Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
957

CIP ir atslepenojusi kaudzēm dokumentu. Daudzi no tiem ir par NLO novērojumiem. Tajos nav aprakstītas tikšanās ar citplanētiešiem, bet patiešām dīvaini un neizskaidrojami novērojmi. Tam tika pievērsta liela uzmanība 20.gs. 50-to gadu sākumā, jo bija šacies Aukstais karš. Nolaižoties Dzelzs priekškaram pēc 2. pasaules kara pasaule sadalījās divās naidīgās nometnēs, kurām bija svarīgi vienai otru izpiegot, uzzināt par pretinieka plāniem un nepieļaut, ka pretējā puse uzzina par pašu plāniem ātrāk. Nekad nevarēja zināt, ko pretinieks vēlēsies izspiegot, tāpēc jebkāda aizdomīga aktivitāte veidoja ziņojumu kalnus. Tie pienāca no visas pasaules un starp tiem daži patiešām izceļas.

Varbūt tieši aizdomīgu objektu novērošana ir radījusi "liecinieku" lavīnu, jo, lai arī oficiāli šādas intereses nebija, vienmēr atradās dzirdīgas ausis, kas cītigi pierakstīja, jo tas bija viņu darbs. Sanāk kaut kas līdzīgs pasīvai pieprasījuma - piedāvājuma tendencei. Tieši 50-to gadu beigās radās pirmais stāsts par seksu ar citplanētiešiem. Nez vai tas būtu uzskatams par draudu nacionālajai drošībai? Varbūt, ja bez aizsardzības.

1952g 2 oktobrī Zinātniskās... Autors: Lestets 7 CIP arhīva dokumenti par NLO
1.

1952.g. 2. oktobrī Zinātniskās inteleģences ofisa palīgdirektors iesniedza ziņojumu ar nosaukumu "Lidojošie šķīvīši". Pēc viņa uzskatiem tajos ir divu veidu briesmas. Viens ir masu psihoze, bet otrs - ASV ievanojamību no gaisa. Viņš tāpat ieteica veikt vairāk pētījumu ar mērķi noskaidrot kādu ietekmi "lidojošo šķīvīšu" problēma var atstāt. 

1952gadsnbspbija ļoti... Autors: Lestets 7 CIP arhīva dokumenti par NLO
2.

1952.gads bija ļoti izdevies gads. Pirmo reizi tika publicēta grāmata par lidojošajiem šķīvīšiem, ko tas autors bija redzējis 1947.g., bet tas, kas lika uz šo lietu paskatīties nopietni, bija Vašingtonas lidostas NLO novērojumu sērija laikā no 12. līdz 29. jūlijam. Nacionālais apdraudējums vairs neškiet aiz matu galiem pievilksts pārspīlējums un ziņojumi kā minētais mēģināja analizēt notiekošo.

Uzbekistānas gaismu... Autors: Lestets 7 CIP arhīva dokumenti par NLO
3.

Uzbekistānas gaismu šovs

1947.g. Taškentā varēja novērot vairāk neidentificētu lidojošu gaismu nekā vērotāji varēja saskaitīt. CIP atskaitē ir rakstīts, ka laikā no 1947.g. maija līdz septembrim gadrīz katru vakaru pēc vietējā laikā starp 21.00 un 22.00 ar intervālu 15 min rādījās dīvainas gaismas. Gaismas sākās kā sarkana bumba, pēc mirkļa tai uzradās aste, krāsa nomainījās uz zaļu, pēc tam baltu un bumba izgaisa. Gaismas bumba maksimālais izmērs bija 1/5 daļa no pilna Mēness izmēra. Sprādzieni, smakas vai jebkādi trokšni netika novēroti. 

Lidojoscaronie diski virs... Autors: Lestets 7 CIP arhīva dokumenti par NLO
4.

Lidojošie diski virs Beļģijas urāna raktuvēm

Virs Beļģijai piederošajām urāna raktuvēm Kongo teritorijā 1952.g. augustā novēroja divus lidojošus šķīvīšus. Kā minēts ziņojumā NLO pārvietojās ļoti dīvainā veidā. Tie varēja pēkšņi pacelties, bet pēc tam nolaisties līdz koku galotnēm. Vietēja lidlauka komandieris pavēlēja kaujas lidmašīnai izsekot šos lidaparātus. Pēc 15 min sekošanas ar lidmašīnu, NLO ar skaļu skaņu aizlidoja prom Taņgaņjikas ezera virzienā. NLO ātrums tika novērtēts uz 1200 km stundā. 

Austrumvācijas NLOKāds... Autors: Lestets 7 CIP arhīva dokumenti par NLO
5.

