19

 576  0

Kas ir tie, kas uzskatīs, ka mūsdienu attīstības līmenis ir visu laiku labākais sasniegums? Pamēģiniet izskaidrot visas vēstures mīklas, uz kurām nevar atbildēt fiziķi, ķīmiķi, arheologi un vēsturnieki, tad es noticēšu. Kamēr tas nav noticis, atliek vien uzskatīt, ka mēs zinam maz. Aizmirstība ir mūsu ikdiena, bet zināšanas ir relatīvas un paredzētas vien noteiktu uzdevumu risināšanai.

Vēsture ir ļoti neparasta, ja vien pievērš uzmanību detaļām nevis ļaujās uzskatam, ka agrāk jau nekā īpaša nebija.

Komentāri 19

0/2000

Par 5. Ja nemaldos, Tūrs Heijerdāls ar savām Ra I un Ra II ekspedīcijām pierādīja, kā principā senie ēģiptieši varēja aizkuģot uz Dienvidameriku..  

 14  0 atbildēt
Krieva stāsta, ka dzīvojis uz Marsa. Krievs jau visu izsaka, metilspirtu noteikti sadzēries. Bez tam, mūsdienās ir tik daudz tehnoloģiju, ar kurām pārbaudīt sfinksu iekšieni tai pat neko nenodarot.
 16  3 atbildēt

Pastāv teorija, ka pie daudzām lietām ir piedalījušies citplanētieši, kuri jau ar atlidošanu vien tika uzskatīti par dieviem. Ja šodien atlidotu svešie, neviens viņus par dieviem neuzskatītu. Tad kāpēc iespringt?

 7  0 atbildēt

Un vispār sarkofāgs grieķu valodā ir miesas rijējs - sarx phagein

 6  0 atbildēt

par 5 . ir lasīts ka tās kokaīna pēdas, bija viltojums.. 

 3  0 atbildēt
Traki interesanti!!!
 3  0 atbildēt

Par Ramzesu ir dzirdēts, ka viņš smēķēja Larutan Dirt Torpedo cigārus, ko varēja atļauties, jo kā narkokurjers pārvadāja kokaīnu maisiņos, ko slēpa kuņģī.

 3  0 atbildēt
Dzīvoja uz marsa un tad uz zemes? Tie krievi tak ir galīgi atpalikuši cirvji
 2  0 atbildēt
Visi šie stāsti ir puspatiesības, kas ir vēl krietni izpušķoti un sagrozīti.
 2  0 atbildēt

Mistika!

 1  0 atbildēt
Kur stāsts par nodokļu maksātāju naudu, kur tā pazūd?
 1  0 atbildēt

Par trešo! Tas ir probņiks!!!

 1  0 atbildēt

Runājot par Voiniča manuskriptu, bija dzirdēts, ka  tā saucamās "Zāļu nodaļas" ievadā, kurā redzami dažādu augu zīmējumi, atrodami arī botānikas termini, piemēram, "zemkopis", "gaisma", "gaiss" un "uguns".

Raksts interesants, paldies!   

 1  0 atbildēt

vai tad Ēģiptē nav tā senlaiku teorija ka cilvēks pēc miršanas atdzīvosies[un dēļ tā viņi turēja mirušo orgānus traukā gadijumam lai viņš varētu tos savākt?] nu mana teorija ir tāda ka JA sfinksā atrodošais mironis atdzīvotos tad viņš tiktu arā sounds easy huh?

 0  0 atbildēt

    

 0  0 atbildēt

Nez kāpēc, bet man liekas ka to disku sarakstija kaut kāds bērnelis pirms tiem gadiem.  

 0  7 atbildēt