Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
105

Šogad aprit 30 gadi kopš 1988. gada oktobrī Rīgā dibināta Latvijas Tautas fronte (LTF).

Saeimas vēlēšanu cīņas šoreiz nedaudz aizēnojušas 30 gadu jubileju kopš Latvijas Tautas frontes dibināšanas kongresa 1988. gada oktobrī.

Tā ir sagadījies, ka esmu bijusi šim notikumam tiešā lieciniece. Tagad, pēc 30 gadiem to visu atceroties, joprojām nezinu, vai tā bija sakritība, vai izaicinājums iesaistīties valsts politiskajā dzīvē. Šos notikumus esmu diezgan detalizēti aprakstījusi sava likteņstāsta vairākos rakstos.

Lietuvas latvieši (91)

https://spoki.tvnet.lv/liktenis/Lietuvas-latviesi-92/782615

Nezinu, vai spokos bez manis ir vēl kāds reģistrātais lietotājs, kas reāli pats ir piedalījies Latvijas Tautas frontes dibināšanas kongresā.

Joprojām glabāju liecības par šo trauksmaino laiku. Dažas atrādīšu bildēs, lai apstiprinātu teikto.

Gandrīz mans viss darba mūžs... Autors: rasiks Paliekošās vēstures liecības.
Autora bilde
1.

Gandrīz mans viss darba mūžs ir gājis kopsolī ar to tālsakaru iestādi, kas gadu gaitā daudzas reizes mainījusi savus nosaukumus, bet tagad to saucam par Lattelekom. 

Kā redzams ielūgumā, manā iestādē bija izveidota viena Tautas frontes atbalsta grupa un tai pienācās viena vieta uz Latvijas Tautas frontes dibināšanas kongresu .

Vienīgais mandāts ar nr 79... Autors: rasiks Paliekošās vēstures liecības.
Autora bilde
2.

Vienīgais mandāts ar nr. 79 ir uzticēts man. Savus iespaidus un pārdomas esmu jau aprakstījusi, tādēļ neatkārtošos. Tie nedaudzie, kam interese ir, to atradīs augšā minētajos likteņstāstos. 

Tagad, pēc 30 gadiem, redzot visas mūsu politiskās peripētijas, esmu nonākusi pie vēl lielākas pārliecības, kā jau secināju pēc kongresa toreiz, ka tas nav mans darba lauciņš. Tas man ir bijis tikai likteņa izaicinājums, kam neatsaucos.

Nofotografēju fragmentu ar... Autors: rasiks Paliekošās vēstures liecības.
Autora bilde
3.

Nofotografēju fragmentu ar toreiz pieņemtās rezolūcijas 1. punktu, kas norāda, ka Latvijas Tautas fronti toreiz nodibinājām.

**************************************************

0
105
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes