kuru var un ir svarīgi attīstīt. Teiciens “Acis pakausī” parāda cilvēka spēju redzēt riņķveidīgi. Kas attiecas uz acu krāsu, šeit nemēdz būt nejaušību. Katras acis ir lēcas, caur kurām dvēsele skatās uz apkārtējo pasauli. Šīs lēcas stāvoklis ir atkarīgs no dvēseles vēlmēm un uzdevumiem. Pēc acīm var pateikt, kādu uzdevumu ir jāpilda dvēselei šajā iemiesojumā priekš sava īpašnieka.

Brūnas acis nodroscaronina... Autors: General Acis - dvēseles spogulis
Attēls no: www.google.lv
3.

Brūnas acis nodrošina saikni ar uguns stihiju. Visbiežāk tādu cilvēku uzdevums ir pārveidot karmu programmas. Pārsvarā tādi cilvēki var izglābt savu dzimti ar enerģijas spēku, pietiekamu lai sadedzinātu transformācijas robežas. Tas nozīmē, ka cilvēks izvēlas pirmatnējā cilvēka ceļu – transformatoru. Viņa misija ir visas dzimtas programmas izveseļošanās.

Zaļas acis ndash saikne ar... Autors: General Acis - dvēseles spogulis
Attēls no: www.google.lv
4.

Zaļas acis – saikne ar zemi. Tāds cilvēks iziet likumu zināšanu ceļu emocionālajā saiknē. Bieži vien šie cilvēki sajūt spēju just sevi kā daļu no zemes. Viņu dvēseļu uzdevums ir garīgi pieaugt. Izaugt kā zieds no zemes, saprotot dievišķos likumus. Savstarpējo saistību likumus. Pārsvarā, tādiem cilvēkiem piemīt milzīgs radošums un gūst lielus panākumus dzīvē.

Zilas acis pieder pie ūdens... Autors: General Acis - dvēseles spogulis
Attēls no: www.google.lv
5.

Zilas acis pieder pie ūdens stihijas. Nodrošina intuitīvu saikni ar šo stihiju. Tāda cilvēka uzdevums visbiežāk ir izplatīt informāciju. Tie ir ideju ģeneratori jauniem mērķiem. Bieži vien viņi atklāj cilvēkiem jaunus zināšanu avotus.

Pelēkajām acīm piemīt gaisa... Autors: General Acis - dvēseles spogulis
Attēls no: www.google.lv
6.

Pelēkajām acīm piemīt gaisa stihija. Tādu cilvēku uzdevums ir izeja uz dievišķajām struktūrām. Saikne ar debesīm. Acis tā ir palīdzība jūsu ejamajam ceļam. Izmantojiet viņu, lai saprastu jūsu uzdevumus un spēkus. To var arī pārbaudīt. Var noskaņoties uz visām stihijām un paskatīties, sajust, kāda saikne atšķirsies rezonansē.

Jauktas krāsas un pustoņi... Autors: General Acis - dvēseles spogulis
Attēls no: www.google.lv
7.

Jauktas krāsas un pustoņi. Atver iespējas savstarpēji iedarboties uz dažādām stihijām. Iespējams, ka cilvēkam ir dubultie uzdevumi. Parasti tādiem cilvēkiem tiek dots stiprs atbalsts un uzdevumi izriet ārpus rāmjiem jūsu standarta saprašanas robežā.

0
102
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
vecais_sakārnis avatars
Medaļa SpoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  vecais_sakārnis 31.10.19 19:58  
3
0
Bildes foršas smukas, teksts viegli labi lasās. Doma gan sviests.
SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Rainis
  SAMSS 31.10.19 18:47
0
0

  

The Legend avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa Nedēļas hītsMedaļa Darbaholiķis
  The Legend 01.11.19 07:45  
0
0
Brūnas acis
Grow traks avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  Grow traks 29.12.19 19:12
0
0

Manuprat brunas acis ir visstiprakas. ((: