Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
162

Sveiki, spocēni/spocenes! Es pastāstīšu par miega paralīzi - Tas ir stāvoklis, kad Tu ej gulēt/tikko esi pamodies un Tu redzi, kādu stāvam Tev priekšā un skatamies uz Tevi, bet Tu nevari pakustēties. Tas parasti rodas no iztraucēta miega.

Tagad mana pieredze:

Es paliku lauku mājā pie savas omes un opja, kur visapkārt ir mežš. Mana ome ar opi bija aizbraukuši uz dzimšanas dienu pie draudzenes . Viņi aizbrauca ap 20:00 un bija plānots, ka atgriezīsies nākamās dienas 10:00. Es aizgāju gulēt uz viņu gultu. Bet pa nakti 3:00 es pamodos no tā, ka kāds rausta durvis, es biju ŠAUSMĪGI pārbijies, bet tad izrādījās, ka mana ome atgriezās ātrāk (tā arī nenoskaidroju, kāpēc). Aizgāju atpakaļ uz savu gultu un ļoti ātri aizmigu. Man bija sapnis - Es guļu pie sava onkuļa un spēlēju telefonu. Tad es pieceļos sēdus un vienkārši nevaru pakustēties, acis ir ciet un mute verās vaļā, bet es to nevaru apstādināt. Dzirdu kā mans onkulis bļauj, beidzot atveru acis un redzu 9 gadīgu puisīti, kurš ir apģērbies, kā no 1950 gada uzvalkā, bet bez acīm un viņš liecās man klāt. Tad es no bailēm pamostos, bet redzu tieši to pašu. Es cenšos skriet prom, bet tad saprotu, ka nevaru pakustēties VISPĀR. Es cenšos bļaut, bet nevaru pat atvērt muti es aiztaisu acis, cik vien stipri varu, sāku just viņa rokas aukstumu virs manas pieres. Pēkšņi mani "atlaiž" un es ātri izskrienu uz virtuvi un tieši iznāk mana ome un pastāsta, ka redzējusi kaut ko ļoti līdzīgu, tad mēs no jauna ejam gulēt 4:30. Bet tikko kā es aizveru acis viss ko es dzirdu ir ļoti skaļa elektrības skaņa, tas turpinājās pusstundu un es apģērbos un gāju spēlēties ar suni.

Es bez šaubām varu teikt, ka tā bija mana visbailīgākā sajūta manā mūžā!

Tas ir apmēram tas ko... Autors: Lielais R Miega paralīze!
1.

Tas ir apmēram tas, ko redzēju. 

0
162
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [20]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
N.Ushakovs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Patīk komentārs
  N.Ushakovs 15.01.16 23:21
7
0

Vai tad miega paralīzē obligāti ir halucinācijas?!    

Lielais R avatars
Medaļa PlakātsMedaļa TrumpeMedaļa Redaktors iesaka
  Lielais R 15.01.16 23:03
6
0

atbildot uz SlinkaisSlinķis komentāru " Tava ome redzeja ko līdzīgu cik nopratu... " Varētu būt arī tā. Viņa teica: "Es redzēju kaut ko līdzīgu un tas gāja no Tavas puses un tas pie mums abiem apstājās!" Es īsti negribēju teikt, ka tie varēja būt spoki, jo daudz netic tādām "stulbībām", bet mūsu ģimenei ir daudzas tādas lietas notikušas. Es pat varētu vairākus rakstus par to uzrakstīt, bet visi domās,ka tas ir "fake", jo paši tam netic.

Yanara avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa NostradamsMedaļa Moderatora favorīts
  Yanara 16.01.16 01:28
5
0

Man vairākas reizes ir bijusi miega paralīze. Un es NEKAD neveru vaļā acis, pagaidu kad tas krampis kad pakustēties nevar pāries + vēl nereāli džinkst ausīs !! reāli bail kaut ko pārdabisku ieraudzīt! Esmu dzirdējusi, ka tie ir mirušie bērni kas uzsēzas cilvēkam virsū, kas neesot kristīti vai kaut kā tā, īsti neatceros, tāpēc noteikti tev bija puisītis. Savās domās viņu vajag nokristīt izvēlēties vārdu un tad viņš aiziet debesīs, zinu baigi murgaini skan vēl vislabāk ir atslābināties un gaidīt kad pāries  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 15.01.16 23:06
4
0

atbildot uz Lielais R komentāru " Varētu būt arī tā. Viņa teica: "Es redzēju ka... " Es itkā ticu tāka droši neslēp sveci zem pūra personīgi ar mani nekas nav mistisks noticis ja neskaita dažus deja vu ,bet nu cik no pieredzes varu teikt laikam ir cilvēki ar kuriem regulāri notiek kas mistisks un ir cilveki kam nekad negadas nekas mistisks,iespējams cēlonis kapēc notiek kas mistisks ir kāds dzimtas lāsts pāridarījums,nu kaut kas uz to pusi.

sit pa seju avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  sit pa seju 16.01.16 03:35
3
0

atbildot uz Lielais R komentāru "Tava ome redzeja ko līdzīgu cik nopratu? Tad ja... " Bliez tik augšā rakstus, tikai uzreiz pie gramatikas piedomā, pat ja te, pa lielam, nav kur piesieties. Šādi creepy raksti te ir cieņā =]

HeiteruHeiteris avatars
Medaļa Spoks
  HeiteruHeiteris 15.01.16 22:42  
2
0
Man arī ir bijusi. 3 reizes...tad, kad pirms miega biju sabaidījies. Bet man paveicās, ka es nevarēju atvērt acis un dzirdēju kā bļauj mana ģimene un jutu kā mani sāk kāds kratīt. (Halucinācijas, protams). Nekad mūžā negribu piedzīvot miega paralīzi ar acīm vaļā!!
Lielais R avatars
Medaļa PlakātsMedaļa TrumpeMedaļa Redaktors iesaka
  Lielais R 26.02.16 18:00
1
0

atbildot uz ... komentāru " Pie tāda raksta prasās tomēr nedaudz va... " Paldies, ka veltīji tik daudz laika, man būtu pat slinkums tik daudz rakstīt priekš raksta (kā jau var redzēt)

sit pa seju avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  sit pa seju 16.01.16 03:31
1
0

atbildot uz ķiparstv komentāru " Vai tad miega paralīzē obligāti ir halu... " Ir, ne no savas pieredzes (paldies Dievam) bet čoms runāja par to ka viņam galva iet ciet un spoki, gļuki rādoties, aizsūtīju viņam vienu detalizētāku rakstu no, tepat- spokiem, par miega paralīzi, vecis pārmainījās, teica, mierīgāk varot aizmigt un arī neizskatījās, tā, it kā būtu uz pastardienas tiesu izsaukts    Ierēkt var kaut kādā stulbā ziņā, jo pats negribu to piedzīvot, ir pietiekami daudz līdzcilvēku stāsti dzirdēti, kas liek uz pakauša matiem slieties stāvus   Halucinācijas, gļuki, sajūtas- viss kā reālajā dzīvē... Vairs pēc šādiem stāstiem nebrīnījos, no kurienes rodas šīzīgās šausmenes... sevišķi, ja to saka cilvēks, kurš nekad iepriekš dzīvē nav melojis, vai pļūtijis hui&ņu...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 15.01.16 22:53
1
0

Tava ome redzeja ko līdzīgu cik nopratu? Tad jau tam ir kāda likumsakarība... hmmm bet kāda,iespējams kāds spoks kas mēģināja iemiesoties ?

N.Ushakovs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Patīk komentārs
  N.Ushakovs 21.01.16 22:13
1
1

atbildot uz Yanara komentāru " Nu es arī pirms tam nevēru kad vēl nezināju k... " Njā, traki.   

N.Ushakovs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Patīk komentārs
  N.Ushakovs 20.01.16 21:37
1
1

atbildot uz Yanara komentāru " ar aizvērtām acīm nekad nav bijušas, negribu ... " Wou, speciāli dēļ bailēm never?

Bieži Tev tā ir - es domāju miega paralīze?

Lielais R avatars
Medaļa PlakātsMedaļa TrumpeMedaļa Redaktors iesaka
  Lielais R 15.01.16 23:37
0
0

atbildot uz ķiparstv komentāru " Vai tad miega paralīzē obligāti ir halu... " Tās nav obligāti halucinācijas. Miega paralīzes stiprākajos gadījumos rēgs/dēmons Tev pieskarās vai sēž virsū tā, ka Tev ir grūti elpot. Pat ārsti vēl nav spējuši to izskaidrot, tāpēc domāju, ka tas nav tikai mūsu galvās.

