20

 162  0

Sveiki, spocēni/spocenes! Es pastāstīšu par miega paralīzi - Tas ir stāvoklis, kad Tu ej gulēt/tikko esi pamodies un Tu redzi, kādu stāvam Tev priekšā un skatamies uz Tevi, bet Tu nevari pakustēties. Tas parasti rodas no iztraucēta miega.

Tagad mana pieredze:

Es paliku lauku mājā pie savas omes un opja, kur visapkārt ir mežš. Mana ome ar opi bija aizbraukuši uz dzimšanas dienu pie draudzenes . Viņi aizbrauca ap 20:00 un bija plānots, ka atgriezīsies nākamās dienas 10:00. Es aizgāju gulēt uz viņu gultu. Bet pa nakti 3:00 es pamodos no tā, ka kāds rausta durvis, es biju ŠAUSMĪGI pārbijies, bet tad izrādījās, ka mana ome atgriezās ātrāk (tā arī nenoskaidroju, kāpēc). Aizgāju atpakaļ uz savu gultu un ļoti ātri aizmigu. Man bija sapnis - Es guļu pie sava onkuļa un spēlēju telefonu. Tad es pieceļos sēdus un vienkārši nevaru pakustēties, acis ir ciet un mute verās vaļā, bet es to nevaru apstādināt. Dzirdu kā mans onkulis bļauj, beidzot atveru acis un redzu 9 gadīgu puisīti, kurš ir apģērbies, kā no 1950 gada uzvalkā, bet bez acīm un viņš liecās man klāt. Tad es no bailēm pamostos, bet redzu tieši to pašu. Es cenšos skriet prom, bet tad saprotu, ka nevaru pakustēties VISPĀR. Es cenšos bļaut, bet nevaru pat atvērt muti es aiztaisu acis, cik vien stipri varu, sāku just viņa rokas aukstumu virs manas pieres. Pēkšņi mani "atlaiž" un es ātri izskrienu uz virtuvi un tieši iznāk mana ome un pastāsta, ka redzējusi kaut ko ļoti līdzīgu, tad mēs no jauna ejam gulēt 4:30. Bet tikko kā es aizveru acis viss ko es dzirdu ir ļoti skaļa elektrības skaņa, tas turpinājās pusstundu un es apģērbos un gāju spēlēties ar suni.

Es bez šaubām varu teikt, ka tā bija mana visbailīgākā sajūta manā mūžā!

Komentāri 20

0/2000

Vai tad miega paralīzē obligāti ir halucinācijas?!    

 7  0 atbildēt

Man vairākas reizes ir bijusi miega paralīze. Un es NEKAD neveru vaļā acis, pagaidu kad tas krampis kad pakustēties nevar pāries + vēl nereāli džinkst ausīs !! reāli bail kaut ko pārdabisku ieraudzīt! Esmu dzirdējusi, ka tie ir mirušie bērni kas uzsēzas cilvēkam virsū, kas neesot kristīti vai kaut kā tā, īsti neatceros, tāpēc noteikti tev bija puisītis. Savās domās viņu vajag nokristīt izvēlēties vārdu un tad viņš aiziet debesīs, zinu baigi murgaini skan vēl vislabāk ir atslābināties un gaidīt kad pāries  

 5  0 atbildēt
Man arī ir bijusi. 3 reizes...tad, kad pirms miega biju sabaidījies. Bet man paveicās, ka es nevarēju atvērt acis un dzirdēju kā bļauj mana ģimene un jutu kā mani sāk kāds kratīt. (Halucinācijas, protams). Nekad mūžā negribu piedzīvot miega paralīzi ar acīm vaļā!!
 2  0 atbildēt

Tava ome redzeja ko līdzīgu cik nopratu? Tad jau tam ir kāda likumsakarība... hmmm bet kāda,iespējams kāds spoks kas mēģināja iemiesoties ?

 1  0 atbildēt

Paldies, ka veltīji tik daudz laika, man būtu pat slinkums tik daudz rakstīt priekš raksta (kā jau var redzēt)

 1  0 atbildēt
Cik saprotu tad miega paralīzē parādās kaut kādi "bērni" . Bet no manas pieredzes ,nezinu vai tā ir miega paralīze, sapņoju par to ,ka man divi suņi ir ieķērušies matos ,bet nerāva,tikai nepatīkami rūca un tā kā man ir bailes no suņiem,biju izliekusi ķermeni pēc iespējas tālāk no suņiem un kad itkā pamodos , jutu ,ka guļu tieši tādā pozīcijā ,kā sapnī un joprojām dzirdēju rūkšanu,acis protams nevēru vaļā,jo nesapratu ,ko notiek. Bet ātri vien tas viss pazuda.
 0  0 atbildēt
Te pat, spokos bija rakstīts - pārēdies un ej gulēt, bet guli uz muguras. Vai uzprasi, lai, kāds Tevi pamodinu un Tu esi stresā (tas bija man)
 0  0 atbildēt
Izdzer antibiotikas, sadomājies pirms miega un guli uz muguras. Antibiotiku ietekmē bieži vien mēdz būt miega paralīzes.
 0  0 atbildēt
Arlabu nakti tagad ceru nepiedzivot sadas paraliizes
 0  1 atbildēt