Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
443

2001. g. 11. septembris kļuva par ļoti īpašu dienu ļoti sliktā nozīmē - divas lidmašīnas ietriecās Ņujorkas Dvīņu torņos un tie sagruva. Gāja bojā tūkstošiem cilvēku. Vismaz tāda ir oficiālā vēsture, ko daudzi apšauba. Turklāt dažādas sazvērestības teorijas sāka parādīties uzreiz pēc notikušā. Dažas no tām ir absurdas, citas ne tik ļoti. Pats populārais viedoklis ir, ka īstenībā Dvīņu torņus uzspridzināja, telefona zvani no lidmašīnām bija viltoti un bijušais prezidents Džordžs Bušs guva slepenu peļņu no terorakta.

Šeit būs dažas pārliecinošākās.

Treideri zināja par... Autors: Lestets 11 pārliecinošākās 11. septembra sazvērestības teorijas
Attēls no: www.youtube.com
1.

Treideri zināja par uzbrukumiem pirms tie notika

Tieši pirms teroraktiem akciju tirgū bija novērojama aizdomīga rosība. Daudzām United Airlines un American Airlines akcijām tika piešķirtas tiesības tās pārdod. Šo pašu kompāniju lidmašīnas tika izmantotas teroraktos un treideri esot nopelnījuši uz nelaimes. Pēc notikušā Drošības komisija uzsāka izmeklēšanu, kurā centās noskaidrot, vai Osama bin Ladens nav sniedzis norādes kādai Volstrītas kompānijai.

 

Gaisa aizsardzībai tika pavēlēts nogaidīt

Gadījumā, ja kāda lidmašīna ir nolaupīta, tad NORAD jeb Ziemeļamerikas aviācijas aizsardzības pavēlniecība var izsūtīt iznīcinātājus, kas pārtvers lidmašīnu, bet liktenīgajā dienā ģenerāļi esot to vienkārši palaiduši garām.

 

Torņus sagrāva bumbas nevis lidmašīnas

Pasaules tirdzniecības centra sagrūšana ļoti līdzinās kontrolētai demolācijai ar sprāgstvielu palīdzību. Daudzi uzskata, ka lidmašīnas degviela nevar radīt pietiekami augstu temperatūru, lai izraisītu tērauda kosntrukcijas sagrūšanu. Tāpat daudzi apgalvo, ka esot dzirdējuši bumbu sprādzienus, kad mēģināja izglābties.

 

Pentagona uzbrukums ir zinātniski nepamatojams

Izraisītie bojājumi esot bijuši krietni mazāki par lidmašīnas izmēriem, turklāt kāpēc gan neviens nenošāva lidmašīnu pirms tā ietriecās? Kā arī tas, kā gan iespējams, ka tā trāpīja daļā, kura bija brīva, jo tur notika renovācijas darbi?

 

Lidojums 93 bija pilnībā... Autors: Lestets 11 pārliecinošākās 11. septembra sazvērestības teorijas
2.

Lidojums 93 bija pilnībā iestudēts

Iemesls, kāpēc ceturtā lidmašīna nokrita kādā laukā Pensilvānijā, esot bijis, jo pasažieri esot cīnījušies un tāpēc izraisījuši lidmašīnas nokrišanu. Skeptiķi uzskata, ka lidmašīna nolaidās, bet tās vietā nometa citu. Savukārt citi domā, ka pasažieri tika nogalināti un par tiem nekad neko neuzzinās.

 

Nolaupītāji ir dzīvi. Kā pases pārdzīvoja eksploziju?

Dokumentālā filma "Loose Change" apgalvo, ka visi nolaupītāji esot bijuši dzīvi un atradušies citās valstīs. Tas nav nekas neparasts, ka cilvēkiem ir vienādi vārdi, bet kā gan pases, pēc kurām tika identificēti nolaupītāji, varēja pārdzīvot sprādzienu, kurā sagruva torņi?

 

Mobilo telefonu zvani no lidmašīnām ir viltoti

Daudzi zinātnieki uzskata, ka no tāda augstuma, kurā lidoja lidmašīnas, nav iespējams piezvanīt, tur gluži vienkārši nav zonas. Citiem skeptiķiem izraisa šaubas zvans, kurā dēls runā ar savu māti un atsaucas uz sevi ar savu vārdu un uzvārdu.

 

Ebreji esot zinājuši par gaidāmo, 11. spetembrī paņēma brīvu dienu

Teorētiķi esot pamanījuši, ka 11. septembrī kādi 4000 ebreji esot paņēmuši brīvu dienu, daži no pirmajiem, kas nofilmēja notiekošo tāpat esot bijuši ebreji. Daudzos tas ir izraisījis šaubas un licis uzskatīt ebrejus par aizdomās turamajiem.

Atrastās lidmascaronīnu... Autors: Lestets 11 pārliecinošākās 11. septembra sazvērestības teorijas
3.

Atrastās lidmašīnu melnās kastes tika turētas slepenībā

Viens no svarīgākajiem pierādījumiem bija melnās kastes. 3 no 4 tika atrastas, bet tikai viena bija pietiekami labā stāvoklī, lai no tās iegūtu kādu informāciju. Bojāgājušo ģimenes varēja noklausīties ierakstus 2002. g., bet skeptiķi uzskata, ka melnās kastes ieraksti netika publiskoti.

 

Bin Ladena atzīšanās ir viltojumi

Pēc notikušā Osama Bin Ladens esot noliedzis jebkādu saistību ar to, bet drīz vien parādījās vairāki ieraksti, kur Bin Ladens uzņemas pilnu atbildību par notikušo. Daudzi uzskata, ka viņš tika izvēlēts par mērķi viņa akciju tirgus iesaistes dēļ. Tāpat Džordžam Bušam esot bijušas personīgas intereses Tuvajos Austrumos.

 

Alumīnija lidmašīnas nevar ietriekties torņos ar tērauda konstrukciju

Komerciālās lidmašīnas tiek būvētas pēc iespējas vieglākas, lai varētu labāk lidot. Teorētiķi uzskata, ka tāda lidmašīna nevar nodarīt tik lielus postījumus un torņu sagraušanai esot tikušas izmantotas sprāgstvielas.

0
443
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [83]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas doma
  Tadeušs Zvēriņš 11.09.19 13:25
26
0

Bērnībā man mācīja - ja gribi uzzināt patiesību par kādu notikumu, tad sameklē to, kam tas notikums bija izdevīgs. Dvīņu torņu sabrukšana bija ļoti izdevīga to īpašniekam Lerijam Silversteinam, kurš tos apdrošināja 6 nedēļas pirms traģēdijas, iekļaujot speciālu nosacījumu polisē par apdrošināšanu pret terorismu. Samaksāja par polisi 14,5 miljonus ASV dolāru, pēc 11. septembra traģēdijas nopelnīja 8,5 miljardus ASV dolāru, izputinot vairākas apdrošināšanas kompāniju. Zīmīgi, ka lidmašīnu ietriekšanās secība bija organizēta kārtībā, ka Silversteins tiesā ieguva atlīdzību kā nevis par vienu terora aktu, bet par vairākiem terora aktiem. Kā teikt - nekā personīga, tikai bizness!

jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 11.09.19 10:52
18
0

Pat ja pieturās tikai pie faktiem, šādas ēkas nav tik vienkārši sagraut. Debesskrāpjus neceļ kā maximas Latvijā, tos īpaši paredz skarbiem apstākļiem - vētrām, zemestrīcem utml. Saprotu, ka arī lidmašīnu triecini tiek paredzēti. Pat ja pieļauj versiju, ka kaut kādas ēku daļas nebija tik kvalitatīvas, cik tām vajadzēja būt, pat tad abi torņi sagāzās identiski ar neticami tuvu laika starpību. Piemēram, kāpēc viens tornis nevarēja palikt ilgāk un kūpēt dienām? Triecieni taču nebija identiski un diez vai brāķis konstrukcijās bija abos torņos un visā ēkā.

Speciālisti, kas darbojas ēku nojaukšanā, atzīst, ka redz tipisku organizētu ēkas nojaukšanu. Nav jābūt pat speciālistam, lai saprastu, ka tīra tā lieta nav.

norlatvija avatars
Medaļa RainisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Nostradams
  norlatvija 11.09.19 06:38  
13
0
Skaidrs ka kaut kas tur tīrs nav!!!
Han Solo avatars
Medaļa RainisMedaļa BērndārznieksMedaļa Dienas doma
  Han Solo 11.09.19 17:09
12
0

Cik zinu, tad viņi tika speciāli projektēti, lai nodrošinātos pret lidmašīnām. Vienalga. Lai kāds man mēģina iestāstīt, kā var mājas, pēc lidmašīnas ietriekšanās, nobrukt precīzi vertikāli uz leju??? Mēs visi esam redzējuši, kā nojauc mājas ar spridzināšanu - šis ir identiski. Un vēl - bija jau arī vēl trešais tornis, zemāks, turpat blakus, kurā nekas neielidoja - tas arī tieši tāpat nobruka. Jābūt ir pilnīgam idiotam, lai ticētu pasaciņām. Vai pentagons? Caurums no lidmašīnas 6m diametrā??? Jāprasa, kas tad tā bija par lidmašīnu? Kāpēc itāļu žurnālistiem/entuziastiem ir liegta iebraukšana ASV pēc šādu un citu faktu publiskošanas?

rasiks avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa BetmensMedaļa VUGD priekšnieks
  rasiks 11.09.19 12:23
11
0

Gudrākais no diviem muļķiem strīdā ir tas, kurš pirmais prot paklusēt.