Lielais R avatars
Medaļa PlakātsMedaļa TrumpeMedaļa Redaktors iesaka
  Lielais R 16.01.16 09:10  
0
0
atbildot uz sit pa seju komentāru " Bliez tik augšā rakstus, tikai uzreiz pie gra... "Paldies! Es šovakar uztaisīšu vēl, bet ja man ir kļūdas - saki. Neesmu tik daudz iemācījies (eju tikai 7. Klasē...) Tikko 1 kļūdu raksta beigās pamanīju.
LaDeKi avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sponsora favorīts
  LaDeKi 16.01.16 10:57  
0
0
Cik saprotu tad miega paralīzē parādās kaut kādi "bērni" . Bet no manas pieredzes ,nezinu vai tā ir miega paralīze, sapņoju par to ,ka man divi suņi ir ieķērušies matos ,bet nerāva,tikai nepatīkami rūca un tā kā man ir bailes no suņiem,biju izliekusi ķermeni pēc iespējas tālāk no suņiem un kad itkā pamodos , jutu ,ka guļu tieši tādā pozīcijā ,kā sapnī un joprojām dzirdēju rūkšanu,acis protams nevēru vaļā,jo nesapratu ,ko notiek. Bet ātri vien tas viss pazuda.
Lielais R avatars
Medaļa PlakātsMedaļa TrumpeMedaļa Redaktors iesaka
  Lielais R 16.01.16 11:38  
0
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Esmu vienīgais kurš katru nakti grib ,m... "Te pat, spokos bija rakstīts - pārēdies un ej gulēt, bet guli uz muguras. Vai uzprasi, lai, kāds Tevi pamodinu un Tu esi stresā (tas bija man)
HeiteruHeiteris avatars
Medaļa Spoks
  HeiteruHeiteris 16.01.16 14:15  
0
0
atbildot uz ķiparstv komentāru " Vai tad miega paralīzē obligāti ir halu... "Ne vienmēr.
HeiteruHeiteris avatars
Medaļa Spoks
  HeiteruHeiteris 16.01.16 14:17  
0
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Esmu vienīgais kurš katru nakti grib ,m... "Izdzer antibiotikas, sadomājies pirms miega un guli uz muguras. Antibiotiku ietekmē bieži vien mēdz būt miega paralīzes.
Yanara avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa NostradamsMedaļa Moderatora favorīts
  Yanara 19.01.16 21:48
0
0

atbildot uz ķiparstv komentāru " Vai tad miega paralīzē obligāti ir halu... " ar aizvērtām acīm nekad nav bijušas, negribu vērt vaļā lai atbildētu tev uz šo jautājumu  

Bosiks10pk avatars
Medaļa TrumpeMedaļa VidusskolnieksMedaļa Sertificēts spoks
  Bosiks10pk 31.01.16 01:38  
0
1
Arlabu nakti tagad ceru nepiedzivot sadas paraliizes
Yanara avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa NostradamsMedaļa Moderatora favorīts
  Yanara 20.01.16 23:18
0
1

atbildot uz ķiparstv komentāru " Wou, speciāli dēļ bailēm never? Bieži Tev tā... " Nu es arī pirms tam nevēru kad vēl nezināju kas tas tāds ir. Bet tagad dēļ izlasītā bail vērt vaļā Man kādreiz bērnībā bija apzinātie sapņi, tagad ar pa retam ir, ja piedomāju pie tā uz sakoncentrējos (reāli vislabākais veids kā nokļūt apzinātajos sapņos ir vairākas reizes dienā paskatīties uz savām rokām, vairākas dienas, lai tas kļūst kā ieradums un tad kad cilvēks to izdara sapnī uzreiz saprot, ka tas ir sapnis)  un runājot par miega paralīzes biežumu... hmm... grūti tā pateikt... nesen arī bija, bet baigi ātri beidzās, jo es atslābinājos un gaidīju kad tas beigsies, tāpēc arī ieteicu citiem kam tā ir. Par tām reizēm.. nu  gadā kādas 12x ir, es tā vidēji 1x mēnesī. Nav jau tā, ka mēnesī reizi, bet nu es tā parēķināju, ka kādu mēnesi ir 2x, kādu 3x, ir mēneši kad vispār nav.