22

 188  5

Pavasaris ļoti nesteidzīgi, bet pārliecinoši iekaro mūsu Tēvzemi. Upes palo, putni draiski riesto un ļaudis, izslāpuši pēc zemes uz plaukstām, steidz rušināt savus dārzus. Un viss būtu pat ļoti labi, ja nebūtu tas satraukums sirdī. Satraukums un neziņa, kas būs rīt. Tādēļ mazliet dalīšos pārdomās par Tēvzemē un ap to notiekošo.
Šķiet visā Latvijā vairs nav tādas ļaužu apdzīvotas vietas, kurā vietējie iedzīvotāji varētu mums stāstīt...Hei! mums nu gan viss ir kārtībā. Skola strādā, zemnieks apar laukus, pagasta priekšsēdētājs ir zelts un, ja kāds saslimst, tad dakteris ārstē. Pārlasot uzrakstīto nākas secināt, ka tā nav nekāda utopija, bet loğiska lietu kārtība un saprotama realitāte ikvienam, kurš prot lasīt. Taču ziņu portālu un avīžu virsraksti, maigi izsakoties, dzen izmisumā.
Man tik ļoti gribētos uzrakstīt, ka Latvijā beidzot viss sāk sakārtoties. Uzņēmējiem ļauj strādāt un attīstīties. Viņi nereğistrē savus uzņēmumus citās valstīs. Valsts iekšpolitika domā par tautu, ir saprotami mērķi un virziens. Aizsardzības ministrs vairs nav idiots un saprot, ka nav jēgas palielināt aizsardzības budžetu un iepirkt tankus, ar tekstiem, tas viss cilvēku aizsardzībai. Interesanti, ko viņš grasās aizsargāt? Jauniešus, kuri dzīvo Anglijā / pusdzīvos pensionārus / ar trakumsērgu pa Rīgas ielām skraidošās mežacūkas / vai NEDZIMUŠOS latviešu tautas bērnus?

Pabriks: Nākamā gada budžetā aizsardzībai jāatvēl vairāk par 2% no IKP

Man ļoti gribētos uzrakstīt, ka latviešu medicīnas sistēma ir labākā pasaulē, dakterI ir izcili un ārstē cilvēkus. Ārstē un izārstē. Veselības profilakse ir tādā līmenī, ka neviena slimība netiek konstatēta 2 stadijā. Rinda uz izmeklēšanu nav jāgaida pusgadu un vēl par kosmisku cenu. Diemžēl, šobrīd vesels cilvēks ir valstij neizdevīgs, jo uz slima cilvēka rēķina var daudz vairāk nopelnīt. Ļoti slimās veselības ministres prioritātes psihiatrijā ir saprotamas. Vēl 5 gadiņi un valstī visiem , saņemot pasi piešķirs kādu grupu, jo "normāli" cilvēki šādā valstī dzīvot nevar. Izsaku vislielāko PALDIES mūsu ārstiem un māsiņām par Jūsu pašaizliedzīgo cīņu par mūsu veselību, strādājot ļoti grūtos apstākļos!

Veselības ministre Ilze Viņķele (AP) par sava darba prioritāti vēlas izvirzīt psihiatrijas attīstīšanu!


Valsts Izzagšanas Dienests kļūdās pārāk bieži. Te viņi atvainojas, ka izsūtītās vēstules par pašnodarbināto reğistrēšanos ir kļūda, te viņi muļļājas ar deklarācijām, te viņi pensionārus pataisa par parādniekiem un lūdz, lai pensionāri nesatraucas, jo VSAA kļūdijies. Un tad viņi vēl paši brīnās, kā VID dienestā var strādāt kriminālā vajāšanā esošas personas....un vissbeidzot viņi sašutuši, ka tauta izrāda nesapratni, agresiju un vispār kādēļ kāds zvana un raksta. Dārgie VID darbinieki - nekā personīga!

VID sistēmas kļūdas dēļ parādnieku sarakstā nonākuši arī tie, kuriem parādu nav!


Tā gribētos , lai Edgars Kramiņš tiek ievēlēts par Latvijas republikas prezidentu. Es atbalstu viņu un nepiederu pie pērkamajiem latviešu inteliğences pārstāvjiem, kuri vāc kaut kādus mistiskus parakstus, lai atbalstītu nodevīgo Levita kandidatūru.

"Latvijas tiesu sistēmas puvi, kas ir novedusi pie Augstākās tiesas un pārējo tiesu lielas daļas totālas sapūšanas, Latvijas justīcijā ievazāja Rietumeiropas juristi– eksperti un padomdevēji. Okupācijas laika kadri, tai skaitā šo veco padomju kadru atražotie Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes un Rīgas Juridiskās augstskolas jaunie kadri- ir roku rokā aizvadījuši pa skuju ceļu, kā Latvijas tiesu sistēmu, tā Eiropas Cilvēktiesību tiesu Strasbūrā, tā Eiropas Savienības tiesu Luksemburgā."Indulis Ronis - vēstures doktors. Pilns raksts - https://tautastribunals.eu/

Kā vispār var vēlēties par prezidentu cilvēku, kurš Latvijā lielāko daļu savas dzīves nav dzīvojis un vispār nav latvietis. Esmu kategoriski pret šī cilvēka kandidatūru un viņam piedēvētie sasniegumi NAV nekad bijuši Latvijas tautas interesēs.

Kariņa kā ASV pilsoņa dotais zvērests ir pretrunā ar Latvijas interesēm, bet Saeima vieglu roku apstiprina Kariņa veidotu valdību. ASV pilsoņa zvērests :

“Ar šo zvērestu es apliecinu, ka pilnīgi atsakos no uzticības citai valdībai, valstij un suverenitātei, kuras pilsonis es biju iepriekš. Es atbalstīšu un aizstāvēšu ASV konstitūciju un likumus no visiem ārvalstu un iekšzemes ienaidniekiem. Es apsolos nepieciešamības gadījumā dienēt ASV armijā, apsolos izpildīt pilsoņa nacionālos uzdevumus, kad tos nosaka likums. Apsolu to pildīt vienmēr bez atrunām un novēršanās. Un lai Dievs man palīdz!”


Arī Kariņš ir tāds pats. Nodevīgs savas tautas nīdējs, kurš darbojas tikai un vienīgi citu varu interesēs. Neviens mani nevar pārliecināt par pretējo. Viņam nav ne kauna , ne morāles... un nevēlēšanās atteikties no otras pilsonības ir tikai tam pierādījums. Tā teikt - labāk , lai kažokam divas puses, lai vajadzības gadījumā var pārmest.

Gribētos uzrakstīt, ka ekonomika attīstās... latvieši neatbalsta sankcijas, jo nevēlas, lai dēļ citu valstu interesēm un ekonomiskajām cīņām ciestu vietējie iedzīvotāji un viņu uzņēmumi, bet nē...pie d...as paśu bāleliņi. Lai jau bankrotē visas rūpniecības un eksporta nozares, galvenais, lai Amerikai un tās pilsoņiem, kuri urinē virsū Mildai ir labi.
Tālāk jau skaidras naudas ierobežošanas idiotisms. Saprotu, banku interesēs. Visi ir noziedznieki un teroristi. Vai šī pazemošana kādreiz varētu arī beigties? Vai ar pirkstu nospiedumu noņemšanu kā noziedzniekiem, lai dabūtu pasi nepietika? ....Arguments, ka tā ir cīņa ar korupciju un naudas atmazgāšanu neiztur nekādu kritiku. Tieši bezskaidras naudas darījumi ir tie ar kuru palīdzību tiek veikta naudas atmazgāšana milzīgos apmēros.

Latvijā ir 72 teritoriālās vienības - pagasti -, kuros nav nekādu iespēju izņemt skaidru naudu no sava bankas konta, secināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotajā ziņojumā par skaidras naudas izņemšanas iespējām Latvijā.

Tie, kuri pilnā rīklē bļauj, ka vajag vispār atteikties no skaidras naudas ir bioroboti. Viņos nav cilvēka. Viņos nav brīvības.
Paskaitiet, cik Latvijā ir valsts banku.... NEVIENAS! Sava valūta ir? NAV!

Kas notiek brīdī, ja pazūd kaut vai elektrība? Kas notiek, ja bankas aiziet vai bankrotē... Un, ko darīt pensionārei Annai, kuras pagastā nav pat bankomāta un veikalā var norēķināties tikai ar skaidru naudu?
Mums jau var iestāstīt visu. Nestraucieties, nekur Jūsu nopelnītā naudiņa nepaliks...un tad.... Banka Baltija, Hipotēku banka, Parex banka, Latvijas Krājbanka, Aizkraukles banka (ABLV) utt. Kā Jūs domājat, kura banka būs nākošā?


Dažos vārdos - bardaks turpinās! )

Visi pašreizējie notikumi Latvijā un pasaulē kliedzoši norāda par milzīgas krīzes tuvošanos. Pavisam drīz! Un interesanti, kādēļ igauņu valdība un tagad arī latvieśu, steidz stāstīt, ka jāiepērk pārtikas krājumi ilgākam laikam....vai karš tuvojas?

Kad mēs reiz sāksim lietas saukt īstajos vārdos?

Neviens mūsu vietā mums nepalīdzēs!

Es tomēr ceru, ka Latvijā tauta varu atgūs un tās pārvaldība tiks uzticēta gudriem, viediem, tālredzīgiem, taisnīgiem un tautu mīlośiem cilvēkiem.

Cieņā,

Kaspars Pudniks

Komentāri 22

0/2000

Nu piesieties pie dubūltās pilsonības MŪSDIENĀS ir absolūts marazmātisms... Kaut ko nozīmīgāku laikam bija slinkums sameklēt...   

