4

 53  5

Man šķiet svarīgi runāt par šo:

Viņa rakstīja:

Šobrīd studēju mārketingu un tirdzniecības vadību, bet par to, kas vēlos būt.. Galvenokārt strādāt komandā, bet vadīt kaut ko, nebūt atkarīgai no kāda.. Tas ir tas, kas man padodas. Man gana labi galva strādā, tāpēc jāizmanto tas. Strādāšu priekš sevis, jo citi ir nekas. Skarbi teikts, bet ar tādu motivāciju dzenu sevi uz priekšu.

Un es viņai atbildēju:

___________________________________________________________________________________

....ar tādu motivāciju Tu iedzīsi sevi izmisumā...un pazudīs tā fantastiskā dzirksts tavās acīs....

Tu esi maiga, sievišķīga, mīloša un gādīga....tas staro no Tevis... acīmredzot, Tavā dzīvē ir bijuši skarbi brīži, kas Tevi spiež likt šo masku, taču attiecībā uz mani tā nedarbojas...

Man patīk tā Anete, kuru es satiku vakar, ar kuru runāju un kuras acīs es lūkojos...bet šeit internetā, raksta pilnīgi cita Anete... un viņa man galīgi netīk...

Tev joprojām nav skaidrs , ko īsti Tu vēlies darīt! Tas nav nekas traks, jo Tu vēl to meklē. Strādāt komandā - nozīmē uzticēties citiem, paļauties uz tiem, taču pēc taviem vārdiem, Tev jau nu galīgi nevar uzticēties, jo Tu komandā strādā tikai priekš sevis.....

Tu raksti , ka vēlies ko vadīt.... jo iespējams vēlies būt augstāka vai vismaz justies svarīgāka par citiem..... , taču tas nav iespējams..... Tu nevari būt labāka vai sliktāka par citiem...Tu esi tieši tāda pati... vienīgais, kas Tevi mazliet atšķir ir tava izvēle un rīcība vienā vai otrā situācijā.....

Vadīt uzņēmumu? vadīt darba kolektīvu? Vadīt reklāmas kampaņu? Vadīt un zem tupeles turēt savu vīru? Vadīt un vai apvaldīt savas jūtas emocijas?

Ļoti daudz jautājumu!

Strādāšu priekš sevis, jo citi ir nekas..... un Tava ģimene...tava nākošā ģimene, vīrs....bērni, ja tādus vēlēsies.... vai viņi arī ir nekas?

Vadīt cilvēkus nozīmē - Uzņemties atbildību par katru no viņiem! Uzņemt visus sitienus uz sevi, kuri domāti komandai! Tas nozīmē - viss ko tu centīsies darīt labu...to neviens nenovērtēs...bet viss kas būs slikti, to visu pārmetīs Tev.... pie visa būsi vainīga Tu, jo tu par visu gribi atbildēt.

Vienīgais cilvēks, kurš Tevi varēs iedrošināt, saprast, atbalstīt, uzmundrināt - būs Tavs draugs, Tavs vīrs ...vai kāds no ģimenes....bet par cik ne mammai , ne tētim negribas uzkraut savas problēmas...paliek tikai Tava otrā pusīte!

Vienmēr, visos laikos - spēcīgiem līderiem, veiksmīgiem uzņēmumu vadītājiem, ģenerāļiem, prezidentiem, mūziķiem utt. vienmēr blakus ir bijusi spēcīga otrā pusīte, kurai lielākoties pateicoties, tas viss arī ir bijis iespējams....iespējams kļūt vareniem , dižiem un spēt ierakstīt savu vārdu vēsturē.

Tā īsumā izskatās, ka Tu viena pati , bez neviena palīdzības gribi uzkāpt augstākajā kalnā, kur sasniedzot slavas virsotnes, varēsi ļauties triumfa un laimes sajūtai...dzerot šampanieti un dziedot dziesmas....