Austrumvācijas NLO

Kāds vācietis piedzīvoja kaut ko fanastisku. Viņš ieraudzīja mežā aptuveni 12 m lielu NLO. Kopā ar 11-gadīgo meitu pietuvojieties pie objekta viņš ieraudzīja divus vīriešus, kas līkņāja virs diska. Kad vīrieši saprata, ka viņi tiek novēroti, viņi ielēca diskā un aizlidoja. PIrms vīrieties esot aizbēdzis uz Rietumberlīni, viņš nebija dzirdējis par NLO. Viņš esot padomājis, kas tas ir kāds PSRS aparāts. 

Kasablankas novērojumi1952g... Autors: Lestets 7 CIP arhīva dokumenti par NLO
6.

Kasablankas novērojumi

1952.g. septembrī Kasablancā vairākkārt novēroja lidojošus objektus. Debesīs redzēja divus lidojošus objektus ar baltas gaismas asti aiz tiem. Agrāk, tā paša gada jūlijā tika novērots zilganzaļš objekts, kas pārvietojās ar lielu ātrumu. Vasarā tika redzēti vēl vairāki NLO.

1952g novembrīnbspKirkenes... Autors: Lestets 7 CIP arhīva dokumenti par NLO
7.

1952.g. novembrī Kirkenes, Norvēģijā trīs vīrieši, kas strādāja mežā ievēroja lidojošu objektu 500 m augstumā. Objekts bija kaut kur 15-20 m diametrā. Pēc neilgas novērošanas objekts aizlidoja lielā ātrumā prom. Viņi bija diemžēl vienīgie, kas to novēroja, tomēr viņi apgalvoja, ka tā ir patiesība. 

Pēc tik daudzu ziņojumu... Autors: Lestets 7 CIP arhīva dokumenti par NLO
8.

Pēc tik daudzu ziņojumu saņemšanas CIP nevajadzēja ilgu laiku, lai saprastu, ka lielākā daļa no tiem ir safabricējumi. 

1000-2000 ziņojumi, ko saņēma Gaisa Tehniskās izlūkošanas centrs, uz 1952.g. augustu, bija neuzticami. Daudzko no ziņojumā minētā varēja izskaidrot ar zināmajām misijām. 

Ziņojumā par izdomātajiem novērojumiem tika minēts izvairīties no šādas CIP intereses nodošanas atklātībai vai presei. 

Man tikai radās jautājums. Es saprotu, ka bija Aukstais karš, bet kāpēc tāda interese par jebko aizdomīgu. Vai kaut kas tika pazaudēts, jo aizmuka neskatoties uz drošību?

3
957
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [27]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
Bija tā... 24.03.16 10:58
19
0

Bija 2008.gada augusta vēls vakars,vairs neatceros tieši datumu. Izgaju uz balkona,un ieraudziju virs meža,spīgu bumbu,tādu,ka zvaigzni,no sākuma tiešām nodomāju,ka tā ir tāda paliela zvaigzne,bet kas notika tālāk.....Tā bumba palika aizvien lielāka un lielāka un, tad pārstāja augt lielumā, pamazām sāka sarauties,un taja bridī tai blakus parādijās tāda pati maza zvaigznīte,kura pildija iepriekš aprakstītas darbības.Kad abas bija nodzisušas,tās pzvaigznes,pārtapa par mirgojošiem objektiem,tādi kā šķīvīši,vismaz man tā izskatijās.Tie lēnam sāka virzīties uz priekšu,diezgan ilgi to varēja novērot pa balkonu,bet tie tālāk pavirzījušies bija,ka no sava balkona vairs nevarēju tos saskatīt,nācas kārties pāri balkona margai.Izgāju no mājas,redzēju ka tie tālumā apstājās pie kokiem,tāds kā neliels mežs un tad viens otrs tie sāka mainīt augstumu,viens otrs nolaidās zemāk, tad pacēlas atkal augstāk.Nenofilmēju es toreiz,jo kamera bija izlādējusies.Telefons man bija toreiz tāds pavecs ar sliktu kameru,tākā jēga ar to nebija filmēt.Tagad tāda škrobīte,ka tas nav iemūžināts.P.s toreiz,kad izgāju no mājas,ārā pie mājas sēdēja pusaudži,es viņiem teicu paskatieties,kas tie tādi tur tāluma mirgo,a, tie man saka tie tak satelīti(sputņiki)Piedodiet man,bet kādi gan vēl satelīti,kuri spīd no sākuma,kā zvaigznes,un tad nodziest,tad sāk mirgot,un veic kustības nolaižoties paceļoties.Neriskēju toreiz iet tur tālak un skatīties tuvāk.Tas viss norisinājās kādas 20 min. Tas notika Bauskas apkārtnē.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.03.16 10:31
19
2

Par šo rakstu tevi tagad savāks vīri melnā un aizvedīs uz savu plānētu   

Kid Easy avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  Kid Easy 24.03.16 01:43
13
0

Patīk šādi raksti !   

