local-stats-pixel

13 kristāla galvaskausi9

Viens no lielākajiem arheoloģiskajiem brīnumiem ir 13 kristāla galvaskausi.  Daži anatomiski precīzi galvaskausi tika atrasti meksikā un Dienvidamerikas centrālajā daļā. Šie galvaskausi ir apmēram 5000 - 35000 gadus veci. Sākuma ekspedīcijas laikā vietējie iedzīvotāji arheologiem stāstījuši, ka galvaskausiem piemīt maģisks spēks un dziednieciskas īpašības.

Neviens īsti nezina, no kurienes radās šie glavas kausi un kādos nolūkos tie tika izmantoti. Daži tic tam, ka tie ir zudušās Atlantīdas paliekas, citi uzskata, ka tas ir viltojums, vēl kādi uzskata, ka caur tiem ir iespējams ieskatīties pagātnē un nākotnē.

Tādēļ vēsturnieki nolēma atrast sīkāku informāciju par šiem galvaskausiem. Drīz vien viņi uzgāja senu indiāņu leģendu, kas vēstīja par 13 nāves dievietes galvaskausiem, kas tika glabāti atsevišķi cits no cita un tos apsargāja īpaši karavīri.

Vēlāk sākās pārējo galvaskausu meklējumi. Tie tika atrasti arī muzejos un privātajās kolekcijās. Atrasto galvaskausu skaits pārsniedza 13 un atklājās, ka daudzi no tiem nebija tik precīzi, kā pirmie atradumi. Ļoti iespējams, ka šie(neprecīzie) bija mēģinājumi atdarināt senākos, par dievu dāvanu uzskatītos, galvaskausus.

Kas šo atradumupadara noslēpumaināku ir tas, ka šie anatomiski precīzie eksemplāri tika veidoti no kalnu kristāla, neievērojot tā asi(kalnu kristāliem ir ass, kuru stingri jāievēro, lai tas apstrādes laikā nesaplīstu).

52 2 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Cmon.. taču sen jau ir zināms,ka visi šitie galvaskausi izrādijās Feiki...

 

viņi ir mūsdienu taisīti..tā bij krāpniecība.

0 0 atbildēt

Indiana Jones

0 0 atbildēt

Tas tāds neliels info,man diskos kautkur ir dokumentāla filma un vispār jau diezgan sen zināms,ka kaut tai pašā Londonā ir vismaz 50 % procenti viltojumi muzejā no "lielajiem atradumiem"

0 0 atbildēt

ogo

0 0 atbildēt

dzirdeets tik pa vienu galvaskausu , sliipeets pretii asij   un itka nemaz nau no muusu pasaules sis veidojums

0 0 atbildēt

atbildot uz niks komentāru " Kas šo atradumupadara noslēpumaināku ir tas, ... " Tas gan tev bija feils!

0 0 atbildēt