Nu tik tendenciozss vaimanu gabals, ka vemt gribās... ASV, žīdmasoni, krīze, Kariņš, KARŠ...  

Vispirms sakārto bardaku savā galvā...   

 20  2 atbildēt

Tikai idioti pakļaujas biedēšanai ar karu. Bailes tiek sētas lai cilvēki būtu paklausīgi. Ja tauta tiek biedēta ar karu tad tauta būs paklausīga. NEBŪS NEKĀDS KARŠ, vismaz ne tuvāko 30 gadu laikā. Cilvēkiem ir jābeidz baidīties. Taisnības dievietei vienā rokā ir svari un otrā rokā ir ZOBENS. Tas nozīmē to, ka taisnība ir jaizcīna, taisnība prasa upurus. Lai izcīnītu taisnību, kaut kas ir jāupurē. Ja tā netiks izcīnīta tad TAISNĪBAS NEBŪS.

 15  1 atbildēt

 Čempions vaimaniņu sportā.

 12  2 atbildēt

Daudz kas Latvijā vēl joprojām nav sakārtots, daudz kas pakārtots Krievijas un ES interesēm, bet par dalību NATO mums ir jāpriecājas, jo bez tās jau sen dzīvotu zem krieva zābaka.

 12  3 atbildēt
Augšas vienmēr slauks un cirps apakšas.Bet problēma ir tajā,ka apakšas klusē,un pacieš.Tieši tāpēc tas var turpināties.Un tikai tāpēc.
 7  1 atbildēt
Tūlīt vidiņi skries sūdzēties policijā
 5  0 atbildēt

Atkal ši meistera haotiskie raksteļi. Vai apsūdzot to ka aizsardzība atvēl 2% no IKP autor maz zin cik procenti no IKP ir atvēlēti medicīnai. Vai viņš zin ka pie mums medicīnai ir atvēlēts [procentuāli lielākais budžets eiropā? Protams - to ignorē, jo nebūs par ko paraudāt.

Kariņa zvērests - vai pusis ir pats devis zvērestu mūsu valstij?

 5  1 atbildēt

Skola strādā, zemnieks apar laukus, pagasta priekšsēdētājs ir zelts un, ja kāds saslimst, tad dakteris ārstē dzivoju lauku ciema, ar 300 cilvekiem, ir viss shis. Ka ari ir darbs pie maza uznemeja ar 7 darbiniekiem un algu 900 eur uz rokas.

 4  0 atbildēt
Tieši tá, it ká bútu manas domas lasíjis! Piebildíšu, ka neskatoties TV un nelasot médijus cilvéks labák uztver realitáti, vnk smadzenes nav piegružotas ar meliem...
 1  0 atbildēt

Ārsti mums diemžēl ir ļooooti sūdīgi. Man mammu pēc muguras smadzeņu punkcijas izlaida no slimnīcas momentā. Bet palasot medicīnas saitos, izrādās, ka cilvēkam vispār jāguļ kādu laiku un nedrīkst kustēties vispār. Brauciens izvērtās par elli vienkārši. Un mājās peč tam bija jāguļ 10 dienas, lai normāli atgūtos.

Un vēl ir dzirdēti ntie gadījumi, ka pat cilvēki pie slimnīcas vienkārši nomirst. Saprotams, ka ārsta darbs ir grūts, iespējams pat smags, bet valstij būtu jādomā, lai tad ārstiem būtu vieglāk tikt galā ar lielo pacientu skaitu un katram veltīt nopietnu uzmanību.

 1  0 atbildēt
Viss pareizi.
 1  0 atbildēt
Kad mīkstais īdētāj beidzot aizvērsi muti?
 3  2 atbildēt

pec komentāriem var spriest, cik daudz aprobežotu ļautiņu dzīvo LV skatās LTV!, un tic naivajam latvijas veiksmes stāstam. Ko lai saka Dombrovskis rullē.

 3  3 atbildēt

Nezinu Kaspar kas tu esi un vai to vissu pats izdomāji,bet viss ir pareizi un pilnībā piekrītu.

 3  3 atbildēt
Tu gudrs
 0  0 atbildēt

Cik . . . . !   

Eh ! 

 0  0 atbildēt

man ir pilnīgi skaidrs , kad šajā valstī viss sakārtosies !

tad kad mājas iedzīvotaji savā starpā sanāks , sarunās, ka jāremontē kāpņu telpa, jāsakārto  pagalms u.t.t

kad viņi būs izdarījuši to, tad viņiem būs tiesības arī prasīt no valsts !

līdz tam man gribas jautāt - ko tu esi izdarījis, lai šī valsts būtu labāka ? cik kokus iestādijis, cik pagalmus sakopis , cik bērnus izaudzinājis ?

 3  7 atbildēt