FunKx avatars
Medaļa DeputātsMedaļa RainisMedaļa Žurnālists
  FunKx 24.03.16 14:19
9
0

atbildot uz CaciņaNoRīgas komentāru " Cilvēki redz to, ko grib redzēt " Nenormāli stulbs apgalvojums

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.03.16 13:24
6
0

atbildot uz Kalens komentāru " http://i.4cdn.org/wsg/1457913156915.web... " Fake , varēja redzēt kad tie šķīvīši pie beigām vnk. izgaisa

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.03.16 13:21
6
0

atbildot uz Bija tā... komentāru " Bija 2008.gada augusta vēls vakars,vair... " He , he man bija pavisam līdzīgs atgadijums , bet daudz bīstamāks. Ar draugu vēli naktī gāju pa tādu ceļu kur visapkārt tikai meži... Pamanijām debesīs tādus pašus mirgojošas bumbiņas... lidinājamies , bet tādas jau biju redzējis iepriekš. Tad pēkšņi viena no tām mirgojošajām bumbiņām aizlidoja un pēc laika no meža bija nenormāli skaļa , mehāniski dēmonisks brēciens . Tā pārbijāmies , ka skrējām līdz pilsētas centram tad uz zemes apsēdāmies un sākām domāt... neko neizdomājām  citi protams nenoticēja , bet tas bija drausmīgs piedzīvojums.

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 24.03.16 16:26
5
0

atbildot uz Bija tā... komentāru " Bija 2008.gada augusta vēls vakars,vair... " Vai bija kāda iespējamība, ka tie objekti varētu būt tie droni?

Lai gan paskatās vēsturiski, tad Bauskas apkārtnē ir bieži vērojamas NLO līdzīgas parādības..

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 24.03.16 16:10
6
1

atbildot uz wtfs komentāru " Autor, beidz smēķēt " tas ir ēdienā un gaisā, ko es elpoju

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.03.16 18:15
5
1

atbildot uz man in black komentāru " muļķīgs raksts " Kurš to būtu runājis

Spoks no2 avatars
Medaļa ArheologsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Sponsora favorīts
  Spoks no2 24.03.16 10:50  
4
0
Vienmēr šī temata raksti vai filmas izsklausās ļoti ticami, bet vai patiesībā tā ir...
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 24.03.16 10:03
5
2

atbildot uz 123 komentāru " Kāds tiem murgiem arī tic? "

Ir taču 21.gs. Nevar jau stāstīt pasakas par fejām. Būsim mūsdienīgi    

mur ka avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  mur ka 01.04.16 21:59
3
0

Es Vācijā redzēju NLO.

polis2 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Fraktālis
  polis2 24.03.16 00:48
2
0

Ja.Labs!  

abatons avatars
Medaļa NostradamsMedaļa TrumpeMedaļa Dienas joks
  abatons 01.11.16 22:25
3
1

Pēc 15 min sekošanas ar lidmašīnu, NLO ar skaļu skaņu aizlidoja prom Taņgaņjikas ezera virzienā. NLO ātrums tika novērtēts uz 1200 km stundā. 

Tangaņikas ezers (Tanganyica) ir otrs lielākais ezers Āfrikā.

  PSC

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.10.16 04:52
2
0

1952. gadā ar 1200km/h... Tagat drošvien mazākais ātrums- gaismas  

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 24.03.16 18:44
3
1

atbildot uz Lestets komentāru " tas ir ēdienā un gaisā, ko es elpoju " sāc tirgot tādu gaisu, būs labs noiets

Ultrasn0w avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Tīģeris
  Ultrasn0w 24.03.16 00:47
1
0

atbildot uz Kalens komentāru " http://i.4cdn.org/wsg/1457913156915.web... " hmm

Anonīms
Anonīms 11.02.18 01:32  
1
0
atbildot uz Bija tā... komentāru " Bija 2008.gada augusta vēls vakars,vair... "Kautkas lidzigs aprakstitajam notika kadi 3 gadi atpakal,arii nakti un taa vel pie tam bija ziema. Ir pat video
Hescafe avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BakalaursMedaļa Zebra
  Hescafe 25.07.17 15:30
1
0

atbildot uz veiksmīGais komentāru " Vai bija kāda iespējamība, ka tie objekti var... " 2008 gads, droni tajos laikos man tā liekas pat nebija, ja nu noslēpumaini ierakti militārajā nozarē. Ja nu arī bija - nejau spīdēs kā zvaigznes.