67

 584  6

Nu čau spoki, biju iekačājis telefonā tinder aplikāciju, domāju, ka būs daudz un maz piepūles! Diemžēl, kļūdījos!

Nekas īpašs jau nebija, bet tā kā man ATKAL nav ko darīt, tad lai top raksts

P.S. Ja kādam nepatīk pareizrakstības kļūdas, labāk nelasīt, man šodien sāp galva, un esmu mazliet iekapājis Strohiņu! Bet tomēr centos, kā varēju!

Komentāri 67

0/2000

Viena pievīla cerības un tagad visas tādas? Man arī besī ka mudās- un pietrūkst iekšu pateikt būs vai nebūs, vai arī kko jēlu un bezjēdzīgu atbild sarakstē. Daudzas meitenes ir kuces, kas vienmēr grib par savu stakli vairāk, nekā stakle ir vērta, esmu to pieredzējis. A kad viņām iedod vairāk, neprasot pretī- tad nonāc frendzonā, kur tevi izmanto. Reti kura kuce grib palīdzēt kaut ko sasniegt, visas kuces grib atnākt uz ko gatavu- puisi, kas šajā momentā attīsta biznesu vai skilus, un tāpēc ir mazāk naudas šobrīd- pasūtīs d####, jo vajag lai pelna tad brīnās, kapēc ir vienas. Tāpēc ka neviens negrib izmantotājas, bet grib atbalstošas.

 26  0 atbildēt

Bet tā pieklājigi "atšūt" nevarēji?  Nu no otras puses tev taisnība, nav ko likt fake bildiites... 

 20  0 atbildēt

Ak nabadzīte varēji vispār viņai pateikt, ka nebūs labi (domas taču satiekot dzīvē vienmēr +- izmainās ) nevis notīt makšķeri,jo tas iedragā viņas sirdi, lai cik liels kroksis viņa būtu / nebūtu. Nebrīnītos, ja viņa visu atlikušo vakaru pavadīja lejot asaras spilvenā. Nepazīstams cilvēks, bet tomēr sāpīgi. 

 19  3 atbildēt

Storijs patiešām labs, varbūt mēģini ko rakstīt, talants jūtams. Un neķer kreņķi, gan satiksi īsto sev liktenīgo sievieti sev  pašam negaidīti. Es savējo darbā ieraudziju, saskatījāmies, klikšķis un jau 22 gadi kopā.. Tā kā visādi mēdz būt.. Par storiju +  

 16  0 atbildēt

riktīgi labs

 11  0 atbildēt

omg.    uzlaboji vakaru pilnīgi.  Es kad dzīvoju Dublinā, 3 gadi atpakaļ, nolādēju arī šo aplikāciju, jo viena dzīvoju. Pasēdēju 15 minūtes, sapratu, ka neviens tā īsti nepievelk un izdzēsu aplikāciju un iegāju pornhub. 

 11  0 atbildēt

Patiesi, nekad neesmu sapratis, kāpēc jāiepazīstas sociālos tīklos, ja dzīvajā vidē ir apkārt daudz skaistu, pievilcīgu meiteņu! Pat man, šizoīdā psihotipa cilvēkam ar autisma pazīmēm, kurš ar cilvēkiem, izņemot dažus draugus, komunicē tikai neatliekamas vajadzības gadījumā (darbs, studijas u.c.), netrūkst kontaktu ar daiļo dzimumu. Tāpat kā katram mērķim ir sava bulta, katram vīrietim ir liktenīgā sieviete, kas saplēš vīrieša sirdi kā stikla vāzi. Kad tas ir noticis, kā taureņi uz uguni traucas citas dāmas, kas uzskata, ka sirds ir saplēsta nepietiekoši, un to var saplēst vēl sīkākās drumstalās. Pat nolienot vientulībā visdziļākajā pagrabā un apsedzot galvu ar segu viņas turpina dīrāt rētaino dvēseli ar lakotajiem nadziņiem un ar savu kvēlošo elpu kausēt ledus gabaliņos satraišķīto sirdi. Un laiks neko nedziedina, tā ir ilūzija. Tāpēc uz saviem sugas brāļiem, kuri skrien uz randiņiem, skatos ar nedaudz skumju līdzjūtību - viņi vēl nesaprot, ka vieglāk ir aizbēgt no savas ēnas nekā no liktenīgās sievietes, kura pati ieradīsies, kad vismazāk to gaidīs!

 11  0 atbildēt

Lasīju un smējos, tev ir talants literatūrā. 

Es pati Tinder/līdzīgas aplikācijas neesmu izmantojusi, dzīvesbiedru atradu neizejot no mājas, tas ir,  sava komunaļņika virtuvē.

 10  0 atbildēt

Vai rakstā stāstītais tiešām notika patiesībā?

 10  0 atbildēt

 8  0 atbildēt

damn skarba pieredze bet tomer pieredze man daudzi match bijuši bet damn pateicoties tam app nevienu reizi neesu ticis lidz pat randiņam forever alone ko lai saka

 8  0 atbildēt

    

 8  0 atbildēt

Tinder ir forsh. Ta kaa saac ar sevi, veciit!   

 6  0 atbildēt

  

 5  0 atbildēt
Nu jā, laikam tā pieredze ar šāda veida iepazīšanos katram ir citādāka. 😄 Es gan varu būt tikai pateicīga iepazīšanās vietnei, bet nevis Tinder, bet gan Badoo, kas tika nolādēts laika kavēšanas dēļ. Tur 'satiku' savu īsto pirms nu jau gandrīz trīs gadiem. Joprojām visi iesmej par mūsu iepazīšanos. 😄
 5  0 atbildēt

bllin,paarlasiiju otreiz,tieshaam labs  

 4  0 atbildēt

To meiteni patīkami varēji pārsteigt nesamaksājot   

 4  0 atbildēt
A ko jūs domājat? Skaistām meitenēm nevajag aplikacijas, lai dabutu chali, pats esmmu parliecinajies tinder un badoo, ka tur tikai ne visai meichas
 3  0 atbildēt

    

 3  0 atbildēt
Interesanti, agrāk arī izmantoju tinder, lai laiku pakavētu, bet ne iepazīties. Es ar savu draugu iepazinos whatsapp grupu čatā 😆🙈 jo mums ir kopīgi draugi, tā arī iepazināmies.
 3  0 atbildēt