Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
116

Love,Simon.

Nesen iznākusī filma- Love, Simon, lieliski parāda homoseksuālu cilvēku dzīvi un viņu grūtības. Lai gan filmā nebija parādīta tieša vardarbība pret viņiem, tomēr mēs zinām cik pasaulē ir nosodoši cilvēki pret viendzimumu attiecībām un daži pat to izrāda fiziski.

Šī ir mana pati mīļākā filma kurai līdzās stāv arī filmas - Brokeback Mountain un Call me by your name. Manuprāt Latvijā un citās valstīs ir jārāda vairāk šādu tipa filmas, jo cilvēki īsti nesaprot, ko nozīmē - iet vienam pret straumi, kad citi tevi uzskata par dīvainu, vai slimu. Lai saprastu citu cilvēku, tev ir jāiejūtas viņa ādā, bet kamēr tu paļaujies tikai uz aizspriedumiem,tu nekad nesapratīsi citus.

Latvijā ir viena no sliktākajām attieksmēm pret LGBT cilvēkiem un tas ir jāmaina. Es uzsveru vārdu - CILVĒKIEM, jo mēs(LGBT) esam tieši tādi paši kā jūs, ne sliktāki, ne labāki. Esmu dzirdējis vecākus cilvēkus runājam par homoseksuāliem cilvēkiem. Saruna izklausās it kā viņi runātu par pašu nelabo un tas mani ļoti apbēdina.

Es ceru, ka Latvijā rādīs šada veida filmas aizvien biežāk, un cilvēki kļūs atvērtāki. Ja homofobiskie cilvēki netiks līdzi laikam un iestrēgs savos viduslaiku aizspriedumos,pārējie aizkries viņiem pa priekšu. Ļoti žēl, ka cilvēki vārdu - Gejs,lieto, lai aizvainotu citus. Man tas ir kompliments.

MĪLESTĪBA CILVĒKUS NEŠĶIRO, VIENALGA KO TU MĪLI. TĀ IR UN PALIEK MĪLESTĪBA. TU NEIZVĒLIES, AR KO TU IEMĪLIES.

Daudzas slavenības ir homoseksuāļi un viņiem ir ļoti veiksmīgas karjeras, tā kā homoseksualitāte nav psifiska slimība, mīļie homofobi.

Šeit ir saraksts ar slaveniem cilvēkiem,kuri ir homoseksuāli.

1. Leonardo Da vinčī. ( Viens no talantīgākajiem cilvēkiem uz pasaules)

2. Ellen DeGenerous.

3. Sems Smits

4. Neils Patriks Hariss.

5.Kriss Kulfers.

6.Džims Parsons

7. Robina Roberts.

8. Sāra Paulsone.

9.Ians Makalens

10.Lindsija Loana.

11.Leidija Gaga.

Un citi lieliski cilvēki.

Es atvainojos, ja kādu neesmu pārtulkojis pareizi.

8
116
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [71]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
NightInBlood avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa ViktorsMedaļa Bestsellers
  NightInBlood 31.07.18 23:38  
8
0

Iesaku pievienoties FB lapai Varavīksne, kas pamazām top oficiālā biedrībā, lai cīnītos par LGTB tiesībām. Pati pārstāvu hetero pusi.

Latvieši joprojām atrodas tumsonībā. Gan aziāti, gan negroīdu rases cilvēki šeit tiek apsmieti, aplūkoti kā cirka dzīvnieki, teju netiek pieskaitīti pie cilvēkiem.. skumji, tiešām. Reiz negroīdi neskaitījās cilvēki, kā LGBT šobrīd, taču redz, laiki mainās. Viss iet uz priekšu.

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 01.08.18 00:42
5
0

Skatos, ka te daudz komentāru. Nezinu kāpēc tā jāstrīdās. Man neviens neko neuzspiež un, ja uzspiestu, tad negrasītos to pieļaut. Pasaule mainās, cilvēki mainās, orientācijas mainās. Biseksuālu cilvēku pasaulē ir tik ļoti daudz, ka homofobiem būtu jādzīvo praktiski vieniem, ja gribētu no tādiem izvairīties. Jo ātrāk to pieņems, jo vieglāk būs visiem. Saudzējiet savus nervus, ļaudis. 

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 01.08.18 00:07  
5
0
atbildot uz Pīle69 komentāru "Tas, ka tu vēl dzīvo savos aizspriedumos, ka pa... "Nu cik tad var? Es tev skaidroju, ka cilvēkus lielākoties besī seksuakitātes uzsvēršana. Tu turpini malties par savu. Vai tad tas nav lohs, kurš nemāk uzklausīt citu viedokļus?
Zviedriete avatars
Medaļa RainisMedaļa ViktorsMedaļa Zelta ninja
  Zviedriete 31.07.18 17:52  
4
0
atbildot uz Lestets komentāru " Homoseksuālisms Spokos nav ejoša tēma. ... "Chill, Lestet. Ejoša vai neejoša tēma, kāda starpība, katrs autors taču var likt rakstus par sev aktuālām tēmām. Savāks mazāk plusiņu, so what.
Pīle69 avatars
Medaļa Erudīts SpoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Admins iesaka
  Pīle69 31.07.18 23:54  
4
0
atbildot uz Dark Magician komentāru " Es to noteikti neaizliegšu. Man ir tadas paša... "Mentāla problēma ir citu milestību vērot negatīvi. Un man ir ļoti apriebies, ka latvieši visu laiku lūr kaimiņa dārzā un aprunā viņa augļus. Viss vienmēr liekas slikti, nekas nav labs, valdība sudīga, algas mazas, bet tik līdz notiek kaut kas labs un jauks, proti, praids, tad visi atkal uz to negatīvo. Mīļie, pēdëais laiks mainīties, jo ja jūs tikai kunkstesiet, ka visi ir slikti un homoseksuaļi ir pediņi, ņemts no skaistas aptaujas variantiem, tad nekas nemainīsies un jūs varesiet dzīvot savas pelēkās dzīves tikai kunkstot par visu.
giba@speles avatars
Medaļa 100 atminetas miklasMedaļa ViktorsMedaļa Krustvardu recidivists
  giba@speles 31.07.18 17:10
4
0

Es nenosodu un man katra personiskā dzīve ir pilnīgi vienaldzīga. Tev, Jums u.t.t . tas ir pieņemami, nu tad dzīvojiet  tālāk kā Jums sirds labatikās.    Tik neuzspiediet savu koncepsiju  citiem...ne reliģijā, ne politikā, ne seksualitātē, ne mākslas izpratnē. No tā mans vai cita viedoklis nemainīsies (lai kāda informācijas lavīnu plūsma gāztos par manu galvu), tas tik rada spītu un vēl lielāku neiecietību pret pretējo viedokli, nevis toleranci. Bet varbūt jau visas šīs propogandas ir tendētas,lai sanaidotu viens pret otru. Tik gribu teikt... dzīvojiet kā gribat, bet maniem bērniem, radiniekiem, draugiem un tuvākajiem neuzbāžaties ar mums nepieņemamu dzīves filozofiju, lietas ritējumu.

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 01.08.18 14:14
4
0

Ļoti, ļoti pozitīva attieksme it īpaši pret vīriešiem.   

Pīle69 avatars
Medaļa Erudīts SpoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Admins iesaka
  Pīle69 31.07.18 23:57  
3
0
atbildot uz ĢenerālisHansijs komentāru " Neatbildi, nelieti, man uz komentāru šajā la... "Es ari Tevi mīlu. Un lai tev jauks vakars. Btw. Pētijumi ir pierādījuši, ka cilvēki ar augstaku IQ biežāk atbalsta LGBT, nekā cilvēki kuriem IQ ir zemāks. Laiks domāt, generāl.
Tautas Spogulis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Tautas Spogulis 01.08.18 02:00
3
0

atbildot uz Dark Magician komentāru "Tu uzspied ar to ka nepārtraukti atkārto, neitr... "

Praidi tiek rīkoti tieši tāpēc, ka pastāv vispārīga homoseksuāļu diskriminācija. Tas ir politisks gājiens ar politisku ziņu un politisku mērķi. Kāds te sakars ar seksuāliem aktiem publiskā vietā? Redz, tā atkal ir autoritāra domāšana - citiem publiskā telpā ir aizliegts izpaust savu identitāti, jo Tev tas nepatīk. Bet tur tā problēma, ka represētām minoritātēm VAJAG publiskā telpā izpaust savu identitāti, jo citādāk viņus nepieņems. Melnie arī daudzās valstīs bija represēti līdz beidzot viņu sabiedrība tika "normalizēta" cilvēku acīs caur saskarsmi (exposure). Nekāda problēma tiem melnajiem nebija, bet vajadzēja mainīt tēlu no cilvēku noklusējuma (default) uzstādījuma skatīties dīvaini uz citādākiem cilvēkiem.

Latvijā joprojām homoseksuāļiem nav tiesības ne precēties, ne veidot civilapvienības kā Igaunijā. Latvija ir viena no pēdējām valstīm Eiropā pēc visiem LGBT tiesību rādītājiem. Bet redz, viņi nedrīkst būt politiski, jo kāda jūtas tik ļoti aizskar citu cilvēku seksuālā orientācija. Mums heteroseksuāļiem praidus nevajag, jo šī orientācija ir standarts, uz kura bāzes ir veidoti visi attiecību likumi. Vienmēr vieni un tie paši argumenti no cilvēkiem, kurus neapmierina kāda minoritāte. Šis universālisms loģisko "fallacy" izmantošanā ir bēdīgs.

Neteikšu, ka man patīk dīvaini, puspliki kostīmi no dažām minoritātēm šādos gājienos. Bet ... nu un? Vai Tu ar tik lielu fanāticismu arī cīnies pret visiem smirdīgajiem alkašiem, kas pat ar visu apģērbu rada cilvēkiem negatīvas izjūtas? Nav un cerams nekad nebūs likumi, kas teiks cilvēkiem, kā viņiem ģērbties vai kā staigāt. Nobeigumā, praidi un "viņi uzspiež savu homokultūru!!!" nav leģitīmi argumenti - tādus praidus šmaidus var organizēt katrs, kas to grib, par jebkādu tēmu - tā ir demokrātija, un kultūrā normalizēt homoseksuāļus nav uzspiešana, tā ir realitātes atzīšana, jo viņi ir bijuši daļa no cilvēces no tās pirmsākumiem.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 31.07.18 19:14
3
0

atbildot uz Pīle69 komentāru " Honeyyy, ja man interesētu skatījumi, es neli... "

Tu aizej pretrunās. Ja tu gribi cilvēkus iepazīstināt ar kaut ko - tad tu vēlies, lai to redz pēc iespējas vairak cilvēku. Ja tu komentāros stāsti, ka gribi iepazīstināt ar savu viedokli -tas automātā norāda, ka ceri, ka būs daudz skatījumu, jo kāda jēga pasniegt viedokli nevienam?

Roterdama avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa JāņugunsMedaļa Vampīru klana biedrs
  Roterdama 31.07.18 21:30
3
0

@Aptauja: Kāda ir tava attieksme pret homoseksuāliem cilvēkiem?

Cits variants: Lai cilvēki dzīvo. Es tādus pārus uzskatu par tādiem pašiem kā parastie pāri.

Pīle69 avatars
Medaļa Erudīts SpoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Admins iesaka
  Pīle69 31.07.18 22:44
3
0

atbildot uz Roterdama komentāru " @Aptauja: Kāda ir tava attieksme pret h... "

Piedod, ka piekasos, bet ja tu uzskati, ka parastie pāri ir tikai heteroseksuāļi, tad tas ir ļoti nepareizi, tāpat var teikt, ka baltā rase ir normālā rase. 

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 01.08.18 14:21
3
0

atbildot uz Pīle69 komentāru " 1. Jaukuro reizi saku, ka neviens neko Tev ne... "

Cilvēkam sevi ir jāparāda nevis ar seksualitāti bet raksturu un darbiem. Ja viss ar ko sevi spēj apliecināt ir orientācija vai selfiji soc. tīklos tad labāk tiešam tupi guļamistabā un ārā nelien. Pats rakstā piemini slavenības - bet šīs slavenības nav slavenas jo ir homo -tās vispirms asociējās ar to paveikto darbu. Tad beidz stāstīt cik ļoti neviens neciena homo un runāt par to ka jūs sūta uz guļamistabu. Piemēram, es neskaitāmas reizes atkārtoju to, ka attiecības, mīlestība, sekss utt - tam jebkurai orientācijai ir jānotiek savā teritorijā nevis jābāz acīs visiem. Bet tu izloki to kā uzbraucienu homo. Tu citus sauc par ignorantiem un pārmet, bet pats citu viedokli pat nespēj izlasīt un iedziļināties.

ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 01.08.18 09:22
3
1

Atkal kautkādu demagoģiju dzen, nu cik var.

Pīle69 avatars
Medaļa Erudīts SpoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Admins iesaka
  Pīle69 01.08.18 13:22
2
0

atbildot uz ķesters komentāru "Kārtējais Ignorantais Liberāļa marasms ''Un ar ... "

1. Jaukuro reizi saku, ka neviens neko Tev neuzpiež. 

2. Ja tev būtu phoju,tu te nemaz te nesēdētu. 

3. Un runa iet tieši par viendzimumu attiecību tiesībām, jo  mūs valstī tādiem cilvēkiem pēc jūsu domām,  būtu jāsēž guļamistabā. 

abolzinis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārs
  abolzinis 31.07.18 21:45
2
0

atbildot uz Pīle69 komentāru " Šis ir par ko es runāju. Jūs homoseksuālus ci... "

Iedzer tējiņu un atslābsti.     Es esmu taisnīgs un absolūti godīgs, kā vienmēr. Man ir PILNĪGI VIENĀDI VIENALDZĪGI VISI CILVĒKI, BEZ IZŅĒMUMA. Man ir pilnīgi vienalga ko viņi dara, ko nedara, ja grib lai krīt depersijā, ja nav nekā cita ar ko nodarboties vai taisa pašnāvības, ja nekādi citādi neprot izklaidēties. Galvenais lai MAN neviens neuzmācas ar saviem gļukiem un "seksualitāti". Tas arī viss!

Ā, un vēl - es nu jau 9.gadu dzīvoju UK. Tā ka esmu redzējis TĀDUS cundurus, kādi tev pat sapņos nekad nav rādījušies. Tieši tāpēc man visi  cilvēki ir vienādi vienaldzīgi.

Pīle69 avatars
Medaļa Erudīts SpoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Admins iesaka
  Pīle69 31.07.18 20:59
2
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " 1. Par to vai Da Vinčī tiešām bija homo... "

Šis ir par ko es runāju. Jūs homoseksuālus cilvēkus gribat paslēpt ''skapī''. Un  ,mīļie, tas tiešām viņus neidrošina. Dēļ cilvēkiem, kuri saka, lai atstāj savu seksualitāti mājās,t,i, jūs, tādi cilvēki kā es, proti, homoseksuāļi, bieži vien noslēdzas sevī, bieži vien izdara pašnāvības, vai viņiem uznāk depresija. Tikai tāpēc, ka ir tādi cilvēki, kuri uzskata, ka mēs nedrikstam izpaust sevi. Ja jūs esat par kaut ko priecīgi, jūs gribat dalīties ar to. Ja jūs esat noskumuši, tad jūs gribat kādam izkratīt sirdi, tas pats ar mums. Mēs gribam ar to dalīties. Un tādi cilvēki kā jūs, kuri uzskata, ka mums būtu jāsēž mājās, mani ļoti sadusmo. Es atvainojos,ka  varbūt aizvainoju jūs, bet visu šo uztveru ļoti personīgi. Varbūt jūs vel šeit Latvijā dzīvojat 15.gs., bet paraugieties apkārt, uz vairāk attīstītākajām valstīm, kur homoseksualitāte ir normāla lieta. Jūs dusmosieties uz mani un jutīsities aizvainoti tagad, bet tomēr, jūs kaut kur dziļi sirdī zināsiet, ka man ir taisnība. UN ES MĪLU VISUS CILVĒKUS, UN UZSKATU, KA VISI CILVĒKI IR PELNĪJUŠI TIESĪBAS IZRĀDIT SAVAS JŪTAS PUBLISKI, tāpat, kā jūs un es. Un es šo rakstu rakstīju, lai cilvēki saprastu, ka par savu seksualitāti nav ko kaunēties, un vienlga ko saka pārējie, Un es zināju, ka būs arī cilvēki kā jūs, kuri izrādīs replikas,kas mani ļoti iepriecina un sadusmo, bet ir jāizsaka un jāaiztāv savas domas. Varbūt es nonāku pretrunās ar sevi, bet ko es gribu pateikt ir tas, ka KATRAM CILVĒKAM IR TIESĪBAS IZTEIKT SAVAS DOMAS, KĀ ARĪ KATRAM CILVĒKAM IR TIESĪBAS MĪLĒT, KĀ ARĪ KATRAM CILVĒKAM IR TIESĪBAS IZRĀDĪT SAVAS JŪTAS PUBLISKI. Lūdzu nekomentējiet vairāk,ja neesat noskatījušies vienu no filmām un nesaprotat, kā jūtas tādi cilvēki.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 31.07.18 18:52
2
0

1. Par to vai Da Vinčī tiešām bija homo zinātnieki strīdās. Labāk neaiztikt klasiķus ar šādiem spriedumiem, jo pēc 500 gadiem katram var piešūt da jeb ko, jo starp dzīvajiem nebūs ne pats, ne laika biedri, lai pierādītu pretēju.

2. Es nezinu ko tu sauc par homofobiju, taču lielai daļai to, kuri mēdz citus saukt par homofobiem (gan rasisma, gan seksualitāšu un dženderisma dēļ, pat veganisma dēļ) ir liela problēma - tiek pieņemts, ka var būt tikai 1 viedoklis, tādējādi šādi cilvēki paši ir homofobi. Kā saka - aiz durvīm dariet ko gribiet, bet nevajag brīnīties, ka liela daļa kļūst vēl "homofobiskāki" pēc praidiem utt - jo tas ir savas kultūras uzspiešana. Neviens hetero netaisa hetero praidu. Guļamistaba ir svēta vieta un diez vai tas, kas tur notiek vienalga ar savu dzimumu vai pretējo ir baigi jānes pasaulē. Jo vairāk to darīs, jo vairāk saasināsies kašķi, tāpēc, ka netŗūks to, kas to uztvers kā uzmākšanos, uzspiešanu utt. To pašu var attiecināt uz divkosīgajiem cīnītājiem pret rasismu, kas vienai rasei atļauj vairāk kā citai bet tas jau ir cits stāsts.

ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 01.08.18 14:47
2
0

atbildot uz Pīle69 komentāru " 1. Jaukuro reizi saku, ka neviens neko Tev ne... "

''Pēc jūsu domām''-, tas ir pēc kā domām? Tu tā tīri interesanti noliec visus uz vienas strīpas, pilnīgi bez jebkāda pamata. Es nesēžu, es atbildu uz taviem bezjēdzīgajiem centieniem uzdirst, nesniedzot nekādu infu par pamata cēloni. Attiecīgi laika gaitā redzētais kas ieskauj šo tēmu, liek tam visam izskatīties gan kā uzspiešana ņemot vērā faktu ka ilglaicīgi vērsta demagoģija un propoganda ir viens no vieglākajiem ilgtermiņa risinājumiem uzspiest cilvēkiem savu ideoloģiju vai viedokli bez vardarbības/krasām izmaiņām.

Pīle69 avatars
Medaļa Erudīts SpoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Admins iesaka
  Pīle69 31.07.18 22:49
2
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Es esmu redzējis Kupraino kalnu un Imitation ... "

Mīļais, Šeit mēs atkal nonākam pie cilvēku tiesībām. Katram ir brīva izvēle, vai viņš savu seksualitāti patur pie sevis,vai to izrāda publiski, un katrs pāris var publiskot savas attiecības, kur vien vēlas. Tas ir katra paša ziņā. Bet es ļoti neatbalstu cilvēkus, kuri uzpiež, ka sava seksualitāte ir jāatstāj guļamistabā zem segas. Nē, mīļais, ikviens var savu mīlestību nēsāt, kurviņam labpatīk. Un tu nebūsi, tas, kas to aizliegs. Bučas! Love you all./  

« 1  2  3  4 »