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Darts VeidersMedaļa Dienas doma
  aris1188 11.09.19 16:39
7
0

ASV specdienesti izveidoja gan Alqaida, gan arī ISIS. 

Han Solo avatars
Medaļa RainisMedaļa BērndārznieksMedaļa Dienas doma
  Han Solo 11.09.19 22:10
6
0

atbildot uz ottokaars komentāru " Ir bezjēdzīgi mēģināt argumentēti spriest ar ... "

Un tev ir pilnīga taisnība. Bet kā jau es rakstīju - jāskatās kopumā - tad kā var paskaidrot to ideālo sabrukšanu, kura ne vienmēr ir ideāla pat speciāli spridzinot?

Kā var izskaidrot lidmašīnas ietriekšanos pentagonā, kur pēc dok kadriem ir redzams, ka viņa ir ietriekusies paralēli zemei. Nevis kādā leņķī, bet paralēli - tas nozīmē, ka viņa ir lidojusi pārdesmit metru augstumā un paralēli zemei. Pasažieru lidmašīna???  Un viss sadega, pateicoties aviācijas degvielai, bet pēc pasēm (kuras nesadega) identificēja pasažierus???

Man liekas, ka nav vērts vispār diskutēt - tas ir tāpat, kā strīdēties par Kenedija slepkavību - mēs to nekad neuzzināsim.

Cr3at1vEX avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Maģistrants
  Cr3at1vEX 12.09.19 01:24
6
0

atbildot uz Han Solo komentāru "atbildot uz Konanss Barbars komentāru "Apmēram(... "

Ar neaptestiem nav ko kasities Lai tie neaptestie izskaidro, kadel sabruka WTC7 ? WTC 7 atradas vispar cita kvartala, gruveshi virsu nekrita, WTC6 un WTC5, kas atrodas pa vidu starp WTC1 WTC2 - WTC7 nav tik traki izpostiti, bet WTC7 ir pilniba lidz ar zemi. Lidmasinas benzins degot, nevar sabojat molekularo strukturu 100 staviem uz leju, ka augsejie 10 stavi peksni nonesis visu taisni uz leju. Ja skatas video palelinajuma, var redzet, ka notiek spradzieni pirms katra stava bruksanas. Ka ari, nezinamu iemeslu pec, tur notika remontdarbi, un lielaka dala darbavietu bija slegtas taja diena. Vel ari tiem enaptestajiem, aviacijas degviela deg sliktak neka dizelis. Tur ir nenormala kompresija vajadziga. Ja neesat ieverojusi, 1 ugunsdzeseju masina, kad paskataties video, nodzesis tas degosaas lidmasinas atrak neka degoshu mashinu ar benzina dzineju.

Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas doma
  Tadeušs Zvēriņš 11.09.19 13:48
6
0

atbildot uz Konanss Barbars komentāru "Tāpēc viņš palūdza cilvēkus notēlot teroristus ... "

Nevēlos apgalvot, ka Silversteins organizēja terora aktus, tas tiešām izklausās diezgan neticami, tomēr nevar izslēgt, ka viņš zināja ko tādu, ko citi nezināja par 11. septembri.

Han Solo avatars
Medaļa RainisMedaļa BērndārznieksMedaļa Dienas doma
  Han Solo 11.09.19 18:25
4
0

atbildot uz Konanss Barbars komentāru "No delfi atšuva atnāci te pasmirdēt? Tu esi red... "

Jebkuram debesskrāpim ir miljons aprēķinu pret visu iespējamo. Un tagad ieslēdz smadzenes - kur lidmašīnai ir jāietriecas, lai māja nobruktu kā pie spridzināšanas, ne pa labi, ne pa kreisi?

Un vēl - mēs neesam pazīstami, man nav nekāda sakara ar delfiem, tāpēc nevajag pāriet uz personīgiem apvainojumiem, reālajā dzīvē tu neuzdrošinātos nepazīstamam cilvēkam ko tādu teikt.

Krīze avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Recidīvists
  Krīze 11.09.19 12:38  
4
0
atbildot uz rasiks komentāru " Gudrākais no diviem muļķiem strīdā ir t... "Te tādu nav.
archis1 avatars
Medaļa SpoksMedaļa BērndārznieksMedaļa Bakalaurs
  archis1 12.09.19 16:58
4
0

atbildot uz Tadeušs Zvēriņš komentāru " Bērnībā man mācīja - ja gribi uzzināt p... "

Pēc šīs loģikas sānāk, ka pie jebkura apdrošināšanas gadījuma ir vainīgs pats apdrošinātājs? Dvīņu tornis arī iepriekš bija teroristu mērķis, tā kā tāds punkts apdrošināšanā ir tikai loģisks.

