Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
225

Kas notiek, kad mēs nomirstam? Vai tās ir vienkārši beigas? Vai arī mūsu dvēsele kļūst par garu, kas klīst apkārt un biedē dzīvos? Runā, ka parasti tā notiekot ar nelaimīgiem cilvēkiem.

Lai arī internetā var atrast daudzas fotogrāfijas, par kurām ir skaidrs, ka tie ir viltojumi, ir arī tādas, kuras nevar tā vienkārši pasludināt par viltojumiem vai par neveiksmīgi uzņemtu fotogrāfiju.

Kliedzoscaronais spoks1984 g... Autors: Lestets 12 pārliecinošas paranormālas fotogrāfijas, kas liks tev noticēt spokiem
1.

Kliedzošais spoks

1984. g. auto avārijā gāja bojā pusaudzis. Ieradušies policisti uzņēma notikuma vietas fotogrāfiju, kurā vēlāk ieraudzīja dīvainu kliedzošu figūru. Vai tie ir jaunā vīrieša pēdējie džīves mirkļi?

Alkatrasas... Autors: Lestets 12 pārliecinošas paranormālas fotogrāfijas, kas liks tev noticēt spokiem
2.

Alkatrasas sieviete

Kādreizējais Alkatrasas cietums tiek uzskatīts par vienu no apsēstākajām vietām ASV. Kāpēc gan ne? Tur savu dzīvi ir beigušiem simtiem noziedznieku, kuru nemierīgās dvēseles droši vien vēl ilgi klīdīs apkārt.

Šeila Silerija-Valša, kas uzņēma redzamo bildi ar mobīlo telefonu, teica, ka esot ieraudzījusi tumšo figūru telefonā, bet paskatoties uz kameru neko neesot redzējusi.

Kamerā iemūžināta enģeliska... Autors: Lestets 12 pārliecinošas paranormālas fotogrāfijas, kas liks tev noticēt spokiem
3.

Kamerā iemūžināta enģeliska figūra

Fotogrāfiju nodeva atklātībā Džordžijas policists. Viņš bija saņēmis vairākas sūdzības par to, ka mednieki šķērsojot privātīpašumu, bet policistam neizdevās atrast ne medniekus, ne kādas pēdas. Īpašnieki esot uzstādījuši infrasarkano kameru un mednieku vietā ieraudzīja šo dīvaino figūru. Kā izteicās policists, tad īpašnieki esot paaicinājuši apskatīties fotogrāfijas, bet neko neesot par to teikuši, jo negribēja, lai viņus uzskata par trakiem.

Slēptais kovbojsScaronī... Autors: Lestets 12 pārliecinošas paranormālas fotogrāfijas, kas liks tev noticēt spokiem
4.

Slēptais kovbojs

Šī bilde tika uzņemta 1996. g. Kāds vēlējās nobildēties kovboja tērpā un ieguva krietni vairāk nekā cerēja. Izskatās, ka tur arī ir iemūžināts kāda jau sen miruša kovboja rēgs

Guildfordas spoksScaronī... Autors: Lestets 12 pārliecinošas paranormālas fotogrāfijas, kas liks tev noticēt spokiem
5.

Guildfordas spoks

Šī fotogrāfija parādījās "Surrey Advertiser" avīzē 2012. g. martā. Fotogrāfiju ir uzņēmis fotogrāfs amatieris Guildfordas pilsētas parkā un viņš apgalvo, ka fotogrāfija nav nekādā veidā pārveidota.

Ugunsdzēsējs nobildē spoku... Autors: Lestets 12 pārliecinošas paranormālas fotogrāfijas, kas liks tev noticēt spokiem
Attēls no: www.youtube.com
6.

Ugunsdzēsējs nobildē spoku degošā mājā

Indianas štata ugunsdzēsējs Duglass Tipolds devās dzēst degošu māju. Kamēr tika atritinātas šļūtenes, viņš uzņēma dažas fotogrāfijas un viņa sieva vēlāk tajās ieraudzīja šo figūru.

Vai Jaunava MarijaKāda... Autors: Lestets 12 pārliecinošas paranormālas fotogrāfijas, kas liks tev noticēt spokiem
Attēls no: www.24horas.cl
7.

Vai Jaunava Marija?

Kāda ģimene bija ļoti pārsteigta ieraugot ugunīgu tēlu viņu pašu uzņemtajās fotogrāfijās. Laikā, kad šī fotogrāfija tika uzņemta, bērnam bija leikēmija. Vēlāk tā tika izārstēta un kā izteicās vecāki, tad viņi ticot, ka ir bijuši par liecinieku brīnumam.

Apsēstākais naktsklubs... Autors: Lestets 12 pārliecinošas paranormālas fotogrāfijas, kas liks tev noticēt spokiem
Attēls no: www.facebook.com
8.

Apsēstākais naktsklubs pasaulē

Laikam būs grūti atrast citu klubu, kam būtu tik nežēlīga vēsture kā "Bobby Mackey's" klubam Sinsinati. 19. gs. tur notika vairākas slepkavības, pēc tam tur darbojās sātanisti. Mūsdienās klubā ir atrodams uzraksts, kas brīdina, ka tajā spokojos un kluba vadība nav atbildīga par spokošanās sekām.

Attēlā var redzēt rēgu, kas kāpj pa nu jau aizbarikadētām kāpnēm.

Vecās mascaronīnas... Autors: Lestets 12 pārliecinošas paranormālas fotogrāfijas, kas liks tev noticēt spokiem
Attēls no: www.bartarinha.ir
9.

Vecās mašīnas spoks

Fotogrāfijas tika uzņemta pirms mašīnas pārvietošanas. Izskatās, ka tajā joprojām atrodas tās pasažieris. Vai varbūt tā ir tikai optiska ilūzija?

bdquoWaverly Hillsrdquo... Autors: Lestets 12 pārliecinošas paranormālas fotogrāfijas, kas liks tev noticēt spokiem
Attēls no: www.krcu.org
10.

„Waverly Hills” sanatorija

Laikam vecas psihiatriskās slimnīcas ir drošākie kandidāti, kur meklēt spokus. „Waverly Hills” sanatorijā uzturējās vairāk nekā 64000 cilvēku, no kuriem daudzi mira ne tikai dabīgā nāvē, bet arī "procedūru" rezultātā.

Vai šī fotogrāfija ir tikusi pārveidota? Tās autors Toms Halsteds mira 2013. g. un neilgi pirms nāves izteicās, ka "man nav nekas nevienam jāpierāda".

0
225
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Drakonvīrs avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa RainisMedaļa Rainis
  Drakonvīrs 06.09.19 16:48  
4
1

Nepārliecināja..

norlatvija avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas doma
  norlatvija 06.09.19 12:56  
0
0
Kas to lai zin!!!