local-stats-pixel

7 CIP arhīva dokumenti par NLO27

 965  3

CIP ir atslepenojusi kaudzēm dokumentu. Daudzi no tiem ir par NLO novērojumiem. Tajos nav aprakstītas tikšanās ar citplanētiešiem, bet patiešām dīvaini un neizskaidrojami novērojmi. Tam tika pievērsta liela uzmanība 20.gs. 50-to gadu sākumā, jo bija šacies Aukstais karš. Nolaižoties Dzelzs priekškaram pēc 2. pasaules kara pasaule sadalījās divās naidīgās nometnēs, kurām bija svarīgi vienai otru izpiegot, uzzināt par pretinieka plāniem un nepieļaut, ka pretējā puse uzzina par pašu plāniem ātrāk. Nekad nevarēja zināt, ko pretinieks vēlēsies izspiegot, tāpēc jebkāda aizdomīga aktivitāte veidoja ziņojumu kalnus. Tie pienāca no visas pasaules un starp tiem daži patiešām izceļas.

Varbūt tieši aizdomīgu objektu novērošana ir radījusi "liecinieku" lavīnu, jo, lai arī oficiāli šādas intereses nebija, vienmēr atradās dzirdīgas ausis, kas cītigi pierakstīja, jo tas bija viņu darbs. Sanāk kaut kas līdzīgs pasīvai pieprasījuma - piedāvājuma tendencei. Tieši 50-to gadu beigās radās pirmais stāsts par seksu ar citplanētiešiem. Nez vai tas būtu uzskatams par draudu nacionālajai drošībai? Varbūt, ja bez aizsardzības.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 27

0/2000

Bija 2008.gada augusta vēls vakars,vairs neatceros tieši datumu. Izgaju uz balkona,un ieraudziju virs meža,spīgu bumbu,tādu,ka zvaigzni,no sākuma tiešām nodomāju,ka tā ir tāda paliela zvaigzne,bet kas notika tālāk.....Tā bumba palika aizvien lielāka un lielāka un, tad pārstāja augt lielumā, pamazām sāka sarauties,un taja bridī tai blakus parādijās tāda pati maza zvaigznīte,kura pildija iepriekš aprakstītas darbības.Kad abas bija nodzisušas,tās pzvaigznes,pārtapa par mirgojošiem objektiem,tādi kā šķīvīši,vismaz man tā izskatijās.Tie lēnam sāka virzīties uz priekšu,diezgan ilgi to varēja novērot pa balkonu,bet tie tālāk pavirzījušies bija,ka no sava balkona vairs nevarēju tos saskatīt,nācas kārties pāri balkona margai.Izgāju no mājas,redzēju ka tie tālumā apstājās pie kokiem,tāds kā neliels mežs un tad viens otrs tie sāka mainīt augstumu,viens otrs nolaidās zemāk, tad pacēlas atkal augstāk.Nenofilmēju es toreiz,jo kamera bija izlādējusies.Telefons man bija toreiz tāds pavecs ar sliktu kameru,tākā jēga ar to nebija filmēt.Tagad tāda škrobīte,ka tas nav iemūžināts.P.s toreiz,kad izgāju no mājas,ārā pie mājas sēdēja pusaudži,es viņiem teicu paskatieties,kas tie tādi tur tāluma mirgo,a, tie man saka tie tak satelīti(sputņiki)emotionPiedodiet man,bet kādi gan vēl satelīti,kuri spīd no sākuma,kā zvaigznes,un tad nodziest,tad sāk mirgot,un veic kustības nolaižoties paceļoties.Neriskēju toreiz iet tur tālak un skatīties tuvāk.Tas viss norisinājās kādas 20 min. Tas notika Bauskas apkārtnē.

 19  0 atbildēt

Par šo rakstu tevi tagad savāks vīri melnā un aizvedīs uz savu plānētu  emotion  

 20  2 atbildēt

Patīk šādi raksti !  emotion 

 13  0 atbildēt

Nenormāli stulbs apgalvojums emotion

 9  0 atbildēt

Kurš to būtu runājis emotion

 5  1 atbildēt
Vienmēr šī temata raksti vai filmas izsklausās ļoti ticami, bet vai patiesībā tā ir...
 4  0 atbildēt

Es Vācijā redzēju NLO.

 3  0 atbildēt

1952. gadā ar 1200km/h... Tagat drošvien mazākais ātrums- gaismas emotion 

 3  0 atbildēt

Ir taču 21.gs. Nevar jau stāstīt pasakas par fejām. Būsim mūsdienīgi   emotion  

 5  2 atbildēt

Pēc 15 min sekošanas ar lidmašīnu, NLO ar skaļu skaņu aizlidoja prom Taņgaņjikas ezera virzienā. NLO ātrums tika novērtēts uz 1200 km stundā. 

Tangaņikas ezers (Tanganyica) ir otrs lielākais ezers Āfrikā.

 emotionemotionemotionemotion PSC

 3  1 atbildēt

Ja.Labs! emotion 

 2  0 atbildēt

Pagājšvasar cepām gaļu pie mājas bija vakars un...virs mājas pārlidoja nlo bez jebkādas skaņas..tas bija trīstūra formas un ar trīs gaismām pa sāniem dažādās krāsās.Bijām četri cilvēki un palikām mutēm vaļā...tas aizslīdēja Rīgas virzienā.

 0  0 atbildēt

 emotion 

 0  0 atbildēt

 emotion 

 0  0 atbildēt

Autor, beidz smēķēt emotion

 3  3 atbildēt

FAKE

 4  5 atbildēt