5

 159  0

Tā šķiet, ka nekādi nozīmīgi momenti manā ikdienā nav iespējami. Vakar un šodien manā vasarnīcā notika negaidītas lietas, kas man ir svarīgas. Piefiksēju svarīgākos momentus pa logu, sākumā pat neapzinot to svarīgumu. Vairumam tās noteikti būs neko neizsakošas bildes, tādēļ atļauts pavīpsnāt.

Svētdien, 26. maijā Skultes pusē bija diezgan brāzmains vējš un pūta prom visu, kas nav labi piesiets. Pāri ielai, kaimiņiem jauniešu tusiņš notiek jau kopš sestdienas ar nakšņošanu. Dārzā turpat aiz žoga uzsliets jauns tents, ko negantās vēja brāzmas pēcpusdienā vareni pluinī. Tāds tents tur bija arī viņgad. Tad vienā svētdienā vējš to pacēla gaisā un pārmeta pār žogu salauztu uz tur stāvošām pašu automašīnām. Tagad jau tuvojas vakars, tusiņš beidzies, visi aizbraukuši, iela tukša. Skatos pierasto ainu aiz loga uz ielas pusi un redzu... ķeru fotoaparātu, paveru logu un knipsēju.

Komentāri 5

0/2000

  

 3  0 atbildēt

Es tomēr līdz galam nesaprotu šo "vasarnieku" padarīšanu. Vai tad nav gribēšana visu gadu dzīvo savā mājā? Kā var gribēt rudenī atgriezties dzīvoklī? Saprotu, ka vasarnīcas var nebūt piemērotas dzīvošanai ziemas periodā, bet mūsdienās tas ir ātri sakārtojams jautājums. Diez vai ziemā ienest malku un notīrīt sniegu ir smagāk par dārza darbiem siltajā sezonā, un, zinot rasiku, viņai tā nebūtu problēma.

Man arī radam ir Saulkrasots šāda veida vasarnīca, kuru gadās, ka apzog tukšajā sezonā. Tāpat liels nodoklis, jo neviens negrib tur pierakstīties utt. Totāli nesaprotu - pārdod Rīgā dzīvokli, sakārto vasarnīcu dzīvošanai un dzīvo līdz mūža galam bez bēdu. Kam to Rīgu pensionāram tik ļoti vajag, lūk to es nesaprotu.

 3  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt