Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
61

“Ja tu to vari nosapņot, tu to vari arī izdarīt” Volts Disnejs

Es domāju, ka sapņot ir cilvēka dabā. Tas ir pilnīgi nepieciešams process, lai veidotu mērķus, iekšēju motivāciju un galu galā panākumus. Es sēdēju pie kamīna un prātoju, ko vēlos sasniegt dzīvē. Mūsu sapņi un mūsu vēlmes stiepjas visumā, bet dzīvē diemžēl tā ir iekārtots, ka dažkārt finanses šos sapņus ierobežo. Tas ir tas pats vecais stāsts, ka “nauda nedara laimīgu, bet tā kalpo kā līdzeklis ar kura palīdzību var atrisināt gan daudzas ikdienišķa rakstura problēmas”. Tieši tāpēc man radušās pārdomas par to, kā sev neko neliegt un iegūt finansiālu brīvību jeb kā mūsdienās saka – daudz naudas.

Jā, iespējams, tas nav mērķis vai sapnis, bet teikšu atklāti, BMW ir mana vājība. Šobrīd aizvien braukāju ar savu 15 gadus veco un mīļo mazulīti BMW 530 e39 (ar viņu ir piedzīvots tik daudz), taču sapņoju par jauna sapņu auto iegādi. Protams, iegribas ir iegribas un mani mēģinājumi uz priekšu būs vērsti, lai kādu dienu apmierinātu tās, bet es noteikti nedrīkstu aizmirst par šī brīža naudas pelnīšanas biznesu (vēlos kļūt par high roller jeb investoru, kurš “iet” uz augstāk likmēm). Turpinot par praktisko, mums ar draugu ir simts tūkstošus vērta ideja. Man šī brīža finansiālais stāvoklis neļauj to uzsākt. Manam draugam ir pieejama puse no nepieciešamās summas, tādēļ mans mērķis ir šī gada laikā nopelnīt atlikušo daļu. Manuprāt, idejai ir ļoti liels potenciāls, un noteikti negribu palaist garām savu iespēju piedalīties šajā projektā.

Kā jau visi, esmu cilvēks ar emocijām un iekšējām sajūtām, tādēļ bez praktiskām lietām un naudas pelnīšanas, vēlos arī nodrošināt vecāku labklājību. Viņi vienmēr ir mani lutinājuši. Nu ir pienākusi mana kārta kaut ko sniegt pretī. Es uzskatu, ka, ja viņiem nebūtu jāstrādā, viņi varētu sākt beidzot dzīvot tikai sev. Varbūt tas ir skaļi teikts, bet bez viņiem es nebūtu kļuvis par to cilvēku, kurš es esmu šodien. Mēs kopā esam gājuši dažādiem dzīves pārbaudījumiem un šķēršļiem. Esmu nokļuvis tur, kur jūtos laimīgs. Es vēlos dzīvot dzīvi pilnvērtīgi – automašīnas, sievietes, izklaides, nauda… Jūs sapratāt. Bet galvenokārt es vēlos, lai vecāki atgūst to, ko viņi ir ieguldījuši manī. Mana mamma visu mūžu strādā par skolotāju, tētim patīk tehniskas lietas, kā automašīnas, elektroniskās iekārtas. Tas man no viņa. Vislielāko motivāciju manā dzīvē sniedz mani vecāki, jo viņi visu mūžu ir smagi strādājuši. Tādēļ es darīšu visu, lai sniegtu viņiem gan materiālu, gan garīgu atbalstu.

Kā ar nākotni? Vēlos arī pats savu nekustamo īpašumu. Šobrīd izmantoju izdevīgu iespēju īrēt māju no sava onkuļa, kuram ir vairāki īpašumi, domāti izīrēšanai Latvijā, kaut viņš pats dzīvo Štatos. Mana apņemšanās ir, nevis notriekt lielu naudu īres maksā, bet ieguldīt savā īpašumā, kas man piederēs uz ilgu laiku. Onkulis no ASV man ir kā paraugs, vēlos iet viņa pēdās, investējot īpašumos, un vecumdienās dzīvot tikai no saņemtās īres naudas. Šobrīd mācos no viņa, jo dažus īpašumus viņš izīrē caur Airbnb un es esmu viņa asistents, labā roka un pārvaldnieks šajā procesā.

Ar šo rakstu vēlos pateikt to, ka vēlos dzīvot skaisti. Mēs paši uzstādām robežas un ierobežojumus sev. Kā saka: “vienīgais konkurents sev esi tu pats.” Ir jābūt konkrētiem un izmērāmiem mērķiem, nedrīksti padoties pie iesāktā un jātic, ka tev izdosies. Šobrīd es sev ticu katru dienu.

Lasi vēl par maniem piedzīvojumiem manā blogā

 Autors: mrxblogger Mērķi, kurus vēlos sasniegt šogad
1.
Autora bilde
0
61

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
LedusTēja avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  LedusTēja 24.04.18 20:19  
 
2
0
Nu ko lai saka.. Vēlu veiksmi un lai izdodas... Vēlāk gaidu rakstu kā veicās..
Anonīms
..... 24.04.18 21:23  
 
0
0
Katram savi mērķi.Neviens no tiem nav labāks vai sliktāks.Galvenais lai tādi būtu.Lai tu nedzīvotu bezmērķīgi.
Swedish_ avatars
Medaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņas
  Swedish_ 24.04.18 21:36  
 
0
0
Attīsti savu ideju un tad jau viss risināsies pats no sevis.. Būs gan nauda, sievietes arī varēsi iegādāties.. Tomēr uzsākot jaunus projektus galvassāpes ir garantētas un standartā pirmie 2-3 gadi ir "izaugsmes gadi", kuros nav ieteicams naudu tērēt, bet gan strādāt pamatdarbā un dzīvot no tās naudas, projekta profitu ir jēga likt atpakaļ, lai to attīstītu.☺