Taču ejot šo ceļu - Tu vari atskārst, ka kalna galā neviena nav...un nav ar ko dziedāt dziesmas, nav kam par to izstāstīt, nav neviena kuram tas būtu svarīgi...pat neviena, kurš izliktos, ka viņam tas ir svarīgi..... un viss tas , ko Tu cerēji sasniegt un arī sasniedzi..... būs milzīga vilšanās....

Vairāk kā jebkurš, es zinu ko nozīmē būt līderim, uzņemties atbildību un ko nozīmē vientulība..... ko nozīmē negulēt naktīs....ko nozīmē vilšanās cilvēkos un vēl trakāk vilšanās sevī.......

Taču tas viss, manas veiksmes un neveiksmes, ir veidojušas manī to , kas esmu...

p.s.

Un , kas slikts, kad skaista sieviete ir atkarīga no vīrieša, kurš viņas vietā saskalda malku, lai sasildītu ģimeni un viņu ?

Kas slikts būt atkarīgai no mīļa apskāviena, kurš sasilda sirdi ?

Kas slikts būt atkarīgai no kāda, kurš gatavo Tev ēst ?

Kas slikts būt atkarīgai no saldumiem vai atkal jaunām skaistām kurpēm, kurām, nevarēji paiet garām?

Kas slikts būt atkarīgai no daktera, jop tikai viņš spēj Tev palīdzēt?

Kā redzi.........būt atkarīgam no kāda tas ir cilvēcīgi un dabiski. Tā iekārtota pasaule! Un arī no Tevis kāds ir atkarīgs - VISLABĀKAJĀ šī vārda nozīmē un izpausmēs.

p.s.

....padomā par to visu! padomā mazliet dziļāk un palūkojies tālāk!

Mēs neviens nezinam, cik ilgi uz šīs pasaules pavadīsim! Un ja nu, tā pavisam netīšām...man vai tev ...ir atlicis dzīvot tikai mēnesi uz šīs zemes..... kas nozīmē, ka visi mūsu mērķi, kuru realizēšanai nepieciešami entie gadi....nav iespējami..... Vai arī tad mums nebūtu laika, kuru sniegt viens otram???

Vai tad laiks nav vienīgā vērtība, kura ir dota cilvēkam? Vai tad laiks nav pats dārgākais kas mums ir?

Mīļo Anet ..... ja man būtu atlikušas tikai 2 dienas, kuras dzīvot uz šīs zemes.... vienu dienu es uzdāvinātu Tev...lai pavadītu to kopā ar Tevi....

(hug)


Ar cieņu

Kaspars Pudniks


p.s.

Lai Tevi kalna galā gaida kāds, kurš spēs Tevi darīt laimīgu!

Izmantotie avoti:
http://Kaspars Pudniks

Komentāri 4

0/2000

Varu piekrist.  Jo kad esi viens pats tevi tavā kalnā neviens nesagaidīs.  Nebūs draugu, kuri priecāsies par taviem sasniegumiem. Nebūs kāda, kad būs blakus, kad būsi atmetis cerības tikt augšā. Un nicināt citus nevajaga, citi nav nekas. 

 2  0 atbildēt

Vienmēr, visos laikos - spēcīgiem līderiem, veiksmīgiem uzņēmumu vadītājiem, ģenerāļiem, prezidentiem, mūziķiem utt. vienmēr blakus ir bijusi spēcīga otrā pusīte, kurai lielākoties pateicoties, tas viss arī ir bijis iespējams....iespējams kļūt vareniem , dižiem un spēt ierakstīt savu vārdu vēsturē.

 1  1 atbildēt

viedi .....

 0  0 atbildēt
Tur taisnība, bez atbalsta nevar. Bet nevienmēr atbalsts ir meklējams ģimenē. Ir redzēts, kur ģimene cenšas censoni vnk iznīcināt. Tāpēc uzskatu, ka nevar visiem ticēt, bet var atrast to īpašo cilvēku, kas tev būs blakus vai tur vai kas (un nevienmēr tā būs tava otra pusīte).
 0  0 atbildēt