Han Solo avatars
Medaļa RainisMedaļa BērndārznieksMedaļa Dienas doma
  Han Solo 11.09.19 20:37
3
0

atbildot uz Konanss Barbars komentāru "Pluss trieciena rezultātā noteikti kaut kas atv... "

Nevajag ieciklēties uz kaut ko vienu, skaties kopumā - ja teorētiski varbūt vēl tā varētu būt, ka brūkot augšējie stāvi paķēra līdz apakšējos, tad kāpēc nobruka trešais, mazākais tornis, kur nekas neietriecās?

Attiecībā uz maximu - nevar salīdzināt - pie mums pārdos māti, lai tikai uztaisītu ko lētāk un vairāk nopelnītu. Kāds vainīgais ir notiesāts? Šķiet, ka nē - tātad viss iet cauri, arī kreisie aprēķini.

ps. es neskatos televīziju. vispār.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.09.19 21:01
3
0

atbildot uz Konanss Barbars komentāru "Vispār jau tikai 1989.gadā krievus no turienes ... "

modžahedus ar ieročiem ,gluži kā šodien , arī tad apgādāja ASV --1986 gadā krievu armijas karavīri atņēma modžahediem  kravu ar jauniem ,iepakotiem ASV armijas ""stingeriem""..ar visām lietošanas instrukcijām ,pamācībām un uzlīmēm ""made in USA ""

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 14.09.19 14:49
3
0

Torņi nesagruva kad ietriecās lidmašīnas- viņi bija tā uzprojektēti, lai šādu triecienu izturētu, jo šī nav pirmā reize, ka debesskrāpī ietriecās lidmašīa.. Sagruva jo nesošā konstrukcijai nebija pietiekamas uguns aizsardzības.. ja būtu mazāk degvielas- teiksim transatlantījas reiss, ar gandrīz tukšām bākām, vai citu iemeslu dēļ būtu mazāk degvielas- torņi būtu izturē'juši.. 

- tērauds pie 1200 grādiem kļūst mīksts, aviācijas degviela deg pāri par 2000 grādiem ..  

- tādā augstumā, vēja gaisa vilme ir kā tēreaudlietuvē.. - elementāri sijas izkusa, un viens stāvs sabruka - tālāk jau domino efekts.. 

archis1 avatars
Medaļa SpoksMedaļa BērndārznieksMedaļa Bakalaurs
  archis1 12.09.19 17:22
3
0

atbildot uz Han Solo komentāru " Un tev ir pilnīga taisnība. Bet kā jau es ra... "

Viens starpstāvu pārsegums neiztur, krīt otram virsū, otrs pārsegums neiztur krīt trešam virsū un tā līdz māja sabrūk pa visam. Kas tur ir tik nesaprotams, pārdabisks, neiespējams?

Neitrālists avatars
Medaļa Patīk rakstsMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  Neitrālists 15.09.19 07:29  
3
0
Neticamākais ir tas kā ēkas sabruka. Iespēja ka abas ēkas sabruka vienādā veidā uz leju t.i. domino efekts ir vienkārši uz leju. Nu nevar ekā kam ir terauda efekts šādā veidā sabrukt līdz pamatiem un vēl pie tama abas vienādā veidā.
Drakonvīrs avatars
Medaļa Patīk rakstsMedaļa Dienas joksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 11.09.19 14:59  
3
0

Raksts ir labs, kaut vai tāpēc, ka liek diskutēt.. vienīgais nedaudz var pakritizēt tulkojumu, bet tas nu tā.. lieku +

ottokaars avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa BakalaursMedaļa Betmens
  ottokaars 11.09.19 21:25
4
2

atbildot uz Konanss Barbars komentāru "Apmēram(negribas jau gan salīdzināt) tā notika ... "

Ir bezjēdzīgi mēģināt argumentēti spriest ar sazvērestību apoloģētiem, kas vienu sazvērestības teoriju mēģina pierādīt ar trijām citām..  .

Ja cilvēki ir tik ABSOLŪTI DEBILI, lai tajā pašā Youtūbā atrastu video un apskatītos, kādi sadatavošanās darbi nepieciešami lai nonestu vidusmēra mājeli- nesošo konstrukciju pavājināšana, sprāgsvielu blīvēšana, cik daudz sprāgstvielu jievieto, cik daudz tur palaišanas vadu, detonējošo auklu un visa pārējā ir jāsaslēdz vienotā sistēmā... Tad visa veida diskusijas ir bezjēdzīgas...   

 

jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 11.09.19 14:51
2
0

atbildot uz Konanss Barbars komentāru "Tas ir izskaidrojams ar teroristu plānotu misij... "

Nu tieši tāpēc jau saku! Vai tad triecieni bija identiski, identiskās vietās? Vai tad ēkas materiālu izturība ir uz matu identiska?

« 1  2  3  4  5 »